0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Merhaba kızlar ilk defa uçağa bineceğiz kızımla biletimi internet uzeeinden aldık online.Havalimanuna gdiince ne yapicam telefondan mi gosterecegim biletimi yardımcı olursanız sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşim şey demişti bana ilk kapıdan girdiğin gibi insanları takip et hahahah :)) dediğini yaptım şu an memlekete tek başıma gidip geliyorum oğlumla: D canım havaalanına giriş yaptığın gibi çantanı valizin XR cihazından geçecek üzerine metal vesaire olmayacak yüzük küpe para Kemer bunları bir kutuya koyup XR cihazından geçiriyorlar uçak şirketin hangisi ise o alana doğru gidiyorsun ve kimliğini sadece gösteriyorsun daha sonra check-in işlemi yapcksn bunu telefon üzerine de yapabilirsin 

tarafından
Amin canım bebeğini yatırma yiyeceklerini vesair resimde yanına al ha küçük bir yastıkta yanına al bence kucağına koyar yatırırsın tecrübe konuşuyor bak burada:)
(45 puan) tarafından
Ay valalhi ne iyi oldu söylediğin Allah razı olsun mutlaka alırım.yanjna 1 saat 25 dakikalik bı yolculuk bziimkiside
tarafından
Rica ederim canım nereden nereye uçuyorsun peki tam olarak
(45 puan) tarafından
Ankara - Muş canım
tarafından
Muş en kolay havalimanı bnde oraya iniyorum :)
Hayırlı yolculuklar canım
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Online aldığım için hangi firmadan aldıysan oraya gidip biletini onaylatacaksın sonradanda biniş günü gidip havaalanında giriş onayı alacaksın

En son 2 yıl önce öyleydi şimdi değiştim bilmem :) 
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım girişte bileti aldıgın firmaya gıdıyosun kimliğinden koltuk numaranı biletini verıyolar sonra kaçıncı kapıdan binecegin bilette yazyo o kapıyı buluyorsun oradan zaten bıletını kontrol ederek ucak gelince ucaga alıyorlar 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
online check in yaptır kuyrrukta beklememek için. bilet aldığın firmanın hangi şehre gidiceksen o gişesine geç kimlikle herşeyini hemen halledersin canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 351 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 74 göst.
14 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Medusa92 (58 puan) tarafından soruldu

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...