0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gercekten zaman oyle hale geldiki cocuklarin elinde hep tablet telefon gecen gum bir yere gittim daha cocik 2 yasinda anca var elinde annesi durmuyor die telefon verdi ben cok karsiyim acikcasi verilmesini tavsiye etmem benim 2 yigenime tablet alindi inaninki tam 12 saat ellerinden inmedi yengee dedim yenge cok durdulwr alsana ellerinden aman yeni sey ben olsam bende o kadar oynarim kime sorsan durmuyor biz eskiden camurlarla topraklarla buyuduk simdi bakiyorum cocuk kum oynuyor diye kadin kiziyor ya cocuk bu oynar kirletir yikarsin gecer bana gore boyle olmali benim kizim kucuk daha telefon gorunce almaya calisir ben hep hayir derim kaldiririm gerekirse yaninda hic oynamam tv izlesin cizgi film yada oyun oynasin yada disarida benimle bir oynasin ben boleyi hep ne biliyim bence cok kotu telefon tablet isi bide yigenim daha 11 yasinda kendine ozel hesaplari var zaman kotu neler goruyoruz kaciyolar akillarina girip Rabbim korusun evlatlarimizi 

22 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Haklısın canım benim oğlumda 16 aylık vermedim tlf hiç bende tlf oynamak yerine çocuğumla oynuyorum yani çocuğun yanında sürekli elime tlf alsam oda merak edip uğraşmak isteyecek o yüzden uzak tutuyorum bazen yemek yesin diye yotube dan biseler acim diyorum ama hiç bakmıyor bile inşallah hep gider hiç sevmez tlf nü 
tarafından
Gercekten beni lincleyem kadinlari anlamiyorum ben hastalik vs bisi diyemem ki gercekrn benim yengem sirf cocuklar yaramazlik yapmasin diye veriyor kac tane arkadasim var tecrube edindim artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebegim 4 aylik zaten vermeyi düşünmüyordum ama bu kadar güzel düşünceli annelerimiz olduğunu açıkçası pek görmemiştim . Bu faydalı post sayesinde gördüm hepsini okudum. Teşekkür ederim ❤ :)
tarafından
Rica ederim canim ❤

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 470 göst.
14 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 241 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu