0 oy
1,214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Özür diliyorum Bayadır eşim bana yanaşmıyor. Bugün sırtında tırnak izleri fark ettim ama kendisi yapamaz yetişemez. İşte olmuştur falan dedi ama alakası yok. Bana yanaşmama sebebi olarak hamileliğimi bahane etti. 22 haftalık hamileyim şimdiye kadar hiç böyle bir şey demedi 2 3 haftadır yanaşmıyor o zaman aklına hamilelik geldi. Normalde 7de işten çıkıyor mesaiye kalınca 10da çıkıyor. Vakti de var ya of bilmiyorum içim darardı. Böyle bir şeyi var mı yok anlayamam da. Bilmiyorum ama ruhum darardı aldığım nefes yetmiyor sanki. Bu olay olmadan öncede bana dedi ki hafızam doldu mesajları falan sileceğim. Gözümün önünde tüm telefonu sildi 

18 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Belki duş alırken kaşındı olabilir belki bilemezsin ama hem seni aldatıp senden saklayacak kadar zeki hemde yanında üzerini çıkarıp kendini belli edecek kadar ***** olamaz bir insan kusura bakma da canım 
tarafından
Duşa girmişti ben sırtına kese atayım diye girdim o sırada gördüm o beni çağırmadı
(3,147 puan) tarafından
Ya kaşınmıştor bir anda kaşımıştır içine kötüyü doldurma hemen bi takip et bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kedidir kedi yersen 

Kedisi köpeği bir yana inşallah korktugun gibi değildir 
(3,832 puan) tarafından
Aman Allah kimsenin yuvasını bozmasın
tarafından
Kedi yapmış gibi uzun ince ve bir sürü
(3,832 puan) tarafından
Kaşıdığını unutmuştur belki veya elleri kirliyse duvara falan sürterek kasimistir sırtını benim elim yetismiyor esimde evde yoksa kapının köşesiyle kaşıyorum
(4,678 puan) tarafından
Rabbim hakında hayırlısını kılsın inşallah cnm amin çümleten inşallah
(3,832 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
tarafından
Telefonuna baktin mi
tarafından
Bugün bu olay olmadan bana dedi ki hafızam doldu mesajları falan sileceğim. Gözümün önünde her şeyi sildi
tarafından
Galerisinde çöp kutusuna bak bide illaki biseyler bırakmıştır varsa oyle bisey
tarafından
Sana söyleyip herseyi silmeside pek normal degil ama diger arkadasin dedigi gibi dustada yapmis olabilir ben kendime cok yapıyorum bunu çünkü
(1,579 puan) tarafından
Dosya yöneticisine gir canm sent diye bişey var orda ara resmi silinen resimler orda cikiyo mesajlar için SMS den bsey yapamazsin ama WhatsApp i sil tekrar yükle yüklerken numara flan girerken orda eski mesajları getir gibi bişey cikiyo o na bas çıkar mesajlar
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Kız bence budan baranoyak oldun sen niye bende sırtımı her yerini kaşıyorum ilede eli yetişir
(4,678 puan) tarafından
Hadibenur kız burası daha kötü işte

Derya hiç sorma ya valaha artık köşemde gam yeme o kötü şeyler oldukta zaten o olay tam bir travmaydı ya
tarafından
Anasını kocasıyla mi yakalamış buyur buradan yak
(4,678 puan) tarafından
Evet evet hiç sırma iprenç annesi damadına masaj yapmış işte elemiş ıyyyyyy devam edemiyecem
tarafından
Hassssktr ya . İkisi de sapik mis yani
(4,678 puan) tarafından
Ay Derya gece gece ne soktun akla ya :))

