0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar cidden ney boşanmaların çoğu nedeni ney ? 

41 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Önceden kadın ateş olduğunda erkek su olurmus yada erkek ateş olduğunda kadın su her sorun herkese anlatılmazmız yatak ayrilmazmis en ufak bir sorunda bosancam denmezmis ama artk kimsenin kimseye tahammülü kalmamış ufak birşeyde bosancam lafı erkekler kadınlara sahip çıkmıyor gavatlik yapiyor
(392 puan) tarafından
Kesinlikle erkekler kadınlara sahip çıksa her şartta ve saygısını yitirmeyip değer verse hiçbir evlilik bitmez hiçbir şartta
tarafından
Aynen öyle canım erkek atesken kadın su olsa kadın atesken erkek su olsa olaylar buyumicek
(4,101 puan) tarafından
haklisin++++
(850 puan) tarafından
Sahip çıkmaktan kastınız nedir acaba?
tarafından
++++++++++ eşimle hep oyleydik biz o çok sinirliyken gitmezdim yanına ben sinirliyken o gelmezdi braz zaman geçerdi bu sefer ben niye gelmiyor diye trip atardim
-Reklam-
+4 oy
(64 puan) tarafından

Erkeklerin bi taraflarının uzaya çıkması :angry: kadınların artık eskisi gibi onların eline muhtaç olmaması ;)

(147 puan) tarafından
Evet muhtaç değiliz elbette elimiz var ayağımız var eski kadınlarda muhtaç değilmiş ama saygıyı biliyorlRmis
(64 puan) tarafından
Saygı konusunda demedim önceden ailelerin kafası gelinlikle çıktın kefenle girersindi. Büyüklerimden defalarca dinledim öldüresiye yedikleri dayakları ama simdi bi fıtık vursa kıyameti koparırız saygı tek taraflı olmuyo erkekte saygı duyacakta kadında erkeğe göstericek.
(147 puan) tarafından
Şuan şimdiki gencler birbirine saygı göstermiyor
(64 puan) tarafından
Valla öyle saygılı eşler varki kadında olsun erkekte karşı tarafta olmayınca olmuyo karşılıklı olmadıktan sonra olmuyo
(147 puan) tarafından
Malesef günümüzün sorunları
+2 oy
tarafından
Kadına şiddet, parasızlık ve aldatma...
(147 puan) tarafından
Parasizlik bir neden olamaz ya
tarafından
Aslında temel sebep o günümüzde.
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
(9,247 puan) tarafından
Parasızlık belkide beşinci onuncu sebep.
0 oy
tarafından

