0 oy
866 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gen  testi yaptır bi bakalım sende neye alerji var bizde yaptiracaz dedi ama gen testi alerjiye bakılacak şey degilki gen testi ile dna aynı mi 

30 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
 Hemen ağzını yırtarım bilmem ne bellli kaynanda bilmiyor neye alerjim var  baklm demis yoksa bizde yaptrcaz niye desin bizden  çocuğa. Geçen. Bı kalitsalllik yada sizden geçen. Bı kalıtsal bişey onu demek istyordur. Hemen ağzını yırtarım çalanlar ne dediğini bile anlamadan bu tür yorumlar hiç doğru degl
tarafından
Canım  bu kadın hep aldır dedi herşey beklenir
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Neee şaka gibi.

O anda yüzüne tükürmen lazımdı  buna sessiz kalmayın Allah aşkına 

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Zaaar eşin yaptığı çocuğuda biliyodur bı zahmet anasınida sustursun tövbe tövbe 
tarafından
Dna ile gen testi aynimi
(44,800 puan) tarafından
Evet ayni
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Onun dnasını çıkarman lazımdı kromozom kromozom 
0 oy
(775 puan) tarafından
Bence kaynanan anlatmak istediğini anlatamamış olabilir hemen ortalığı ayağa kaldırma bebeğinin bi rahatsızlığı piçler mı vsr ki böyle bir şey dedi
0 oy
(295 puan) tarafından

Oğlundan değil doğru seninle yaptık ya de:D

0 oy
tarafından
Sanki bana bilmiyormuş gibi geldi cnm..Yanni demek istediği aleerji testi belkide adını gen testi biliyor gibi..bu kadar kötü kalpli olamaz heralde bir insan..böyle bisiy ima edemez heralde açık acik
0 oy
tarafından
Bence hemen kotu düşünme alerji testi yaptırırız de geç eğer uzatırsa dna testi farklı bisey dersin çocuğun kendisinden olup olmadığı için falan dersin ama bence kotu düşünmemiş 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Gen ve dna testi farkli canm gen testinde sadece senden kan alıyorlar dna testi hem bebekten hem babadan örnek alınıyor 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ohaa sıcarım o kadının ağzına ben kocan ne diyor bu konuda sen kendinden emin isen ons b..yemek düşer edpsiz kadın hiç sevmiyorum su kaynanaları bazen kaynanam olmadığına sükrediyorum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 706 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,213 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 874 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 822 göst.