0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çocuğunda çevresinde katılma nöbeti geçiren yaşayan bilen var mı? 2 buçuk yaşındaki kızım 4 aylıktan beri geçiriyor. Doktorlar gelip geçer katılma nöbetinde ölen görmedik daha diyorlar.. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bilmeyenler için video bırakıyorum. Etkilenecek olanlar izlemesin lütfen 
-Reklam-
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Benim yegenim dogdugundan beri hep katilma jobeti gecirir. 3 bucuk yasinda hala oyle. Ne zaman duzelir bilmiyoruz. 
tarafından
Nasıl geçiriyor? Benim kızım da öyle. Kaç doktor gezdiysem bir cevap alamadım. Kızım ellerimde nefessiz kalınca perişan oluyorum günlerce ağlıyorum :(
(2,963 puan) tarafından
Aglayarak basliyor nefesi tukenene kadsr aglayip tikaniyor nefessiz kaliyor annesi de yuzune hafifce azicik ufuruyor o zaman duzeliyor biraz
tarafından
Ben de üflüyorum ama dün ağır geçirdi. İlk defa çenesini kitledi açarken zorlandım. Gün içinde de yürümesinde aksama düşme gözlemledim. Akşam acile göstermeyi düşünüyorum
(2,963 puan) tarafından
Cok gecmis olsun. Tabi gostermekte fayda var.Allah korktugunuza ugratmasin.
0 oy
(1,936 puan) tarafından
Yüzüne üflüyormusunuz canım nöbet geçirirken 
tarafından
Evet üfleyerek düzeliyor ama dün çok ağır geçirdi.
Daha önce epilepsiden şüphelenildiği içim Eeg çekildi sonuç temiz çıktı. Düngeöirdiği nöbet sırasında hiç yapmadığı şekilde çenesini sıktı ağzını sımsıkı kapattı zor açtım
(1,936 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun önceden doktora götürmussunuz ama isterseniz ne olur olmaz bir daha ayrıntılı bir baktırın bebise zor bir olay gerçekten geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 597 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...