0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (733 puan) tarafından
Benim hiç istediğim gibi olmadı. Kordonun geç kesilmesini istiyodum olmadı ten tene temas istiyodum o da olmadı 2 saat bebeğimi kucağıma alamadım aldığımda nötrdum hiç bişey anlamadım 

23 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evet istediğim gibi bir doğumum oldu çok şükür  hepsini yaşadım Allah razı olsun anlayışlı İnsanla denk gelmiştim

(733 puan) tarafından
Özel miydi evde miydi sizin doğum?
(27,352 puan) tarafından
Hayır devletti
(733 puan) tarafından
Iyi insanlara denk gelmek zor ya bu devirde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer dogumu devlette yaptiysan vicdanli insanlara denk gelmen lazim kuzu.Ama iyi bir ozelde istege gore yapiyorlar her seyi.
(733 puan) tarafından
Devletti maalesef
tarafından
Ebe vardi demi basinda ? Soyledin mi peki onlara ?
(733 puan) tarafından
Doğum anında söyledim nefesi mi gitmiş bişey demişlerdi unuttum
0 oy
(290 puan) tarafından
Geç kesilince ne oluyor
(733 puan) tarafından
Kordondaki kan bebeğe geçmiş oluyo çok önemli bi kan  kimisi saklıyor kök hücre ileride lazım olur diye
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Herşey istediğim gibi oldu şükür

(733 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sezeryan oldum ben çol eğlenceli bir dogum anı yaşadım çok güzeldi 
(733 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben devlet hastanesinde doğum yaptım çok iyiydi hemen kucağıma verdiler sonra gözümün önüne koydular annesi bak filan dediler arkamdan hemen odaya getirdiler bekletmediler
(733 puan) tarafından
Benim plasenta yarim saat uğraştılar çıkmadı uyutup aldılar normalde ten tene temas olsa atıyormuş aslında sonradan öğrendim iş işten geçtikten sonra
(7,684 puan) tarafından
Ben hiçbir şey bilmiyordum ama çalışanlar çok iyiydi şükür
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Kordonu hatırlamıyorum ama bebeği temizleyip üstüme koydular çok güzel bir duyguydu
(733 puan) tarafından
Doğum yaptım ama ne bebek ne  bişey mal gibi kaldım çok kötü kimse yaşamasın çok zor
(4,678 puan) tarafından
Ay amin inşallah cnm bnm ya
0 oy
tarafından

Borç yaptım gittim özelde doğum yaptım ama hiç istediğim gibi olmadı ne çekim Oldu ne de oda süslemesi. Ama hiçte farkına varmadım bebeğimi görünce herşeyi unuttum sonradan farkettim :D

(733 puan) tarafından
Ben süsünde püsünde hiç değilim sanci animda kimse yoktu telefonum bile
0 oy
tarafından
Doktoruma biraktim guvenim sonsuzdu beni yaniltmadi ne biliyosan oyle olsun dedim
(733 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
Bende devlette dogum yaptım cnm çok güzel bir duyguydu her ne kadar acı çektiysem de doğar doğmaz onu kollarıma vermeleri sonra dikislerimi atana kadar karşıma koymaları bak annesi minnak bir şey dediler güldüler sonra kucağıma verip beni sandalye ile odaya götürdüler rabbime binlerce kez şükürler olsun Rabbım olmayan herkese versin inşallah 
(733 puan) tarafından
Amin canım ona da şükür
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Benim Bask aproblemler vardı eşimle küstük vs. Ama hemsire ler bebek benden önce gelmesine ragmen kimsenin kucagına vermemiş. Bana verdiler ilk ve bebegimi hep dibimde yatırdılar o yonden memnun kaldım. Bende istedigim gibi susleme vs yapamadım ama saglıcakla olsun.somucta bebegim de aaa odayı süsleme işler diyip geri donmedi=D
(733 puan) tarafından
Allah seni de güldürsün :D
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Benimde olmadı valla 36da kontrole diye gittim doguma alındım, sen gene 2 saat alamamıssın ben 1 hafta boyunca sadece yarım saat emzirebildim
(3,527 puan) tarafından
Benimde kuvezdeydi kuzum pandemiden dolayı iceri de almadılar 3.gun yarım saat emzirebildim sadece
(733 puan) tarafından
Tüh ya iyisiniz demi şuan
(3,527 puan) tarafından
Cok sukur kuzum 7 aylık oldu minnosum
(733 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt inşAllah ❤
(3,527 puan) tarafından
Amiin cumlemiz insallah canım :)
0 oy
tarafından
Özelde yaptım normal diye gittim mecburi sezeryana döndü bçbelden anestezi tutmadı uyuşmadım kesmeyin bemi diye anırıyordum en son komple narkoz verdiler hiç o an göğüsüme koysunlar kordon öordon bişey düşünmedim tek isteğim bir an önce bayılmaktı  :D
(733 puan) tarafından
Ahahah:D acıdan bazen bişey görmüyo insan
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Devlette yaptım vall cok memnundum. Kovıtlı olmama rragmen bebegımı yanıma getırdıler daha benı dıkerken. Odada benım yanımda gıydırdıler falan. Memnundum genel olarak 
(733 puan) tarafından
Ne güzel hangi hastanedeydi
(1,014 puan) tarafından
Sakarya egıtım arastırma hastanesı
(733 puan) tarafından
Fikir olsun burdakilere:)
0 oy
(30 puan) tarafından

Umarim içime sinerek bi dogum yaparim kaldı 1 haftam <3:angel:

(733 puan) tarafından
İnşAllah canım sağlıkla al kucağına ❤
(30 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim❤:)
0 oy
(2,486 puan) tarafından
3 doğum yaptım 3 ude sadece birkaç saniye gördüm hemen kuveze gittiler hicbirsey anlamadım doğumlarimdan
0 oy
tarafından
Nasıl doğum olduğunu anlamadim ki ama kızımı öptüm kokladim doğum sonrası ölüm gbiydi ama ölmedim :D aykata da değilim :D
0 oy
tarafından
Benim özellikle ikinci doğum içime çok sindi. Doktorum hem kesi atmadı. Çok sabırlıydi bekledi. Hemde ten temasında bulundu. Her yönden çok iyiydi 
0 oy
tarafından
Herşey mükkemeldi benimkinde doğar doğmaz ten tene sonra kordon kesildi bebeğimizzn üzerini giydirdiler benin dikiş atılırken sonra kucağıma aldım ve odaya gittik beraaber babasının yanına ay duygulandım :)
0 oy
tarafından
Cok sukur benım dogumum cok ıyı gectı canım. Dırek dogar dogmaz ten temasıda yaptık öptüm kokadım onu o an bolca emzırme ımkanımda oldu . Bebegın esınıde gordum kordonda bıraz gec kesıldı hepsı ıyıydı genel olark canm sukur 
(733 puan) tarafından
Ne kadar şanslısınız ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde aysushh (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde aysushh (11 puan) tarafından soruldu
0 oy