0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Kızlar ya o kadar sinirliyim ki şimdi benim ikizlerim var zatn kiradayiz ev dusensiz 2 yıldır bu evdeyiz o kadar evi inşaata soktuk ki cekmedigimiz rezillik kalmadı. Geçen sene de bu giderler tıkanmış tü üst kat sifon çektiği gibi aşağıda atıyordu tüm pislik adam çağırdık 400 TL ye az da olsa sıkıntı giderildi. 2 haftadır tekrar tıkanmış banyo mu tuvaleti yıkıyordum gidiyordum ki üst kat sifon cekmis hertarafi *** götürüyor geçen yıl adam gelince hep peçete ıslak mendil dolu gider dedi eşim aradı üst katı kadının oğlu diyor biz peceteleri klozete atiyorz çıldırdım valla ben bu 2 haftalık rezilliği onlar yüzünden çektim bugün eşim izinli odunları çıkardı ordan hazır hale getirdi 2 saattir de tesisatçı bekliyoruz Allah böyle düşüncesiz komşu yu kimsenin başına vermesin daha başka yazcaktm ama neyse. 2 çocukla perişan olduk ev batmış vaziyette herşey yıkanması lazm bıktık valla Allah bilir ne kadar para isterler 

7 Cevaplar

0 oy
(3,398 puan) tarafından
Sen ne diosun ped atan varmş ya çöp yok gibi Allah hakını bırakmasn
(594 puan) tarafından
Sorma canm ya oturup ağlamak istiyorm yeter artık 2 çocukla bu evde çektiğimiz rezilliğe valla Şaban'ın bı filmi vardı onu aratmiyorz. Kim bilir belki ped de atıyorlar dir
(3,398 puan) tarafından
Ama bildğim kadarıyla sorun varsa üst kat yapmk zorundaymş
-Reklam-
0 oy
(3,866 puan) tarafından
ya ust kattansa sorun onlarin odemesi gerekmez mi
(594 puan) tarafından
Ne bilim canm geçen sene yarıya ödedik ben parasını da geçtim gerçekten 2 hafta kokudan koridora gidemiyoruz şimdi odunları koymuştuk kış icin onları da çıkardık ev battı
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Sorun üst kattan dolayı olunca parayı siz değil onların ödemesi gerekiyor canım boşuna parayı siz vermeyin ayrıca parayı onlar ödeyince bari bir daha öyle bişey yapmazlar 
(594 puan) tarafından
odemezler cnm geçen yılda aynı sorunu yaşadık ortak yaptım. Bende söylenip durdum duysunlar diye bilmem ki duydular mi :)) baya sinir oldum bugün için başka planlarımız vardı eşimin izin günüydü onu bile içine ettiler hem peçete atıp hemde bu durumda ortak vermemiz gerekiyor degilmi diyorlar çıldırdım ben ama eşim bişey demedi
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Aynu sorunu bende çok yaşadın malesef 
0 oy
tarafından
Hayrına bı çöp kovası alda bacım belki aklı başına onzaman gelir bu kadar da olmaz gerçekten
(594 puan) tarafından
Valla iyi söyledin canm ben en iyisi bı çöp kovası alıyım. Ya o değilde bide söylüyorlar peçete atiyorz içine çok sinir bozucu ya
tarafından
Aynen aynen bı çöp kovası al kapısının önüne bırak olmadı ustunede yazı yaz kovanın pis atiklari lütfen buraya atın klozetten aşağıya değil diye
0 oy
(628 puan) tarafından
Parasını geçtim temizliği var bu işin yazıktır ya size. Ama sorun onlardan kaynaklı onların yaptırması lazım da o insanlar ona da yanaşmaz kesin. 
(594 puan) tarafından
Yanasmazlar canm tabiki işleri bitiremedim bile sabahtan uğraşıp duruyorum
0 oy
(5,997 puan) tarafından
Ayy Allah kolaylıklar versin canım Bi an kendi evimi o vaziyette düşündüm cok zor gercekten 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 670 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.