0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum severek evlendim 4 yilimiz oldu fakat su aralar sürekli kavga hergun para için benle kavga ediyor 50 lira bıraksa hesap yapıyor 100 lira verse ne oldu paraya nereye gitti evde bisey eksik olup bitse bağırıp çağırıyor ve çok gündür beni aşalıyıcı laflar konuşuyor yok oruspu falan sıktır git ben ona ne Yapt im ki böyle hakaretler hiç hak etmiyorum.  Sürekli bi bahane içinde sanki 

8 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben çok üzülüyorum de senin bu haline eğer devam edersen gidicem kafamı dinlivmcem de gelme bı kaç gün dinle kafanı o da çeki düzen versin kendine çekemem seni böyle de 
(859 puan) tarafından
Aynısını yaptım 1 hafta sonra eski tas eski hamam oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben çok üzülüyorum de senin bu haline eğer devam edersen gidicem kafamı dinlicem de gelme bı kaç gün dinle kafanı o da çeki düzen versin kendine çekemem seni böyle de 
(66 puan) tarafından
Valla artık çok yoruldum yani yok sen çok harcıyon beni düşünmüyorsun diyo
(2,330 puan) tarafından
Herşey ates pahası ztn  iki bişey alınca bile 50,60tl cnm bilmiyormu fiyatları   ben düşünmüyorsanız kimse düşünmüyordur seni de
(66 puan) tarafından
Işine gelmiyor canım.  Pazara 50 veriyor az diyorum  anlamıyor .   4 senedir 50 lira veriyor
(2,330 puan) tarafından
Bırak o zmn sen almayı tmm bundan sonra sen al de hiç bişey alma sen al getir ne getirirsen onu yeriz de görsün bklim 50liraya ne oluyormus
(66 puan) tarafından
Zaten öyle dedim gene kavga ediyor sanki böyle bahanesi var gibi canım
0 oy
tarafından
Acaba işlerinde bı sıkıntısı mi var.wrkekler maddiyata yetemiyince delire biliyor böyle.benimki de pek iyiydi borç harç olunca işler yolunda gitmeyince degisivermisti.tatli dille konuşmaya bak 
tarafından
Benimki de öyle hemen suratı düşüyor benimle ilgilense falan.habire şikayet sikayet.
Valla muskayi da düşündüm yalan değil.yapiyor olabilirler mi sence.bir ona bak bir de ben ya Vedud okuyordum 99 defa yüzüne ufluyordum bir de yiyeceğine ya icecegine bin defa.
Yine bı araştır da onu da ya 99 ya 100
Ya 1000 ya da 1001 şu an tam kafam basmiyor.etkisi oldu mu Allahualem.Allahtan istedim.he bazı sorumsuzluğu söz verip tutmaması yine var ama pek kavga etmez ilgilenir susar oldu yani
(66 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım bu kadar çok değişmesi beni şüphelendiriyor
tarafından
Ben de şüphelendim valla kesin bir iş var.
(66 puan) tarafından
Zaten benim tanıdık biri var bilen bu işten anlayan çocuk sürekli diyor kaynanan yapıyor kaynanan dolduruyor bi kere eve saklamış muska dedi bi kere de dedi eve dökmüş bide evde de çok ağırlık var
tarafından
Bilen birine gidip baktırmak gerek bacım valla büyü hak yani insanı ne hallere getiriyor
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sktr gitt deyince evden bi git bakalım napiyo o zaman 
(66 puan) tarafından
Bırakmıyor gidip piskolojik baskı uyguluyor
(3,451 puan) tarafından
O işe gidince git
(66 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapacam  . Böyle değil di bide çok değişmiş hergun para için kavga ediyo
0 oy
tarafından
Çocuğun var mı canm
(66 puan) tarafından
Evett 1 tane var
tarafından
Ah kuzum benim Allah bahtını güzel eylesin. Sen bu adama katlanmzdn da sırf çocuktan katlanıyorsn sanki. 50 TL nedir ya. Hadi seni gectim çocugun canı bişey çeker almak istersin alsan Baska seye para kalmaz. Bir de evladının annesine ****** demek ne demek
(66 puan) tarafından
Beni böyle sürekli aşalıyor böyle değildi bana karşı çok değişmiş.  Sanki bisey yapmış biri ona gibi . Bilmiyorum yada başka biri var diyorum anlamadım sürekli kavga bahane gibi eskiden yapmayan insan niye  şimdi yapıyor anlamadım
tarafından
Allahım en kısa zamanda doğru yolu göstersin insallah ne diyim. Anasına da oğluna da..
0 oy
(817 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O nedemek ya terbiyesiz herif direk boşanma sebebi bu git avukata eşim bana oro.spu diyor aşağılıyor de dilekçeye yazsın tek celsede boşanırsın insan karısına or.spu mu der. Kendisi ne oluyor bu durumda acaba para hesabı sormak ne ayrıca ne yapabilirsin eve harcamaktan başka ne çekiyorsun sen bu adamı ne için çekiyorsun.
0 oy
(932 puan) tarafından
Basta esine anlayis gosterdim okurken zaman kotu durumlarimiz cok kotu stres icindedir dedim ama bi erkek esine o.rospu diyemez bunun kabulu olmaz yani 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Maddi sıkıntısımı var dedim ama öküzlük sıkıntısı varmış ben bu yüzden hep çalıştım çok şükür rabbim yardım etti 32.haftaya kadar şimdi 4 ay para maaşım yok ama şükür zaten alışveriş eşim yapar baba yok annesi ve evde bekar abisi var ne zaman gitse psikolojisi bozulup bana sarıyodu bende dedim bi daha sararsan sonucuna katlanırsın anne manyak kıskanç tüp bebek tedavisi görüyorum kadın demezmi karını götürdüğün hastaneye benide götür ona baktıkları şeyle karnıma baksınlar hastayım ben:)))bi bilse ne olduğunu neyse 5 sene oldu tek kuruş faydası yok hiç birinin ve her şeyi bizden bekliyo evdeki para harcamasın bekar ama baba vefat etti bütün parayı o aldı anne yanında diye maaş kartını almış bitmez bu aile derdi hep doldururlar en son demiş senin kaynanan daha kıymetli sana eşimde demiş senden daha çok değer veriyo en azından 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 488 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Serpil2611 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 332 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.