0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (9,019 puan) tarafından
Eşim 15 gündür yıllık izinde bizde baya gezdik İstanbul içi yada yakınlarında günü birlik yerlere gidip geldik... Eşimin kuzeninin eşi biraz takıntılı kıskanç bir kadın özellikle bana karşı ben ne yaparsam eşinden aynısını istiyo ben balkona cam balkon yaptırdım eşini didiklemis baya uğraştırma cam balkon yaptırdı biz araba aldık kadın biz araba aldık diye evi terk etti kocası araba alana kadar eve gelmedi... Daha niceleri herneyse.. biz gittiğimiz yerlerde resim çekip paylaşıyorum kuzeni eşimi aramış gittiğiniz yerleri paylaşıp durmayın 15 gündür evde huzurumuZ kalmadı diye... Engelliyorum başka hesap açıp takip atiyo wp dan engelliyorum numara siliyom kaynindan kaynanasindan bakıyo... O kafasına takıyı diye ben paylaşım yapmayacakmisim olaya bakın... Bugün denize gideceğiz kuzeni mesaj atmış eşime paylasim yapmasın yenge diye eşimde ben ona öyle bişey diyemem paylaşmak isterse paylaşır demiş... yok öyle bı dünya dedim görmek istemiyosa o bakmayacak benim ne paylaştığıma kimse karişamaz 

24 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Kıskançlıkta son level ne demek paylaşım yapmasin o mu buna karar verecek
(9,019 puan) tarafından
Yani bana eşim.bile demez onu paylaşma bunu paylaşma diye o kim ki
tarafından
Asla takma yani canım onun eşin de sorun sende değil onu duzletsin
(48,713 puan) tarafından
adami nasil bunaltiyosa artik adam bezmis
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu beni hiç ilgilendirmez desin eşin
(9,019 puan) tarafından
Eşim ben gulcine karisamam istediği paylaşır kimse de karışamaz benim eşime demiş.. sadece paylaşım olsa ne ala ben bir kıyafet bir ev eşyası bişey alsam aynısını istiyo eşinden
tarafından
Boşansın o kadından aklı varsa
(48,713 puan) tarafından
aman almadidun seyi almis gibi yap oda alsin aynisini sana sorarsa sonradan beğenmedim almadim de☺️
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Bu benim görümcem ben sadece görümcem böyle kıskanç fesat sanıyordum 
(9,019 puan) tarafından
Her yerde bir değişik çıkıyo demekki
(3,832 puan) tarafından
Benim görümcede aynısı ya
+1 oy
(4,661 puan) tarafından
Allah boylesinden korusun ya sana kuma gelcek nerdeyse sen onla evlisin bende evlenim diycek kskshagahsjs
(9,019 puan) tarafından
Yaaa güldüm buna onun bir kızı var benim de bir oğlum 2. Ye hamileyim diyorum duyarsa kesin 2. Yi yapar oda :D
(4,661 puan) tarafından
Jsjjsjsjs oğlun varsa erkek olsun diye uğraşır tövbe tövbe ya
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Ben olsam gizlerim ona nazar değer diye korkarım 
(9,019 puan) tarafından
Canım gizliyorum ama mutlaka bir yerden bir şekilde bakıp görüyor kız bende anlamıyorum 3 tane Instagram hesabını engelledim fake hesap açmış ordan takip etmiş bir süre bende o kadar uğraşmam watsapp tan numarasıni sildim kaynanasinin watsapp ini kurmuş Kendi telefonu na
(196 puan) tarafından
Takıntılı demek ki hasta , pek normal gelmedi bana
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Tövbe bismillah var öyle insanlar her yerde de senin hayatını engelleyemez yani o isteyecekmis diye kendini mi kisitlican herkes kendi bütçesine göre hareket etsin herkesin halı farklı bütçesi farklı anam herkesle de yarisamazsin sonuçta Allah yardım etsin öyle yaşamakta zordur insan kafayı bozar
(9,019 puan) tarafından
Canım öyle ahım şahım bir hayatım da Yok asagari ücretle geçinen bir aileyiz gittiğimiz yerlerde İstanbul da bilindik gezilecek yerler emirgan pier loti Çamlıca tepesi falan yani... Bence kıskanılacak cokda bişeyimiz yok huzurumuz dışında
(4,430 puan) tarafından
Emin ol onu kıskanıyordur o zaten gerisi bahanesi kendi hayatını kendi mahvediyo haberi yok sen kendi hayatına bak boşver gerisini
(196 puan) tarafından
MaşaAllah asgari  ücretle İstanbul gibi bi yerde nasıl geçiniyorsunuz, Allah bereket versin herkesin kesesine
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Böyle insanlar var mı gerçekten ya şaka gibi
(9,019 puan) tarafından
Başıma gelene kadar bende inanmazdim ilkten söylüyorlardı yok canım ne alakası var falan diyodum ama artık direkt eşi eşime diyo şaşkınım
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Aboww kuzenine söyleyin acil psikolojik yardım almalı o kadın. Bu artık kıskançlık falan değil takıntı, hastalık olmuş.
