0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diğer arabamizda oto koltuğnu koyabliyorduk .onu satmak zorunda kaldık .başka aldık ama bunda takma yeri yokmuş .acaba taktirilablr mi arabaya bilgisi olan var mı. 

9 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Takma yeri nasıl oluyor ki canım kemerle takılmıyor mu
tarafından
Bağlantısı isofixli olması lazım mis canm
(313 puan) tarafından
Canım aldığınız yere ya da arabayla ilgilenen yere sorabilirsin o zaman ben sadece kemerle takılıyor sanıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynak yapılıyor canım eklenti olarak bizde de yok eşim onun araştırmasında şuanda 
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Isofix sonradan eklenmez canım. Kemerle bağlama aparatı vardır onunla baglayacaksınız.
tarafından
İyi die gitti bide Audi A4 2004model aldı yok 2006larinda var :(
(4,682 puan) tarafından
Eski arabalarda olmuyor malesef:(
0 oy
(108 puan) tarafından
İsofix li değil demekki bu arabanız bildiğim kadarıyla takılmıyor canım o altta içten bir demir oluyor emniyet Kemeri ile sabitleseniz gerek bunda ama isofix kadar sağlam olur mu bilmiyorum
0 oy
tarafından
Evet canım biizm arabanın birinde var birinde yoktu eşim öbürüne kaynakla yaptırdı aparat
(4,682 puan) tarafından
Oluyor muymuş, ben olmaz diye biliyordum. Acaba orijinali kadar sağlam olur mu ki.
tarafından
Valla iki arbayi da kullanıyoruz biz biri eşimin biri benim eşimin arabası kaynaklı olan o daha sağlam canım oluyor gram oynamıyor yerinddn
(4,682 puan) tarafından
Doğrudur canım. Aklımda bulunsun benim de.
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Takılıyor  canım  bizde  tam  taktircaktik ama warmiş  fermara gizlemisler  iyi  bak  yoksa da sanayide takıyorlar 
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Sanayide takıyorlar isofix eşin yaptırabilir
0 oy
(547 puan) tarafından
Takma yeri dediginiz yer buyuk ihtimal isofix baglantisi.o sonradan yapilmiyor.ancak emniyet kemeriyle baglayabilirsiniz
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Düşük modellerde izofix olmaz çok sonra dan da takilmaz. Kemerle sabitle.
tarafından
Herkes arabayı görünce oo dio ama özellik yok işte Audi olsa ne yazar 2004model a4canm .sasrdim bunda nasıl yok diğer arabamız coralla 2005ti vardı yani
(1,019 puan) tarafından
Kız ben geçen 2012 model araba baktım onda bile yoktu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
28 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Popcornnn (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
17 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Pıtırcık (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
16 Haziran 2024 Aile kategorisinde Asilomm (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
5 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kedili9 (273 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,269 cevap

35,995 kullanıcı

...