0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Olur ya sevmez eşini neblm mutlu değildir vs 

19 Cevaplar

+1 oy
(10,978 puan) tarafından
O bosancan insana degil ki rahatlayan omzundan yuk kalkan insana özenmek canım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olmadım hiç cnm bir arkadasim boşandı çocukları babasinda hergun aklımda evlatlarından ayrı ne kadar mutlu olabilir ki 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Herkes dışarda gördüğü hayata özenir kuzum insan önce kendi içindeki hayatını özendirmeli  benim fikrim bu yönde 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Dayak yerse çaresizse özenir 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Boşanmış birine özenmek te ne bileyim akıl kârı değil 
0 oy
tarafından
Evliliğinde mutlu ise neden özensin.
0 oy
(937 puan) tarafından
Valla ben ayriydim iki çocuğum vardı ve çok neşeli son derece hareketli biriydim işyerinde. Evlilerden bana özenen coktu ama dediğin gibi evinde mutlu olmayan arkadaşlar.ne güzel hem annesin çocuklarına bakiyon hemde koca belası yok başında derlerdi 
0 oy
(247 puan) tarafından
Hayir hic ozenmedim bilakis uzulmusum çünki aile dagitmak kolay diyil 
0 oy
tarafından
Mutlu değildim sürekli şiddet hakaret ailesi tarafından hakarette uğradım artık sogumstum kendisinden aynı yatakta olmaktan tiksiniyordum eve gelmesini istemiyordum ayrılmak istiyordum dayak yiyordum hamile halimle eni sonunda elisinden kurtuldum 6aydir ayrıyız 1ay sonra çocuğum olacak olduktan sonra bosanacagiz inan kendi ailemin evine geldiğimde heran gelip beni alacak diye korkuyordum aileme beni vermeyin diye yalvariyordum
(374 puan) tarafından
Oy Rabbim bir daha yasatmasin canim güzel gubler gor insallah
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Evinde mutluluk yoksa huzur yoksa saygı yoksa kadına değer yoksa özenen olur ama rabbim kimseye boşanan bir kimseyi ozencek kadar düşürmesin erkeklerin eline 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Özenmek degilde cocuklulara üzülüyorum 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Bence boşanan kişiye özenmek olmuyor mutlu olmadığı için bunu başaran insanlara hayran kalıyordur 
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben özenirim desem herkez lincler beni ama benim.yasadiklarim özendiriyor malesef
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Arabam yokken bi arakadaşım yeni boşanmıştı ve boşanırken araba almıştı güzel bi marka ona demiştim koca yok kafa rahat geziyor demiştim eşim bi arabayla oluyorsa sana da aliyim git demişti bi daha ozenmedim:)) ve şuan arabam var 4 aydır eşim şehir dışında çok zor bosanmak tövbeler olsun
0 oy
tarafından
Pakilojimi bozdunuz ya . Kapatın şu can sıkıcı şeyleri .
0 oy
tarafından
Hiç özenmedim çünkü etrafımda boşanıp tekrar mutlu olanı görmedim 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Vardır elbet ama ben şükür ki hiç özenmedim hatta bekar halimi dahi hiç özlemedim. Evlilik çok riskli annem hep derdi ya cennet olur ya cehennem arası yok evliliğin diye. Bende öyle olduğunu düşünüyorum Rabbim herkese cennet gibi evlilikler nasip etsin. 
0 oy
tarafından
Çok şükür kimsenin ne malina ne mülküne  ne evliliğine  ne boşanmasina ozenmedim şimdiye kadar herkesin hayatı hikayesi Kendine çünkü 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 581 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 856 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Prenses annesi1234 (1,138 puan) tarafından soruldu

381,081 soru

11,408,727 cevap

34,945 kullanıcı

...