Şiddetli geçimsizlik :D

(147 puan) tarafından
Şiddetsiz birşey görmedk bu hayatta
tarafından
Kuzum bunlar hep kıyamet alameti ahir zamanda boşanmalar artacak demiş peygamber efendimiz
(147 puan) tarafından
Evet kiyamaet yaklaşıyor ve bu durumda biz bosanmayanlar olarak evliliğimize sahip çıkalım
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Aldatma,  psikolojik baskı bi de şiddet 
(147 puan) tarafından
Himmmmmmmmmmm
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Saygı olmazsa sevgi de bitiyor böylelikle şiddet küfür aldatma kandırma hepsi arkasından geliyor 
(147 puan) tarafından
Bu konuda haklısın bence insanın önce kendine saygısı olması lazım sonra karsindakine
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım saygı bitince sevgi ve güzel tüm duygular da bitiyor
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Parasızlık ve birliktelikte  tatminsizlik
(147 puan) tarafından
Parasizlik nasıl yani bir neden
(1,737 puan) tarafından
Parasizlik tartismayi da beraberinde getiriyor ozellikle bebekle ilgili parasızlık
(147 puan) tarafından
Parasizlik bir sorun değil ya maddiyat geçer çalışırsın kazanırsın hamallık yapar yine bakarsın ailene bu da erkeklere zor geliyor bizi evde boş boş oturuyor saniyorlar onlarda oturmaya başlıyorlar
0 oy
tarafından
Eşin ailesi....
(147 puan) tarafından
Evet fırsatçılar grupu
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ailelerin müdahale etmesi aldatma ego savaşları 
(147 puan) tarafından
Haklisinnn
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Herkesin sebebi farklı oluyor canım ya. Kimisi maddi sıkıntıya gelemez boşanır. Kimisi fiziksel ve duygusal şiddetten boşanır. Kimisi de sevginin bittiğine inanıp boşanır. 
(147 puan) tarafından
Maddi sıkıntıya gelemeyen boşanan insanları anlamıyoum iyi günde de kötü günde de diyoruz sonucta ya
(7,118 puan) tarafından
Erkegin sorumsuzlugundan kaynaklı bir sıkıntı değilse, kesinlikle haklısın.
0 oy
tarafından
Adatma ,  şiddet . Parasızlık olana katılmıyorum bizim de beş kuruşumuz yoktu ama ayrılma sebebi de değil yani .
(147 puan) tarafından
Aynen bizimde bir aralar paramız yoktu Rabbime şükürler olsun şimdi durumumuz iyi bu bir sebep değil
tarafından
Yani . Hani eskilerin bir lafı var ya . İki gönül bir olunca samanlık seyran olur diye :)
0 oy
(3,889 puan) tarafından
Bence insanların birbirini tam tanımadan evlenmesi daha sonra hayal kırıklığı yaşanıyor ben şimdiye kadar boşanıpta eşim evlenmeden önce böyleydi diyen insanla çok karşılaşmadım geneli eşim evlenmeden önce böyle değildi tanıyamamışım der. 
(147 puan) tarafından
1 insanı kolay kolay taniyamiyorsun ki erkekler evlenince değişiyor hamilelikten değişiyor bebek doguncada değişiyor türleri değişik erkeklerin yeri geldiğinde taniyamadigimiz huylarida oluyor canım
(190 puan) tarafından
Tam tersi bence eskiden düğünde tanışır her hâliyle kabullenir.iyiyse Allah'ın nimmeti Kötüyse.Allah in imtihanı deyip geciniyorlarmis.simdi yıllarca flört sevgili dip dibe.ewlenmeden herşeyi yaşayıp Sevgi saygı da kalmıyor
(147 puan) tarafından
O konuda haklısın herşey evlenmeden yaşanıyor sonra pismanlik duyuyorlar evlenince merak kalmıyor
(3,889 puan) tarafından
Özlem bak kendin diyorsun iyiyse Allah'ın nimeti kötüyse Allah'ın imtihanı diye bende diyorum ki iyi ya da kötü olduğunu anlayabilmek için birbirini tanımak gerekir. Eşimle 5 sene görüştüm tabiki evlenince bilmediğimiz huylar çıkabiliyor ama en azından iyi biri olup olmadığını anlayabiliyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Sadakatsiz 'lik.
(147 puan) tarafından
En büyük neden ve de şiddet
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Iki tarafın da karşıdan cok fazla beklenti içinde olması.
(147 puan) tarafından
Evet malesef fazla bekletti olmaması lazım
0 oy
tarafından
ALDATMA ŞİDDET 
(147 puan) tarafından
Evet en büyük nedenler
0 oy
tarafından
Erkeklerin doyumsuzluğu
(147 puan) tarafından
Doymayan nankör köpekler
0 oy
(2,026 puan) tarafından

Bence esler arasında saygının  tükenmesi 

Saygı olmadan sevgi zamnla tükenir 

Bitki gibi düşün hava su toprak ve güneş bitki için ne ise 

Esler arası saygıda  odur.

Bence açlık ve yokluk da imtihandır   sevgi ile esler bir olup atlatirsa hem riziklari hem muhabbetleri artar<3

(147 puan) tarafından
Çok güzel anlatmissun canım haklısın bu konularda
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Kadına şiddet aldatma kumar erkek bunlar öküzler herşeyi yapabilirler
0 oy
(75 puan) tarafından
Kaynanalar:):)
0 oy
tarafından
Sosyal medyaaa

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 609 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu

385,417 soru

11,525,043 cevap

35,192 kullanıcı

...