0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar ben 2 yıldır evliyim eltim ise daha 1 yıl olmadı çok şükür 4 aylık bir bebeğim var neyse biraz uzun olacak ama en başından anlatmak istiyorum şimdi benim eltimin annesibile eşimle beni kıskanıyor mesela kadın herkesi topluyor davet ediyor bize demiyor çok da umrumda değil açıkcası şimdi kızlar bayramda biz eşimle antalya ya gidecektik bende kayınvaldeme de dedm bizle gel diye 6 ay olacak kayınbabam vefat edeli kafasını dağıtsn dedm neyse gittik sonra geri nevşehire döndük eşim ve babam da konuşmş babamla memlekete gidecekti İzmire eşim hep birlikte gidelm demiş neyse biz yola çıktık eltim görümceme şey demiş busegil annemi götürmek istemediği için getirdiler bıraktılar kendileri gittiler ya ben 2 yıldır gelin hiç birinin arkasndan böyle konuşmadım konuşmam da görümceme o nasıl kelime demiş bizi de davet ettiler biz gitmedik demiş neyse ya ilk hamile o ya bi naz niyaz görün neyse beni hamileyken mesaj attm canm bize geln tanıyalm birbirmzi die felan ve ben riskli gebelikti düşünün bunlar ise kaynanam görümcem bize gelince hiç ve bir yere gidilecek olsa en son bize diyorlar düşünün bende gitmiyorum haliyle ve bu*****k eltim ben aile ile paylaşm yaptm bunla alakası yoktu yani üzerine alınmış her yerden silmiş engellemiş benide kayınvaldeme şikayet etmişti  bunların derdi amacı ne anlamıyrm ya ben hep birlik olma derdindeyim bunlar bizi dışlama

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıskançlık. Baska bı acıklaması yoķkı bunun 
(132 puan) tarafından
Evet öyle ama inan hiç sevmem birinin beni kıskanmasını
tarafından
Herkez kalbının ekmegını yer bosver sen bıldıgını oku o ne yaparsa yapsn canım
(132 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ayy o kadın benim yengeme benziyor tek amaç ara bozup seni kötü göstermek kendi kıymetli olmak istiyor
(132 puan) tarafından
Evet canım ya inan kaynım onla evlendi kızın 2 kuzeni var onlarla hiç bizle zaman geçirmezdi ben ise eşimin ailesine kendi ailemden çok gidenbiriydm şimdi kendisi aynısını yapıyor ben herkese mesafe koydum ama
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Geçimsiz insan işte, Allah böylelerinden uzak tutsun canım, demekki Rabbim seni öyle cok sevıyor ki bak bu insandan seni koruyor bi sebeple, o yüzden kes muhabbeti zaten engellemiş Rabbım senın gönlünü biliyo için rahat olsun evladına yuvana bak
(132 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya bak inan eşimin ailesi benim öz ailemden farksız hergün oradaydım Allah razı olsun annesi ablasından da herkes kaynanamla bana şaşırırdı ya bu kız geldi eskisi gibi değilm bende
(2,047 puan) tarafından
E olacagı oydu canım sende ortamına göre davran bosver sıkma  tatlı canını
0 oy
(326 puan) tarafından
Belli kıskandığı seni çekemediği bide seviliyorsun anladığım kadarıyla görümcen tarafından onuda kıskanmış sen hiç bozma onunlada sınırını koy asla yüz verme ve eşine herşeyi anlat bilsin belli sinsi bu
(326 puan) tarafından
Ay şaka gibi ya Allah göstermesin böylelerini, çok dikkat et kardeşim belli ki mutlu değil kendi evinde
(132 puan) tarafından
Canım kız ilk çok saf gibiydi ve aşırı sessiz yani bir evi kadın yönetir ya bunlarda öyle değil kocası öyle anlamadm nasılslar görümcemi hergün arar benden daha çok samimi ben yalakalık yapıp hergün arayamam işte ay çok sinir oldum yine ya
(326 puan) tarafından
Çok muhabbet tez ayrılık derler, bir iş peşinde ozaman bunlar
(132 puan) tarafından
Kendileri bilir canım ve kaynm annesiyle kaynanasını samimi ettirme derdin de bence mesafe en güzeli
(326 puan) tarafından
Ay kaynında bildiğin sinsi açık göz net resmen tüylerim ürperdi be, evet en güzeli ozaman değerli kıymetli olursun
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Fazla çekememezlik var

(132 puan) tarafından
Evt kaynım da öyle kızda
0 oy
tarafından

Uzak dur yaa böyle insandan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu