0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sizce bir komşunun  sizin çamaşır makinesini çalıştırdığınız saate karışma hakkı var mı 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani cnm bazı makinalar çok ses çıkartıyor ve o bunu rahatsız edecek bir saatteyse uyarır diye düşünüyorum 
tarafından
Kuzum kaç senedir koşuyuz jiç şikayet etmemişti Bi kaç ay önce acayip gürültü yaptılar kapısına indim ondan sonra kafaya takmaya başladı makinemi
tarafından
Hmm o günden sonra belliki gıcık kapmış sana cnm
tarafından
Aynen öyle normalde söyleseydi anlardım ama mahsuz yapıyor sanki çünkü makinem hep aynı çalışıyor sesinde bir değişiklik yok
tarafından
İşte gıcık kapmış cnm fazla muhatap olma derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sessiz çalışıyorsa ve çalıştırman hemen gerekliyse çalıştır canımm ama ben bu saatten sonra ben  süpürge de açmam makina da çalıştırmam belki rahatsız olurlar diye 
tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(4,591 puan) tarafından
Geceleri yüksek ses çıkartmak yasak diye biliyorum. Eğer çamaşır makinesi ses yapıyorsa geceleri evet karışabilir. 
tarafından
Yok kız yatak odama çok yakın makine ben bile duymuyorum sesini
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bizim apartmanda yok gece 1 de 2 de çalıştıran var kimse karışmıyor.
tarafından
Bizde de karışmıyordu bu kadın cinlik yaptı :)
0 oy
tarafından
Elbetteki haklı olabilirler ama bizim makineler bina olarak kilerde kimse rahatsiz olmaz
tarafından
Saol canım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geç saatler de calistiriliyorsa rahatsızlığını dile getirmek de haklı. Zaten belli saatten sonra gürültü çıkaran elektronik eşyalar calistirilmamali. 
tarafından
Kuzum makine yatak odama çok yakın ben bile duymuyorum sesini bikere çok gürültü yaptılar kapısına indim ondan sonra söylemeye başladı
0 oy
(1,144 puan) tarafından

Benim en sinir olduğum şey ondan sonra ses olmamalı uyuyacak oluyorum migren var bende o ses beynimde yankılanır deli olurum 

Yani bence var
tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(3,578 puan) tarafından

Gürültü yapıyorsa evet konuşulabilir.

Benim bekarken 2.el bi makinem vardı. Gürültüsü yan daireyi çok rahatsız ediyordu. Kalkıp yürüyordu sanki makine :) komşum söyledi. Yeni makine aldım:)ama normalde tabi kim ne karışır. Ayrıca ne alaka. 

tarafından
Yok canım çok ses yapmıyor yatak odama çok yakın ben bile duymuyorum sesini
(3,578 puan) tarafından
O zaman sorun yok. Dünya hali, kötü olmaya değmez boşverin
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Yani ses gidiyor sonuçta rahatsız olabilir 
tarafından
O kadar ses gittiğini sanmıyorum benim yatak odama çok yakın ben bile duymuyorum sesini
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sessiz  çalışıyorsa  problem yok  ama  halaya  kalkarsa  tabiki de karışım  kimseyi  rahatsız etme  hakkı yok sonuçta 
tarafından
Anladım canım :)
0 oy
tarafından
Yani gece 1 den sonra aciyorsan gece sessizliginde iyice ses gider hele bir de makinen ses cikaran bir makineyse. O zaman tabiki soyleme hakki var.
tarafından
Kuzum makinem aynı seste çalışıyor kaç senedir komşum hiç değişmedi Bi kaç ay önce çok gürültü yaptılar bende kapısına indim ondan sonra taktı kafayı yani sanki mahsuz yapıyor
tarafından
O zaman kisasa kisas yapiyor olabilir evet.
0 oy
(44,802 puan) tarafından
Bizde herkes calistiriyo kizz kimse kimseye karismiyo
tarafından
Ay deryoş taktı bana bu kadın bak ilk yoruma yazdım okusana
0 oy
tarafından
Yok tabiki ama biri çalıştırsa gece vakti ben rahatsız olabilirim gerçi bizim alttan gelmiyor makina sesi hiç dikkat ettiklerini sanmıyorum ama ben üstteyim aşağı ses gidebilir bir durum olmadıkça saat 10 dan sonra makına çalıştırmam 
tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Benşm Bulasık makınam Komsunun yatak odası duvarında. Ben o kadar ses yaptıgını sanamzdım bir kahveye gitmiştim calıstırıp su alıs sesi bile kadının odasını ınşetiyor. O zamandan sonra saat 9 dan sonra ve sabah 10 dan once hiç calıstım adım. Hatta kocası bazen gececi oluyordu o da annesine gidiyordu gunduz degil gece calıstırıyordum adam gunduz uyusun diye
tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kanka benim makinem acayip sesli çalışıyo lambır lumbur utanmasa odadan odaya geçecek :D o yüzden geç saatte açmam ben sessiz çalışsa açardım
tarafından
Kanka yatak odama çok yakın ben bile duymuyorum yaa hani Bi şikayete infimya kapısına sen biliyorsun ondan sonra taktı kafayı yaa
(25,223 puan) tarafından
O gıcık kapmış sana la amaan salla :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 850 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,215 puan) tarafından soruldu