0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İlk gebeligimde protein kacagi+hiper tansiyon+kaşıntı vardı kızlar normal doğum yaptım  bu durumu yaşayıp ikinci gebeliği olan varmı aynı durum yine oluyormu birde normal doğum mu oldu ikinciside merak ettim gebelik yok ama 3 4 sene sonra düşünüyorum ama tereddutteyim bu sıkıntıları yaşadığım icin

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Saydiklarinin hepsi vardı ilkinde  sezeryan oldum   

2 cide yine oldu 2 günde 1 kontrol istendi   sezeryan oldum

tarafından
Doktorun dediği düşük tansiyon dan korkma  cnm.  Yüksek tansiyon sorun  bebegide anneyide zehirliyor
(1,206 puan) tarafından
Allah bağışlasın ben de kendimi hiç iyi hissetmiyorum sürekli bir yorgunluk bayılma gibi bir halim var korkuyorum artık bunun tek korkulmasi gereken yani tansiyon mudur. Okadar su içiyorum enfeksiyon olmasın diye genede olmuş birde protein meselesi olunca iyi canım sıkılıyor inşallah sağ salim bende sizin gibi yavrumu kucağıma alabilriim
tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah canım  sitres yapma 34 olmuşsunuz  tehliki atlatmış çok şükür
(1,206 puan) tarafından
İnşallah öyledir bu hafta tekrar gidicrm inşallah temiz çıkar.
tarafından
Hipertansiyon protein kaçağını tetiklediği için zehirlenmeye sebep oluyor zaten canim oyuzden tansiyona dikkat ediyorlar bende baya bir enfeksiyon çıktı ben erken fark ettim ama bu rahatsızlığını sürekli takibe gidiyordum sürekli yatış veriliyordu
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Peki kaçinci haftada doğum yaptıniz
tarafından
38 e geldim canim zar zor aslında 39 planlıyorlar di baktılar protein 500 mg çıktı idrarda ve enfeksiyonda baya bir vardı suni sancıyla 24 saatte dogurdum tabi bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir ama sürekli gözlem altında olmak gerekiyor
(1,206 puan) tarafından
24 saatlik idrar takibini nasıl yaptınız acaba
tarafından
Perinatoloji bölümün de yapiyolar canim eğer böyle bir rahatsızlık varsa hamileliğinde onlar bakıyorlar istanbuldaysaniz araştırın hangi hastanede var baktır bilirsiniz belki normal kadın doğumda yapar bilmiyorum ama bu bölüme randevu almak için önce kadın doğumdan kayıt açmak gerekiyor beni servise yatırdık karında bakmislardi riskli gebelik olduğu icin
(1,206 puan) tarafından
Anladım canım iNsallah gerek kalmaz artık geceleri bile uyku uyuyamıyorum bu protein yüzünden tansiyonum sürekli düşüyor  Sürekli yatıyorum zaten iyice bunaldım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 218 göst.