0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (4,141 puan) tarafından
Ballerin 

At ciftigigi gibi mesela

16 Cevaplar

0 oy
(14,051 puan) tarafından
Basketbol a göndermeyi düşünüyorum biraz daha büyüsün 
-Reklam-
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Yüzme kursu na göndermek istiyorum şuan erken biraz
0 oy
(945 puan) tarafından
Eşim futbolla ilgilenmesini ve saz yada gitar çalmasını çok istiyor. Benim için fark etmez istediği enstrümanı çalabilir, sporla da ilgilenmesini isterim tabi ki. Ama en çok Basketbol. 
0 oy
tarafından
Çocuğum ne yapmak istiyorsa onu yaparım kendim şimdiden plan yapmak istemiyorum 
0 oy
tarafından
Benim kendi ailem abim kardeşim dayilarim komple sporcu oğlum topu çok seviyor onlara yönlendrcğm basketbol futbol atletizm voleybol gibi spor dalı ile  uğraşmasini isterim 
0 oy
(3,910 puan) tarafından
daha 2 yasinda ama 3 yas olunca jimnastik , voleybol olabilir 4 5 yasinda da santranc olabilir 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bir tanede olsa iyi bir enstrüman çalmasını istiyorum 
Yüzme kursuna Allah nasip ederse mutlaka göndericem 
Basketbollada gitsin istiyorum 

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yüzme, dans, müzik okulu, spor çeşitleri...

Birçok şeyi istiyorum. O hangisinde kendini mutlu hissederse onunla devam etsin ileride
0 oy
tarafından
Bilmiyorum cnm büyüsün hele onun istediklerini karşılayabilecek miyiz bakalım tabi isterim yeni şeyler gorsun öğrensin 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Daha 2 yasonda neye yeteneği olduğunu bilmiyorum. Neye isterse ona gitsin. 
0 oy
tarafından
Eşim ingilizce, yüzme ve okçuluk kursuna gondermeyi düşünüyor ama kucuk ildeyiz ve su pandemide hersey cok zor
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Büyüdüğünde okuldan önce yüzme kursuna göndermeyi düşünüyorum tabi babası doğal olarak futbola yazdırmak istiyo :D Ama eşimi kıramam ikisine birden göndeririz 

(4,141 puan) tarafından
InşaAllah aynen yüzme cok önemli ve iyi ..
0 oy
tarafından
Küçük oglum resim kursuna gidiyordu büyük oğlumun hic bir aktiviteyle işi yok onu gönderemedik istemedi 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Yüzmeye gitmesini çok istiyorum suyu şimdiden çok seviyor
0 oy
tarafından
Yanlış anlamayın da sizin verebileceğiniz bi karar değil ki belki futbola ilgilisi olmucak ne biliyim ben sorarım hangi dalda olmak isterse oraya yazdiririm kafamda belirtemem suan :)
(4,141 puan) tarafından
Cok haklisin .. canim en önemlisi onun ne istedigi..
0 oy
tarafından
Bale yüzme ıstiyorum ozellikle

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,057 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mervenurr (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 92 göst.
0 oy
32 cevap 866 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,589 puan) tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,960 cevap

35,165 kullanıcı

...