+8 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Sevgili hanım arkadaşlarım kader yoldaşlarım.. Değerliler anneler kız kardeşler ablalar. Eşler... Lütfen rica ediyorum artık aşı postu bu platformda olmasın.. Gerçekten bıkkınlık geldi. Kimimiz aşıdan yana kimimiz değil. Herkesin kendi kararı kendi görüşü. Biz kimseye aşı olma demeye hakkımız olmadığı gibi kimsenin da bize aşı ol demeye hakkımız yok. Herkesin kendi kararı. Gerçekten birbirimizi yemekten Baska bir işe yaramıyor. Sen öyle yazdın ben böyle yazdım diye kararlarımız değişmiyor. Ne benim sende hakkım var aşı oldun diye nede sizin bende. Hak hukuk öyle basite alınır şeyler değil. Sizleri seviyorum. İyi geceler. 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kadın haklı hanımlar dağılın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Katılıyorum ya keşke bu platformda yasaklansa asi postu herkes kendi kararını uygulayacak boş yere tartışma cikiyor
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle ben oldum olmayan beni bağlamaz benim aşı olmamda kimseyi ilgilendirmez herked istediğine inanır
+1 oy
tarafından
Çok haklısın hergün sürekli aynı başlıkları görüyoruz ister ol ister olma hayır ben ol deyince mi olacaksın anlamıyorum 
(3,551 puan) tarafından
Yani burda uuzn uzun tartışınca kişilerin düşüncesi değişmiyor. Ama okuyunca yprum yapsan Bi dert yapmasan içinde kalıyor. Bende gereksiz buluyorum.
+1 oy
(1,018 puan) tarafından
Aynen ya çok haklısin herkes kendinden sorumludur kimse kimsenin karariba kaeişamaz saygi duymalari lazim 
+1 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum, dün kişinin kendi kararı dedim diye bencil de oldum. Cevap versen kavga çıkacak, vermesem e ben de insanım yani. Bizim dusuncemiz yok sanki, bıkkınlık geldi sürekli cahil muamelesi görmekten. 
+1 oy
tarafından

Asi ve cinsiyet postlarini yasaklayabiliyor muyuz :woot:

(1,862 puan) tarafından
Malaesef:)
0 oy
tarafından
Gece gece aklına bu mu geldi :)
(3,551 puan) tarafından
Yok canım ya post gördüm de onun üzerine açtım..
0 oy
tarafından
mecbur olacağı için o günler buralar daha çok karışacak
(3,551 puan) tarafından
Hakkımızda en hayırlısı olsun canım.
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Biri de beddua etmiş kötü kalpli kişiler Allah cezanızı verecek☺
tarafından
Azıcık gidik olabilirler mi:)
(2,291 puan) tarafından
Olabilir :))
tarafından
Bencede :)
0 oy
tarafından
Neden bu postu açma gereği duydun ki
(3,551 puan) tarafından
Gece gece Bi post gördüm ona istinaden..
0 oy
(355 puan) tarafından
İsdeyen isdegini yapar kuzum aşı olmak veya olmamak farklı birşey ama yanlısı SAVUNACAK KADAR CAHİL beddua verecek kadar nankör insan gördüm burda
(3,551 puan) tarafından
Evet hem beddua edip hem inşallah hiçbir yere almazlar sizi gibi ters konuşmalar yapılıyor. Hakkımı helal etmem diyenler bile var. Bunun üzerine herkesin fikri sabit olsa da tartışma çıkıyor ve gerçekten oda okuyunca sıkıyor insanı. Moral bozuyor.
(2,291 puan) tarafından
Oylelerini cok konusturmayin sizde verin uyariyi kapansin gitsin postu..
(355 puan) tarafından
Asi olunca bişey mi oldu olmayınca noldu sanki yapdirdiysan saol teşekkür ederim sanki uzaylı görmüş vatandaş gibi yabanciliyor
tarafından
Aynen dün bi kişi öyle dedi, inşallah bakkaldan alış veriş yapamayacak duruma gelirsiniz dedi. Sırf aşı olmadım diye. Eve kapatsalar ya da zorla tutup yapsalar aşıyı çok mutlu olacak demek ki
(355 puan) tarafından
Sanki bana asi ikna etme kolluk baskani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (995 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 739 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,009 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu