0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Hanımlar ateş yok ama 4_5 gündür öksürük var  genel durumu iyi ne önerirsiniiz evde yapabileceğim bu arada bebek yaşı 2 teşekkür ederim şimdiden

8 Cevaplar

0 oy
(4,136 puan) tarafından
Öksürük ocin gittigimde bana Ada cayı demişt idoktur şuruptan iyimiş..bide benum kiza vi kaşik zeytin yagi icine limon sıkıyodum
-Reklam-
0 oy
(669 puan) tarafından

Balla limon karıştır yedir iyi geliyomus benimki 1 yas altı oldugu icin yapamıyorum pekmezle yağ karıştırıp yediriyorum sabah aksamimage

0 oy
tarafından
Karadut şurubu öneririm eczaneye danışın o şekilde alın oğlum için kullandım 2. İçirdiğimde kesti 
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Prospan bitkisel şurup hemen etki ediyor canım
(48,709 puan) tarafından
ela kendini paraladi salya sümük agladi icmedi şurubu oksurup duruyo
(12,859 puan) tarafından
Hadi ya  tadı aslında çok güzeldir o şurubun bazen inat ediyorlar danone yoğurt kabın varsa  danone veriyormuş gibi kandırıp icirebilirsin canım
(48,709 puan) tarafından
kandirinca tukuruyo ☺️☺️☺️
(12,859 puan) tarafından
Vay uyanık :)
(48,709 puan) tarafından
cok fena ya gecen ay hastaydi ben antibiyotik vermeye çalışıyorum o pembeden getir iceyim diyo calpol istiyo☺️
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bir tane soğanı yemeklik küp küp dogruyorum süzgece koyup üzerine 2,3yenek kaşığı bal koyup yan megilli bir şekilde tabağın içine koyup süzülen suyu veriyorum birebir öksürüğe.tereygli oekmede kesiyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ceviz zarı çayı günlük sakız 
0 oy
(48,709 puan) tarafından
prospan alacaktik kalmamis ayni ona benzer şurup aldik icmedi hanim oksurup duruyo. tereyagi eritip pekmez koyabilirsin benimki onuda yemiyo
0 oy
(61 puan) tarafından
Canım kesinlikle dut pekmezi bir kaşık yada iki kaşık içir bir kaç dakika içinde kesiyor benim çocuklara başka hiç birşey fayda etmiyor

Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Minnos bebek (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.

380,707 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı

...