0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından

8 aylik bebegim 3.katilma nobetini yasadi gecen gun her ilkinde bayilmamisti ama diger ikisinde bayildi sonra kendine geldi cok korkuyorum ya bu katilma nobetini yasayan oldumu bi tedavisi varmi bitiyor mu nobet sirasinda ne yapmaliyim bilgilendirirmisiniz :(

9 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Katılma  nobeti neyki canim gecmis olsun 
(113 puan) tarafından
Bebek bi anda aglamaya basliyor nefesi gidiyor vucudu taş gibi oluyor 2 3 dakka fln suruyor bu boyle bazen sonrada bayiliyor iste cok kotu bisey ya
(4,171 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun  doktora götürdünüz mu nörolojik birseymi acaba
(113 puan) tarafından
Bilmiyorumki doktora goturecegim canim
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Doktorlar ne diyor canım rabbim şifasını versin tekrar olmasın öyle inşallah ya çok zor bir durum
(113 puan) tarafından
Hic goturmedim randevu alip goturecegim ilk firsatta
(400 puan) tarafından
Kesinlikle götür hatta tekrar olmasını beklemeden git yani o durumda napmalı filan öğrenmen lazım neden olduğunu da
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun postun çıksın 
(113 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(774 puan) tarafından
Öncelikle asla panik olma canım inşallah geçici bir durumdur bende küçükken çok ağlarmışım annem bazen anlatır bi gün sesim soluğum gitmiş annemle babam dışardaymışız köyde annem kucağından bırakmış beni öldü diye ağlamaya başlamış sonra bi anda derin nefes alıp yine bağıröaya devam etmişim öldürmeyen Allah öldürmüyo yiyecek ekmeğim varmış bu yaşıma kadar gelmişim elhamdülillah.. anne baba olarak panik olmayın siz yeter bu alana hangi doktor bakıyo bilmiyorum ama mutlaka doktorada bi gösterin çocuğun belki başka bi sıkıntısı var ondan böyle ağlıyo ilaç bişey verir iyi gelir inşallah çok geçmiş olsun❣️
(113 puan) tarafından
Oyle tabiki benimki premature bebegi bide cok korkuyorum o yuzden bisey olucak diye ilk firsatta doktora goturecegim
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bizimki hiç bayılmadı ama çok katılırdı her ağlamada aynı şekilde nefessiz kalıyordu. 9.ay tahlilde lan çok düşük çıktı ona bağladı doktor ama ondan mı değil mi bilmiyorum 1 yaşından sonra düzeldi. Muhakkak bir de görsün belki nörolojiye sevkeder canım geçmiş olsun 
(113 puan) tarafından
Kan degeri dusuk zaten hemsire soyledi kan ilacini da veriyorum duzenli olarak ilk firsatta doktora goturucem canim
0 oy
(15,197 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/CnoedCPPeA4/?igshid=Yzg5MTU1MDY= 

Bak geçen gün bunu görmüştüm paylaşan bir doktor. 
(15,197 puan) tarafından
Tıklayınca başka bişey çıkıyorsa eğer Instagram'da doktoroge nin sayfası var onun paylaşımını paylaştım burda . İstersen ordan bakabilirsin.
0 oy
(271 puan) tarafından
Cocuk nörolojisine  bi muane olun canim ilac veriyorlar nobet aninda makattan veriliyo yada baska bir ilaç verir 
(113 puan) tarafından
İlk firsatta goturecegim canim
0 oy
(779 puan) tarafından
2 oğlumda da ysşamadım 2 yada en geç 3 yaşından sonra geçiyor çok şükür hiç bi sıkıntı ları yok büyüdüler ama anne için çok zor bi süreç canım özellikle kan değerlerine baktır demir ine felan
(113 puan) tarafından
Kan degerleri dusuk cikti hemsiremiz soylemisti ilk firsatta hastaneye gidicem canim
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Benim oğlumda ağlarken birden sesi kesiliyordu bebekken daha çoktu, şimdi 22 aylık hala arada oluyor. Yüzüne üflüyorum, camı açıp hava almasını sağlıyorum. Ama hiç bir zaman bayılcak duruma gelmedi. Siz mutlaka bir doktora götürün bence.
(113 puan) tarafından
İlk firsatta goturucegim insallah
(1,293 puan) tarafından
Kendiniz fırsat yaratın bence, ötelemeyin :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 597 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,636 soru

11,364,393 cevap

34,841 kullanıcı

...