0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kdjhdjxu kdıdjdmdşd kdkxnc.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence de uğraşma canım. Yat kalk şükret iyimi zamanında ayrilmissin bu psikopattan
-Reklam-
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Bence boşver yokmuş gibi davran. Allahtan eşin anlayıslı biriymiş. Başka erkek olsa seni bile suçlardı. 
(33 puan) tarafından
Çok şükür canım..
0 oy
(759 puan) tarafından
Allah belasını versin pislikin inşallah
(33 puan) tarafından
İnşallah..
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Boşver canım illaki cezasını bulacaktır

(33 puan) tarafından
İnşallah bulur..
0 oy
tarafından
Hiç uğraşma seni en iyi ben anlarım neler çektim neler
(33 puan) tarafından
İnşallah sen kurtulmuşsundur canım böyleleri yapışıyor çıkmıyor hayatından. Komşularımıza babamın arkadaşlarına herkese rezil etti beni.  Babamı mahcup etti arkadaşlarına akrabalarına karşı. Babam da anlayışlı hiçbir şey demedi bana ama onca insana laf verdim. bilirsin akrabalar başlarına kötü bir şey gelse de konuşsak herkese yaysak diye pusuda beklerler
tarafından
Akrabalar malesef öyle canım ben çok şükür kurtuldum eşim sayesinde ama sosyal medyaya tövbe ettim daha doğrusu bı korku oluştu bende eşim karışmaz mesela ama açamıyorum telefon çaldığında bile korkarım hala içimde bı fobi oluştu hiçbir şey diyemiyorum kabus gibi bir şey ...
(33 puan) tarafından
Off o telefonlar.. Bende de o fobiler var bir de yabancı numaraysa kalbim hızlanır başım dönerdi titremeye başlardım
tarafından
Aynı seyleri yaşamışız
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ya böyle biri olduğunu bilmeden onunla evlenseydin Allahın sevdiği kuluymuşsun yat kalk şükret valla
(33 puan) tarafından
Aynen öyle şükrediyorum. Yüzüme kezzap atılmadı öldürülmedim diye..
0 oy
tarafından
Boşver canm ya takilma bile 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Allah kurtarmış. Eşin de şükür ki anlayışlı biriymiş. 
0 oy
tarafından
Hic takma canim ama şizofren belli baska birsey yapar ileri gider diye insan endişeleniyor
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bence hiç takma umursama hiç yokmuş gibi davran en iyisi 
0 oy
(30 puan) tarafından
Şerefsizlerin soyu tükense keşke ama sukur ki esin anlayışlı ve seni anlıyor yanında canim geri birseyi dert etme eğer esinide rahatsiz edecek derecede sosyal medyadan felan ulaşmaya çalışıyorsa sil gitsin sosyal medyayı felan tabiki bi ******** yüzünden hayattan soyutlanmak saçma ama sen huzurlu olduktan sonra olmasada olur 
(33 puan) tarafından
Haklısın canım.. Ben görüşemediğim , sevdiğim arkadaşlarımı takip etmek için kullanıyordum ama dediğin gibi huzurlu olmak için instagram olmasa da olur
(30 puan) tarafından
Rabbim huzurunuzu mutluluğunu daim etsin canim ıslah etsin oyle pislikleri allahim
0 oy
(389 puan) tarafından
İnstagramı mesajlara kapatabilirsin 
(33 puan) tarafından
Kapalı canım. Bana sadece istek atabiliyor
0 oy
(197 puan) tarafından
Lili diye bir uygulama var. Takipçilerine ordan ulaşabilirsin hesabını gizliden bakarak 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allahın dan bulsun böyle şerefsizler yaa. Yerinde olsam bir süre hesabımı kapatırım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 336 göst.
+1 oy
13 cevap 311 göst.
0 oy
3 cevap 193 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 143 göst.

378,358 soru

11,325,002 cevap