+1 oy
716 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizinde bebeğinizin en çok tekmelediği yer acıyor mu benim çok acıyor oraya gelmesin diye resmen dua ediyorum ;/

16 Cevaplar

0 oy
(5,512 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah. Benim aksine hareketleri çok hoşuma gidiyor hiç rahatsız etmiyor sadece son iki hafta dır ara ara hareket edince rahimde baskı oluyor ağrısı afedersin vajina ma atıyor o zaman biraz rahatsız oluyorum 37+3 haftalığım 
tarafından
Benim de çok hoşuma gidiyor ama bir yeri bellemis aynı yere vuruyor bu sefeer acıyor .
(5,512 puan) tarafından
Doğru dur Allah yardımcın olsun kaç haftalık hamile sin
tarafından
Aminn canım. 29+6 olduk.
(5,512 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına inşallah
tarafından
Amiin Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
vurduğu anda acı gibi hissederdim birden vuruyor ama öyle şikayet edilecek değildi 
tarafından
Hep aynı yere vuruyor o yüzden yoksa hoşuma gidiyor.
0 oy
(404 puan) tarafından
Benimde canım yanmıyor ama kasılıyor bebeğim toplanıyor karnım yamuluyor. O zaman ağrım oluyor toplanması için dua ediyorum 
(404 puan) tarafından
Aynen öyle valla bu saat oldu uykular haram oldu sağlıklıca alalım da kucağımıza :)
tarafından
Amiiin canım inşallah. Seninki kaç haftalık
(404 puan) tarafından
36+3 olduk çok şükür
tarafından
Masallah canım sen benden önce doğurcan.:)
(404 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Aysu bigun misafirler var oyle sohbet muhabbet esimin arkadasi esi falan eltimler toplastik bi sessizlik oldu oanda benim oglan bi vurdu ayyy diye bi bagirdim rezil olmustum ama nasilda acımıştı varya :)))
tarafından
Ahahaha tammi gordunmu sonunda :)
tarafından
Gördüm jdjxjx. Rabbim oğluna ve eşine bağışlasın seni yaa yerim ❤️
tarafından
Amin kuzum oglumuda gordun iste benim deluganlim da o bin sukur onu verene :)
tarafından
Evt masallah boyuna gelmiş de geçiyor :). Benim ki beni hemen geçer 1.50 yi kim geçmez ki dhshhsjs.

Ah ah bende görürüm o günleri inşallah.❤️
tarafından
İnsallah kuzum rabbim sana bagislasin evladini
0 oy
tarafından

O tekmeler hiç bişey yalnız götümü başimi bilmiyorum sağ üst tarafta sanki oraya taş dayamışlar okadar ağrıyor okadar batıyorki anlatamam acısından kıvranıyorum doktor öksür yerini degiştirir dedi aynı değişmiyor :) Rabbim olmayanlara nasip etsin inşallah ❤️, 

tarafından
Aynen çok doğru sertlesince de batıyor . Zor ama yeterki hareket etsin diyor insan ❤️
0 oy
tarafından
Acirdi :) hatta eşim elini sürekli karnımda gezdirirdim daha çok tekme atardı. Ablası konuşunca çok hareketlenirdi. Bı sabah kalktım hareket etmiyor.kizima diyorum bana birşeyler söyle gulsene kahkakaha at. Hemen kıpır kıpır oynuyordu 
tarafından
Sorma :). Ne güzel ya Allah bağışlasın ❤️. İnşallah bende bir avazda kurtulurum
tarafından
İnşallah canim. Rabbim hepinize bir avazda kurtulmayı nasip etsin.
0 oy
(394 puan) tarafından
Ay ben kızımda neler çektim uykumdan fırlatıyodu beni Allah yardımcın olsun
tarafından
Amiin Allah razı olsun ❤️
0 oy
(603 puan) tarafından
Hiç acı hissetmedim ama sabah tekmeyle uyandırınca korkuyordum :) birde mideme tekme atınca refleks ve gastritin de etkisiyle anında kustuğum için söyleniyordum :) o bile güzel
tarafından
Bende öyle :). Ama çok yalvardım bu günü çok bekledim tekmelerini hissetmek için can atıyordum alsana oldu djjxjx
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Hiç canım acıyacak kadar şiddetli tekmeleri olmadı benşmkilerin ya 
tarafından
Bu iyi birşey :)
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Ya çatı kemiğim oluyo sanırım. Oraya vurunca çok canım yanıyor 
tarafından
29+6 bitti bitiyor xjjxj
(2,432 puan) tarafından
Oyy Allah şimdiden sabır versin o zaman :)) bebeğin büyüdükçe daha da şiddetlencek :))
tarafından
Bu ne güzel  motive edici yorum jxjxjxjjx . Ay bende öyle diyorum kendime daha bu haftadayken böyleyse dbdndn
(2,432 puan) tarafından
Biraz da gerçekler ama :D
tarafından
37 haftalık olalım gel diyorum sürekli jsnsnz.
 uzatmalara gerek yok :)
0 oy
tarafından
Kızım doğdu 1 yaşında ama postunuzu okuyunca sağ bobregimin üzeri sızladı :))
tarafından
Demeee çünkü oraya da vurunca agiriyor :).  Sadece erkekler vuruyor diye düşünüyordum jsjsns.
tarafından
Ayağını gere gere yatardı sanki esniyormus gibi nefesim kesilirdi ;)
tarafından
Hah işte aynılarını yaşıyorum :). Ama hareket ettikçe mutlu da oluyorum bir yandan :)
tarafından
Tadını çıkar bu günlerin sonrasında çok ozluyorsun;)
Doğduğu günde aynı ayaklarını gere gere esniyordu bak dedim babasına karnimdada aynı şeyi yapıyordu;)
tarafından
Haklısın ya onu da düşünüyorum :). Ama göz önünde olmak mı yoksa karnında olmak mı daha güzel onu bilemiycem :). Essek sipalari esnedikce kriz geçiriyoruz djjxj
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ufak tefek ağrıları saymazsak eğer o tekme attıkça gülme geliyo bana mutlu oluyorum bazen canımı yakıyo konuşunca sakinleşiyo sağolsun :) 
0 oy
tarafından
Ilk gebelikte oglumun hareketleri hic rahatsiz etmedi ama bunda karnimi geriyor cok aci veriyor
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Okşa orayı tık tık yap değiştirir pozisyonu benim göğüs altımı çok acitirdi bide vajinama tekme olnfa 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bebeğin ters olabilir mi canm tekmesi acitmaz yani 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sonlara dogru guclendigi icin cok acitiyordu bazen yamuluyordum ama o bile hosuma gidiyordu :D hamilelikle ilgili herseyi seven bir ******** oldugum icin olabilir :D senin de canin acidigina gore son haftalarda olmalisin Allah guzel bir dogum nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 202 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (729 puan) tarafından soruldu
+8 oy
12 cevap 651 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,004 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 440 göst.