Valaha öyle gözüküyor du hahaha
0 oy
tarafından

2-3 haftadr yanaşmdığı icin mi bunları cıkardn üstlk gebesin

Kaşınırkn fln olmştr hava sıcak insan terleyince kaşnyo 

tarafından
Kaşıma falan demiyor işte oldu diyor ama tırnak izin
0 oy
tarafından

Belki sıcaktan sivilce oluştu sonra kaşıdı öyle oldu 

0 oy
(937 puan) tarafından
Bı kadında eşinin sırtında ki sivilcenin sıkılmasından yola çıkarak olayı çözmüş bunu da kadının avukatı paylaşmıştı.ama kasinmadan kalmış olabilir sadece ona dayanarak böle düşünme bence .bende sırtımı çok kasirim ve inan her yerine yetişebiliyorum 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bence hemen kötü düşünme burda o kadar çok şey okuyoruz ki ister istemez insan etkileniyor 
0 oy
(47 puan) tarafından
Benim merak ettiğim işte çalışırken biri gelip neden kocanın sırtını tırnaklasın? Okul lise zamanı desen hadi erkek çocuğu yaramaz oluyor diye bi ihtimal ama iş yerinde birbirlerinin sırtını çizecek halleri yoktur  
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Sırt kaşıyacağı var mı evde 
tarafından
Hayır yok birde bugün olmuş gibi değil kabuk falan bağlamış yeni değil
(7,684 puan) tarafından
Belki kendi yapmıştır hemen kötü düşünme bence
0 oy
(276 puan) tarafından
Evham yapiyorsun bazen insanin cildi hsssas oluyor benimde öyle tirnak izi cikiyor kasimadimda. Cogu erkek bebekten dolayi yanasmaz egoist erkek yanasir gebe kadina bosa üzme kendini
0 oy
(457 puan) tarafından
İnşallah yanılırsın canım
0 oy
(133 puan) tarafından
Şüphe çok kötü bir şey değil mi
0 oy
tarafından
Ya canm belki sen aklını oraya verdiğin için öyle düşünüyorsun mesela ben sırtımı kasiyinca tirnak izi anında çıkar . Telefonu da silmesi hafızası dolu diyedir.  Sen aldatıyor mu diye düşündüğün için bunlar sana sebep görünmüştür
0 oy
tarafından
Takip et canım belki başka bişey vardır aldatmıyodur
0 oy
tarafından
Bı kadin kocasının sırtında sıkılmış sivilceden aldatıldıgibi anladı hakim kadını haklı buldu 
tarafından
Nerde oldu bu olay biri daha yazmış aynısını
tarafından
Kız Türkiye'de yaşandı baya da gündem olmuştu.
tarafından
Hmm bilmiyordum
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben  cok guveniyordum yapmaz falan. Is geregi telefonu evde birakir sifre falan da verir yani bende inaniyordum hani yapmaz diye. Bir ay once iste bunun telefonunda aramalarda engelli numara cikti kendi whatsappimda baktim kadinmis. Sonra telefonu cok aradim birsey bulamadim ama onu da sordum  eski is arkadasiymis borc istemis bu da engellemis falan. Inanmadim tabi. 1 hafta gecti ustunden bende supheleniyorum ya ayarlarda hafiza depodan eski  silinmis videolari buldum. Kadini eve getirmis benim evime ya hatta videosunu da cekmis. Babam kaza yapmjsdi bu oglumla beni gonderdi kendisi isinden dolayi gelememisti amma tam biz gittigimiz gun kadini eve getirmis kac defa da beni aramisdi hani gittinizmi diye 1 hafta kalmistim orda ben o 1 haftada neler yapmislar kim bilir(((neyse konustuk eskiden de konusuyorlarmis her seyi anlatti. Bende ise girmeyi bekliyorum kendi parami kazanib ogluma bakacak duruma geldigimde bosanicam suan yapamiyorum cunki ailem karsi gelse de evlenmisdim ben bunla o yuzden istesem de donemem ailemin yanina. Eger icinde suphe varsa da bence birak arama kurcalama bulursan vallahi olan kendine olur ona hic bisey olmaz. Benimki dedi bizde azerbaycanlilarda bir laf var "zor elemisem" yaptigindan utanacak yuz yok bana diyor sen benim telefonu karistirmasaydin bulamazdin falan. Yani varsa da kendini yiyib bitirme bulursan olan sana olur vallahi hamilesin bide

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 924 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,092 göst.
0 oy
7 cevap 358 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu