0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Kızlar şimdi ben 24 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğim ilk andan beri böyle hep öleceğimi hissediyorum neden böyle oluyor acaba yani mesela eşimle otururuz böyle konusuruz aşkım ben ölürsem üzülürmüsün diyorum oda allah korusun meleğim falan diyo olum böyle doğumda ölüm aklıma geldikçe çok duygulanıyorum yani eşimlede birbirimizi çok seviyoruz 7 aylık evliyiz ama inanın sanki yeni evlenmişiz sanki beni yeni görmüş gibi her gün birbirimizi daha çok seviyor ve özlüyoruz bu düşünce ondan bana çok ağır geliyo :((( nasıl cozucem aklımdan çıkarmayı 

4 Cevaplar

0 oy
(8,199 puan) tarafından

Canım ölümü de kabullenerek çözeceksin.hamıle ınsanın aklına gelır bunlar benımde aklımda ölmek isteyebileceğim en güzel zaman dilimindeyim.Tabi bu hastalıklı bı dusunme olarak görülebilir ama belkıde hayatımızın en temiz anındayız.Hormonel bi durum.Bu korkuyla yaşayamazsın rahatlamaya tevekkül etmeye calısmalısın.:)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Hep oluyo canm maalesf. Bnde oyleyim. Bol bol salavat getrip insirah suresni okuyorm ben. İcim cok kararariyo cnku. 

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Bazen banada öyle oluyor  sanki doğum yaparken ölecegim gibi geliyor  duygulanıyorum gözlerim doluyor  ya bebegimi görmeden ölürsem eşim bensiz ne yapar diye çok üzülüyorum :(

(6 puan) tarafından
Bende işte diyorum allahım zoruna gitmesin ama işte ya doğumda ölürsem ya çocuğum bensiz kalırsa eşimde uzuluyo böyle düşündüğüm zaman ama elimde degil işte ister istemez aklıma geliyo :((
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Hamilelikte kaynaklanan duygu yoğunluğu canım bu doğurup çocuğunu kucağına alınca geçer gider. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 662 göst.
0 oy
8 cevap 742 göst.
18 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 446 göst.
18 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (898 puan) tarafından soruldu