+1 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Büyü hakkında pek bişey bilmem varlığına inanırım ama nasıl nerde ne şekilde olur hiç bilmem.

İzne gittik geldim. Kıyafetlerimin bir kaçı yok ordayken fark etmedim ewi dolabı talan ettim yok bulamıyorum 

Alıp büyü yaparlar dediler aklıma şüphe düştü .... Eltim uğraşıyorum böyle şeylerle.

Hiç duydunuz mu siz kıyafete büyü yapiliyormu

11 Cevaplar

0 oy
(48,731 puan) tarafından
yapilir canim korkulur oylelerinden
(9,247 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsun ya
(48,731 puan) tarafından
kim yapiyosa kendisine dönsün esinle aran nasil
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Tabiki yapılır büyü çok çeşitli her şekilde yapılıyormuş hiç bir şey olmadan da yapılıyor .benimde çok sevdiğim bı pantolon bir kaç şal kayıptı ve ben bunu kafaya taktım aşırı sevdiğim bir pantolondu bide yokluğunu ondan fark ettim zaten .sonra hocaya gittim hoca baktı hayır büyü yapılmamış hepsi çöpte farklı zamanlarda alınıp çöpe atılmış dedi ve bunu yapan kişiyi birebir tarif etti bana kaşına gözüne saçına yaşına varana kadar . gerizekalı fesatligindan alıp alıp çöpe atmış 
(9,247 puan) tarafından
Aaa terbiyesiz
(48,731 puan) tarafından
kim atmis kiz
(937 puan) tarafından
Yeğenim ...annesi tembih etmiş oda eve her geldiğinde ben yokken alıp çöpe taşımış
(54 puan) tarafından
Hocayı nasıl bulacağız ya bende gitmek istiyorym
0 oy
tarafından
Saç teli bile oluyorrrr
0 oy
tarafından
Tabiki yaplyor inanmyorum deme peygamber efendimize de buyu yapilmiş sonucta
(9,247 puan) tarafından
Büyüye inanıyorum da kıyafet meselesine takildim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Genelde bütün büyü işlerinde kıyafet kullanılır. Özellikle düz beyaz ve ya düz renkli basit penye gibi şeyler 
(9,247 puan) tarafından
Tövbeler olsun ya
0 oy
tarafından
Yapılıyor evde bulunan kıyafetlerini de kurcala kıyafetin üzeri boydan boya yazıyla dolu gördüğüm oldu ama silik bir şekilde dikkatli bakman lazım gizli kuytu koselerine
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Evet yapıyorlar, kıyafetin bi parçasına ya da tamamına.. Özellikle atlete falan daha çok yapıyolar sanırım
0 oy
(95 puan) tarafından
Biliyorum ben benim kayinbabama yapmış eltim kiyafetini almış makasla delikler açmış bir su gibi birşey vardı onu mu koyuyordu bilmiyorum ama Karabela buyusuymus ölsün hasta olsun diye yapmış kocası anında boşadı
(9,247 puan) tarafından
Vay be ne insanlar var
(95 puan) tarafından
Oyle birinede benzemiyordu hatta kayinbabami çok seviyordu aşırı derecede şaşırdık yani büyü de Allah gösterdi eside anında boşandı bunca yıl bir yılanla mi yatmisim dedi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Elti değil çıngıraklı yılan mübarek inşallah çıkar kıyafetler büyüden de yapandanda çok korkarım 
(9,247 puan) tarafından
Bide benden 30yas büyük benle yaşıt gelini var
(3,832 puan) tarafından
Yaptığı şeytanlik kendi ayağına dolansin öyle bir şey yaptıysa
(9,247 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Yapiliyor tabiki canim benim bak ananemin evinde bu isigi acip kapanan prizler varya bie gun orasi bozuldu dedik ne oluyor abim elektrikci bi bakayim dedi prizi bi acti bide ne gorelim koccaman yorgan iğnesi kiz yorgan ignesinin prizin icinde ne isi varr hemen gittik attik onu 
(9,247 puan) tarafından
Tövbeler olsun ya
tarafından
Buyunun affi yok bacim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy