0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (1,069 puan) tarafından
Ben evlenirken eşimin ailesi halaları vs ben kapali degilim diye yok kına bir oldu oynayamadık diye falan bir sürü laf ettiler yadırgadılar dügun günü bile duydum bunu ama gel gör ki seneler gecti kendi çocukları benden acıklarla evlendi evleniyor kınaları da bir oldu yani ne deyim ki simdi insanin çok sry diyesi geliyor aslında da...

10 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
İnsanlar yapıyor böyle canım.ha bu da ilahi adalet derler.bir insan kinadigini asla yaşamadan ölmez.
(1,069 puan) tarafından
Simdi normalmis gibi davranıyorlar ama ah ah..
(10,784 puan) tarafından
Ah bacım ah.tabi ki normal gibi davranirlar
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Etme bulma dünyası bir çift lafı hak etmişler aslında 
(1,069 puan) tarafından
Ah ah o gün diyemedim hicbir gün diyemedim zaten ama iste Allah büyük
(4,665 puan) tarafından
Günü gelmiş gibi değil mi sence
(1,069 puan) tarafından
Aslında icimde kalmasın dügün günü sakayla karısık diyebilirim:)
(4,665 puan) tarafından
Aynen öyle sana dert kalsain onlar düşünsün birazda sjsjjs
0 oy
(310 puan) tarafından
Yıllar geçmiş ben olsam bı kulagimdan girer digerinden çıkardı  
(1,069 puan) tarafından
Canm öyle de insanin zoruna gidiyor dügün günü bile öyle yaptm zaten duymamazliktan geldim ama insanın agrina gidiyor iste
(310 puan) tarafından
Tabiki gider ama bakın etme bulma dünyası bende açık giyiniyorm kayınvalidem de ilk benim üzerimde baskı kurmaya çalışmıştı ben ağırlığını koydum gereken cevabı verdim  daha nisanliyken ondan sonra hiç karismadilar bende onlara gidince daha da dikkat etmeye.calisiyorum kalp kırmaya gerek yok sende Allah'a havale et rabbim görüyor
(1,069 puan) tarafından
O giyinme konusuna girersek oo cok taviz verdim ben ki zaten acik giyinen biri degilim degildm de .Ama hep bi daha fazlası isteniyor o konuda.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kınadıgınla sınanırsın işte o hesap 
(1,069 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Dışarda gördüğü ojeli kızlara vaaz veren kayinbabamin şimdiki gelin adayı sürekli full makyaj yapıyor ve şort, ip askılı giyiyor. Ben de zamanında çok dedim eşime baban milleti çok kinayip her şeyine karışıyor diye  Kızıma 8 aylıkken sıfır kol giydirince bile kızıyordu alismasin diye şimdi bakalım ne diyecek.
(1,069 puan) tarafından
Aynen bizimki de o hesap oldu işte ne kadar yazık ya ama bize yaptılar zamanında
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Aman boşver bacım geçmişi kurcalarsak hepimizin diyecek de çok şeyi var uzulecekde hangisine uzulcez kız hepsine uzulsek kanser oluruz boşver 
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Hani hocanın dediği gibi yakışıyor gidi sıpasına... hah işte o hesap. Ele verir talkımı kendi yutar salkımı. Gülerek laf sok. Ya ben oynayamam karışık gerçi siz de oynamazsınız karışık deyin.
0 oy
(1,177 puan) tarafından
Bişey deme onlar cevabını almış zaten en güzel şekilde.
0 oy
tarafından
Her insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş canım. Sana laf yapmışlar senden beterini bulmuşlar. (Onlara göre). Benim kınamda kız erkek karışık oldu benim tarafta Trakyalı salonda sadece biz oynadık eşimin tarafını hiç görmedim salon baya kalabalıktı. Eşimin ananesi benim hakkımda kocaya meraklı gibi ne oynadı hiç oturmadı kına yakılırken ağlamadı filan demiş. Dedim evet eşimle evlenmeye can atıyordum en mutlu günümde oynucam tabi ki kına yakılırken neden ağlayım gurbete gitmiyorum birşey olmuyor yani istediğimde istediğim kişiyi görücem edicem yani dedim. O gün bu gündür kimse bana hiç birşey söylemez. 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben derdim şakaya vurdurarak tüh gördunuz mu gene oynayamicaksiniz derdim. Güler gecerim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 356 göst.
0 oy
8 cevap 350 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 450 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 268 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...