0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kizlar az once post paylasmistim simdide baktim boyle oldu

image

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

8 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Var galiba başka testin yok mu bi tane daha yap mutlaka 
tarafından
misafir tarafından düzenlendi
Bi tane var simdimi yapiyim? Bunu bu gün ilk idrarla yaptim 4 gun var bata
(7,203 puan) tarafından
Şimdi yapma iki gün daha bekle en azından
(4,089 puan) tarafından
İnsn meraktan bekleyemiyor ki bu testlerden beş tane falan yaptım diğer pahalı olanlardan da üç tane yapmıştım ben dursam eşim durmuyordu yap yap diye :))) ben iki gün gecikince yapmıştım ama başlarda çıkmadı canım beş gün gecikince görebildim çizgiyi
tarafından
Dua et canim
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Canım bu bozuk gibi bir tane daha yap
tarafından
1 tane testim var yapicam galiba duramuyorum
(785 puan) tarafından
Yap bakalım bizede haber et
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İlk beş dakikada çıktıysa var canım
tarafından
3 4 dakikada cikmisti
0 oy
(119,436 puan) tarafından
Askim hamilesin ama cok yeni 
tarafından
Kan dan korkuyorum
Kiz bisi olmaz 1 tup kan can yakmiyo o kadar ☺️
tarafından
Can o yüzden yokki gecen ay test yaptim silik cikmisti kac tane yaptim öyle silikti kan verdim husran oldu sonu o yüzden
Haa o zaman bi kac gun bekle test yap ev testi cizgi netlesince kan ver ama hamilesin yaa
tarafından
İnsallah canım dua et
0 oy
(504 puan) tarafından
Cann yorumlar haklı varsa bitane daha yap net olalım ya yarın ilk idrarla yap eğer sabredemem diyosan şimdi yap yarın da kan testi verirsin
(504 puan) tarafından
Söyleme de zaten ben ilk gebelikte esime çiçek yaptırıp kaynanamgile geldim çiçekçi eşim isten g ekince çiçeği getirdi baba olmaklailgoli not yazdım video çekildi felan çok mutlu olduk 2 gün sonra dr gttik doktor gebelik yok dedi çok üzüldüm kaynanam beni yalan söylememekle suçladı ben günlerce ağladım sanki o kadar şeyi oyun olsun diye yaptım ağlattı beni. Kimyasal gebelik diye birşey yokmuş sonra beni suçladı bebeğim olmuyo diye gttm canlı canlı rahim filmi çektirdim uyusturulmadan sonra rahimde perde olduğu için bebek ileriye gdip yerlesemiyoms ameliyat olunca kızım kendiliğinden 50 gün sonra oldu çok şükür şimdi 2. Hamileligim
tarafından
Hayirlisiyla al kucagini kac haftalik? Evde bi baski varki üstümde anlatamam cocukta cocuk adet olunca bi tavirlar anlatamam ya 5 aylik evliyiz dusunsene
(504 puan) tarafından
Nerelisin bide nerde oturuyorsun bu tarz şeyler antepte çok olur bende yeni evliyken istemedik 6 ay kadar sonra eşim böbrek ameliyatı oldu 8 defa doktor 6 ay korunun bebek olsa bile sağlıklı olmaz dedi ona rağmen başımızın etini yediler 2.5 sene sonra çocuğum oldu sürekli olmuyo der psikolojik baski yaparlardı co şükür kurtuldum dillerinden şimdi de 2. Dediler onu da yaptık konuşmalar bitmez anliycan onlara bakarsak evi futbol kulübüne ceviririz  hiç susmazlar sen bakma onlara 10 haftalık içindeyiz canm
tarafından
Yaa canim biliyorum dua et bana da tum isteyenlere
(504 puan) tarafından
Ederim canm hakeden anne baba olsun inşallah
0 oy
(594 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım Bi kan testi ver netlessin 
tarafından
Canım korkuyorum gecen ay yaptim cikmasi sonrasında adet oldum
0 oy
(644 puan) tarafından
Bozuk gibi test cizgisi cok.kslin geldi bsns