(9,019 puan) tarafından
Piskolojik destek aliyo ilaç kullandı bir süre şuan bırakmış ilaçlarını...
(11,084 puan) tarafından
Canım seni takıntı haline getirmiş, sonuçta tek gezen sen değilsin tek paylaşan sen değilsin. Sen kendine dikkat et gerçekten. Allah yardımcın olsun neler var hayatta yaa
(9,019 puan) tarafından
Evet maalesef
(196 puan) tarafından
Saplantı diye film var ya aklıma o geldi, çok tehlikeli
0 oy
(462 puan) tarafından
Oha ruh hastası sanırım. O istemiyor diye değil, ama hasedinden, sizi nazar eder bu kız, dikkat edin derim
(9,019 puan) tarafından
Evime gelip girmesini istemiyorum dedim kabul etmiyorum evime.. eltime geliyo bir üst kata kaynanama geliyo bir alt kata herkese de beni soruyomus öyle ahım şahım bir hayatım yok asgarî ücretle geçinen bir aileyiz biz
0 oy
tarafından
Bizde de oldu :) eşim bana yardım ediyor diye eşimin teyze gelini kocasını yiyormuş. Teyzesi kaynanama demiş yardım etmesin diye. Olur ağam olur paşam dediğimi söylersin dedim. Bizim cocugumuz olmuyordu tüp bebek yaptırdık kalbi durdu. Kaynanama diyormuş é ne olacak şimdi teyze kendisi de 6 sene sonra oldu çocuğu sanırsın evlendiği gece hamile kalmış. Allah ından bulsun böyle tipler hiç aldırma aynen devam. 
(9,019 puan) tarafından
Tobe Yarabbim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne değişik insanlar var ya 
(9,019 puan) tarafından
Kesinlikle değişik
0 oy
(594 puan) tarafından
Kuzenimin Bi arkadaşıda aynı böyleydi kuzenim müstakil ev aldı diye kocasına zorla ev aldırdı sonrada kalkamadilar altından icra gitti eve kuzenim hamile kaliyo karıda hamile kaliyo çok değişik ya kökten kesicen iletişimi işte ama akrabalikta nasıl olcak o bilemedim
(9,019 puan) tarafından
Akarabayiz ve bir sokak var aramızda illaki yüz yüze geliyoruz sokakta markette parkta
0 oy
tarafından
Eşinin kuzenin eşi kıskançlıkta çığır açmış.gulsem mi ağlasam mı bilemedim.:D
(9,019 puan) tarafından
Kuzenine üzülüyorum sadece çok iyi bir insan aslında ama esii onu mahfediyo
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ohaa aman dikkat et evinede alma o kadını bu hastalık derecesi dikkat et huzur kaçırmak için kocanıda ister
(9,019 puan) tarafından
Bir ara her haftasonu bize geliyordi artık kabul etmiyorum evime istemiyorum eşinde getirmek istemiyo zaten bize gelip gittikçe kavga ediyorlarmış evde
(7,768 puan) tarafından
Yaa şaka gibi bu kadının gözü olmadığına emin misin
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız atmayıver nazar falan değer vallaha
0 oy
(48,713 puan) tarafından
inadina paylas ☺️
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam daha çok paylaşırım karısına söz geçiremiyorum o onun sorunu ay sinir oldum haaa bu arda benim adımda Gülçin :) 
0 oy
(504 puan) tarafından
Orta yerinden catlasin :))))
0 oy
tarafından
Oha lannn bu kadar da olmaz
0 oy
tarafından
Bi yaşıma daha girdim öyle sey mi olur ya? Keske esinin kuzeni onu bir araba icin terk eden esiyle barismak icin araba almasaydi. Bugun bunu yapan yarin neler yapar oyle kadindan eş de olmaz anne de

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 1,283 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 653 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 692 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 789 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...