0 oy
924 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Üç gün önce arkadaşımla buluştuk bana eşinin dört günlüğüne iş için şehir dışında olduğunu söylemişti. Ben bugun öğlen eşiyle karşılaştım. Yanında bir tane kadın vardı. Samimi gözüküyorlardı. 

Ayrıca beni görünce kadından uzaklaştı.  Eşiyle konuşmadım sadece başıyla selam verdi. Aksam arkadaşıma telefon açıp eşinin gelip gelmediğini sordum. Daha gelmediğini söyledi. 

Sizce aldatıyor olabilir mi? 

Ayrıca arkadaşıma söylemeli miyim? Emin olamadım adamın günahını da almak istemiyorum ya da eşiyle mi konuşmam gerekir. 

Akıl verin lütfen 

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay çok zor bi durum bilemedimki söylesen ne olur söylemesen ne olur felan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karismayin baci kendinize macera mi arıyorsunuz 
tarafından
macera değilde bilemedim yani aldatiyorsa bunun devamı gelecektir ama adam suçsuz da günahını almak istemiyorum
tarafından
Kadın hisseder zaten emin ol karışma bacim
0 oy
tarafından
İki ucu boklii değnek derim ben buna. Desen dert demesen vicdan yükü. arkadaşını az çok tanıyorsundur egerki ayrilabilecek yürekte ise özgüveni yerinde sağlam psikolojiye sahipse söyle aksi halde sen kötü olursun 
tarafından
Duygusal bir insandır kaldırabilecegini zannetmiyorum ama söylesem bile ayrılır mı emin olamadım
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ben bu olayı burda bı defa daha okudum sanki yanlış hatırlıyor olamam  . Neyse cevap olarak tabiki söylemelisin eşini gördüm bir kadınla diye ki arkadaşın daha çok ***** yerıne konmasın 
tarafından
Üstte bir kaç kişi markette komsunu görmüş dedi ama ben içeriğini bilmiyorum açıkçası
(288 puan) tarafından
Bende hatırlıyorum hatta o arkadaşın eşi görevim gizli yok sehir dışındayim falan diye söylüyormuş kadın bile bilmiyordu kocasının tam ne yaptığını
(1,733 puan) tarafından
Aynen çok benzerdi şaşırdım
tarafından
Görevim gizli demiş ya polis veya asker miymis. Kocasının ne iş yaptığını bilmiyor dediğin için sordum
(288 puan) tarafından
Polisti galiba bu olaya çok benziyordu o mevzuda
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İki tarafı b.oklu  değnek bacım resme n aldatıyor arada kalırdım heralde 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Eşiyle konuşma tabiki kimsenin haddine olmaz gidip arkadaşının kocasına sen hayırdır demek. Arkadaşına desen dert demeden dert keşke resmini çekseydin muhtemelen hatta büyük ihtimalle aldatıyo yoksa niye olsun orda.. ben söylerdim sanırım en azndan ağzını arardım arkadaşımın şüpheleniyosa daha rahat söylersin
tarafından
Dediğin gibi konuşmam saçma olur onların özel hayatı fotoğraf çekmek hiç aklıma gelmedi ve dediğin gibi arkadaşımla konuşmak supheleniyorsa ona göre bir şeyler düşünürüm belki buna gerek kalmaz başka bir şeydir
0 oy
(952 puan) tarafından
Ben olsam dayanamaz söylerdim. Ama videoua falan çekerdim öyle yoksa kabak sana patlar
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bir kimseyi zina da görseniz gözünüzü üç kez açıp kapatın sizden başka en az üç kişide o olaya şahit olmamışsa emin olmayın demiş rabbim o yüzden bir şey diyemiyorum suizanda bulunmak istemem adamla konuşabiliyor san konuş arkadaşına bir şey deme derim ki iyi olursa allah dan kötü olursa kullan demişler eşiyle iyi olur seni kötü de eder öylede bir ihtimal var
tarafından
Tabi ki sana yazdım ☺️ sjsjsj yaa çok çok geçmiş olsun ayy diş biraz zordur İyiyim bende çok şükür canimmmm çocuklar nasilll
(4,426 puan) tarafından
Sağolasın canım benim iyi onlarda ortancam koltuğun üstünde uyuya kaldı büyük kızla oğlanda kuduruyor ") ille bezini değiştiricem diyo oğlanda çığlık çığlığa kaçıyor ordan oraya ")
Vformerve takip et bakalım neler olacak eğer çok çok emin olursan arkadaşınla o zaman konuşursun bence
tarafından
Maşallah onlara Maşallah ☺️ yaa nasıl güzel bir ortam yerimm onlari
(4,426 puan) tarafından
He valla çok süper bir yasayan bir de yaşamayan pişman ")))
tarafından
Öyledir muhakkak:)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E adam no.ku yedi zaten 

