0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Slm kizlar nabersnz❤️:) mesela oturdugum yerde aklimda hep is var sunu soyle yapayim bunu boyle biyere gidiyim aklim evde. Yapacaklarimda kaliyo ve illaki hergun hergun ayni seyleri yapiyorum yapma geregi duyuyorum sizce hastalik baslangicimi bu

10 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yani fazlası hep zarardır :) deyip dönüp kendime bakıyorum bunu diyen bende senin gibi takıntı yapıyorum bazı şeyleri

tarafından
Kiz yaptgm yerleri bidaha yapiyorum artk kafayi yicem vala
(27,352 puan) tarafından
Piskiljik hep
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Resmen ben:D yapıp gidiyorum ama gene aklımda 
tarafından
Ajajja kankitom ya npoicz boyle:)) bana az kaldi yapamicam 2. Geliyor az kaldi
(25,224 puan) tarafından
Hastayık biz:D
0 oy
tarafından

Yoo degil :) bende öyleyim o zamn bende hastayım gel sarılalım  :) hahah geçen cok hastaydım sadece 1 gun evi süpürüp silemedimev batti diyerek ise koyuldum  evi sildim yatakların altina dolap arkalarına varana kadar . Suya bir baktım cesmeden akan su gibi berrakti valla tüüü yazıklar olsun dedim ahahahha

tarafından
Sarilalim canim:))❤️
0 oy
(788 puan) tarafından
Valla hastalık mı bilemem ama aynı şeylerin hatta daha fazlası bende var eşim kızıyor hatta senin temizlik takıntı dan gına geldi diye bilmiyorum bende bekleyim 
tarafından
Benim esimde kiziyor artik deterjan yetismiyo eve
(788 puan) tarafından
Aynen aynen canım
0 oy
tarafından

Amann gezmeye çıkmışım işi mi düşüncem hiç uğraşamam gezer keyfime bakarım :D

tarafından
İste ben dusunuyom canim:))
0 oy
tarafından
İnan ben de de aynısı var ve sürekli her yer kirli gibi hissediyorum işin kötüsü temizliğe kalktigim zaman da üşeniyorum sürekli temizlik yapmaya böyle de içim rahat etmiyor bebegim küçük olmasa günüm komple işle temizlikle geçerdi herhalde 
tarafından
Bnde suan oyle. Cnm son haftalarm dinlenmem gerekirken is ypiyorm surekli
tarafından
Aa hamileyken son haftalar bı enerji patlaması oluyor zaten :) yine de dikkat et kendini yorma canım
0 oy
(294 puan) tarafından

ne eksik ne fazla bu kesinlikle ben . uzaninca dahi aklımda iş güç temizlik planları yapıyorum . :'(

0 oy
tarafından

Benim eve temizlik yaramıyo bende hastalığa doğru gidiyorum heralde :ermm:

0 oy
(30 puan) tarafından
Bence değil ya bi yer daginikken rahatlıkla oturup kahve cay içemiyorum bende mesela aklımda ora var ha orayida bitirim ha orayida tamam ondan sonra oturur kahvemi içerim bi yere gitmeden her isim bitmeli yemek hazırlanmalı mesela geldiğimde kaygısız oluyum temiz eve giriyim diye aklım evde kalmasın diye oturmaya felan gidince muhakkak her işi yaparım ama yine aklıma takılan eksik bi yer olur :):)
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Kız biraz rahatla kendini stres yapma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 229 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
0 oy
3 cevap 172 göst.
0 oy
9 cevap 234 göst.

380,108 soru

11,379,045 cevap

34,864 kullanıcı

...