Arkadaş olduğunuzu biliyodur heralde,haber vereceğini düşünmüştür zaten 
tarafından
Biliyor arkadaş olduğumuzu ve haber vereceğimi dedifin gibi düşünmüş olabilir ama emin olamadım kafayi yiyeceğim
0 oy
(388 puan) tarafından
Benim eşimi görseler bilmek isterdim.  Ama ben söyleyebilir miydim işte onu bilmiyorum.  Gerçekten iki ucu b.klu değnek. 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
AA buna benzer biri daha acmsfi list ta aylar önce.

Belkide o kadın kardesidir
tarafından
Arkadaşımın eşinin kız kardeşi yok ama tek çocuk
0 oy
tarafından
Ben söylemek yerine ipucu verirdim. Eşinin başıyla selam vermesini beklemem, kalabalıkda kaybollurdum. Arkadaşımada eşini gördüm ne zaman geldi diye sorardımm. Gelmedi diyince o zaman benzetdim herhalde uzakdan gördüm derdim.
tarafından
Ya da eşini gördüm demek yerine uzakdan birini gördüm de benzetdim çok uzakdaydım, eşin geldimi omuydu gördüğüm derdim. Safa yatmak yani.
tarafından
Bu benim hiç aklıma gelmedi. Böyle sormak daha mantıklıymis
tarafından
Şimdi söyle dersem olmaz. Çünki kocası senin söylediğini bilecek. Olay büyürse iş seni tehdide kadar gider
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ben aynı durumla karşı karşıya gelsem arkadaşıma söylerdim çünkü enayi yerine koyulmasini istemezdim 
0 oy
tarafından
Benzetmiş der ben değilim der aramızı bozmaya çalışıyor der bende gözü var oyuzden böyle yaoiyor bile der yaniii boşver kanıt yok
tarafından
Kurtulmak isterse her türlü kurtulur diyorsun çok doğru
tarafından
Tabiki
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Sanki ben bu postu bi yerden hatırlıyorum daha önce de böyle bir post açılmıştı 
tarafından
bir kaç kişi daha yazdı, sanırım birisi de markette görmüş ama emin değilim üstte birisi market demişti
(9,623 puan) tarafından
Aynn kız market
0 oy
tarafından
Ben karismam net bi sekilde soylim 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Eşi de seni gördüyse mutlaka bir kılıf uydurmuş hazır olda bekliyordur, elinde kanıt yoksa yalancı iftiracı sen çıkarsın 
tarafından
Elimde bir kanıt yok, o yüzden dediğin gibi arkadaşıma inandırmak zor klabilir
0 oy
(454 puan) tarafından
Aynısı senin başına da gelebilirdi . Ve benm arkadasim böyle bı durumu bana anlatmasa onu düşman yerine koyarım . Ne farkı varki. Herkes söyleme demiş ama yazık ya ben üzüldüm :(
tarafından
Söyleme diyenlerde haklı soyle diyenler de çok garip bir durum
Bana da söylenmezse çok hayal kırıklığına uğradım
(454 puan) tarafından
Yada sahte hesap aç . Bunu senin iyiliğin için söylüyorum koçanı baskasyla gördüm flan de işte ordan yaz arkdsna
0 oy
(692 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım emin olmadan söyleme yapmazsa demiyorum bu insanlardan herşey beklenir 
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim cnm böyle böyle yüz buluyorlar işte biz sustukça tepemize çıkıyorlar yazık arkadaşına enayi yerine koyulmasın daha fazla

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,223 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 498 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 441 göst.