0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşimin ailesi geniş aile hala babaanne de var halası ve babaanne baskın karakter herkesi parmağında oynatıyorlar herşeye karışıyorlar bebeğimle ilk defa il dışına geldik yanlarına bebeği alıp hoplatıp öpüp hatta göğüslerini ovuyorlar yapmayın diyorum doktor göğsune dokunmayın dedi diyorum onlar herşeye karışıyor diyorlar kızımın yüzünde egzama var bir de ona rağmen öpmeye devam çıldırdım bir de 10 günde falan hatta 1 ayda banyo yapan insanlar su parası çok gelmesin diye bu yüzden bebeğimi sevmelerini istemiyorum abartıyor muyum 

9 Cevaplar

0 oy
(8,181 puan) tarafından
Göğüs ovmak nedir ya, tovbe Yarabbi o nasıl bı seviş şekli 
(80 puan) tarafından
Masaj yapıyormuş yapma diyorum devam ediyor
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yoo abartmıyosun geri dönsenize o bebek mikrop kapar öyle
(80 puan) tarafından
Eşimi öldürcem az kaldı elimden alip yanlarına götürmeye çalışıyor
0 oy
tarafından
Yoo hiçte abartmıyosun fazla kalmadan dönersiniz umarım yoksa sinirlerin bozulur öyle ortam da 
(80 puan) tarafından
Sinir kalmadı yakında kafama huni takip gezeceğim
0 oy
(775 puan) tarafından
Gögüs ovma meselesi 2 yani çok saçma sakın izin verme al ellerinden 
(80 puan) tarafından
Mal mal devam etti ya doktor herseye karışıyor diyor bir de
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ya bu insnalar niye böyle doktor ne biliyo kafasında kendileri proflar vallaha yazıyı okuyunca çıldırdım sen napıyosun acaba 
(80 puan) tarafından
Ben de kafama huni takip dolaşacağım az kaldı
(1,750 puan) tarafından
Yazık ya göğüsleri enfeksiyon olur çoçuğun kayınvaliden eşin bişey demiyomu ya vallahi yanlarına gelip yolasım geldi
(80 puan) tarafından
Eşimi öldürcem az kaldı elimden alip yanlarına götürmeye çalışıyor
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Bende 14 günlük bebekle gitmiştim evde tek kalmayım.diye.. hayatımın hatasını yapmışım hiç yardımcı olmadılar anca aç bu çocuk çirkin esmer bilmem ne.. hatırlamak bile istemiyorum
(80 puan) tarafından
Ben de evde tek kalmayım diye götürdu  aynı cümleleri duyuyorum eşim tarafi esmer ben beyaz bu çocuk bize benziyor tapusu biz de dediler
0 oy
tarafından
Ellerine verme emzirecem falan de uyuyacak vb. Uzakta tut hep kimseye verme bebegi
(80 puan) tarafından
Bebeği bize sevdirmedi diye laf ederler diyor eşim Allah'ım Eşimi öldürcem az kaldı elimden alip yanlarına götürmeye çalışıyor
tarafından
Sevdirmek zorunda degilsin cnm. Istedikleri kadar laf etsinler. Esine de verme onlarin yaninda tutup cocugu goturmesin birsey mahana et. Cokta durmayin orda bence cocuk kucuk hem kendi evine yatagina alissin. Uyku duzeni olsun. Sonra zor olur senin icin. Kucaga da cok alismasin
(80 puan) tarafından
Onlara kalsa yastık getireceğim akşama kadar ayaklarında sallayacaklar oyun oynamak istiyorlar bebekte de gaz var ağlıyo bu çocuk neden ağlıyor bilmem ne zaten çocuk ağlıyor gazdan dolayı bir de bunlar çıkıyor
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ay okurken sinir oldum seni düşünemiyorumm Allah yardımcın olsun cnm
(80 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,953 puan) tarafından
Ayy ne sinir bozucu hareketler, abartmiyosun az bile tepki vermissin ben olsam napiyosunuz deyip cocugu ellerinden alir bidaha da kimseye vermezdim, opmek nedir hele hic anlamam, normalde bile doktorlar annenin babanin bile opmesini istemezler
(4,953 puan) tarafından
Ayy valla nasil icleri aliyo bilmem, ben herseyi ayri ayri deterjanlarla yikar utulerim bunlara garip geliyo cok inceliyomusum
(80 puan) tarafından
Onların gözünde bir tek biz doğurduk başka kimse doğurmadi eskiler nasillarmis da bilmem ne
(4,953 puan) tarafından
Valla surekli eskiler de eskiler, neymis cocuklari cok iyi cok saglikli bilmem neymis, ortalik psikolojisi bozuk insanlarla dolu onlari goren yok hic
(80 puan) tarafından
Kesinlikle bana diyorki ağzına yemek ver 47 günlük çocuğa düşün
(4,953 puan) tarafından
Ayy oldu deseydin, eskiden bissuru kadin bebek olumleri olurmus onlardan bahseden yok tabi hic, ayy bebegini gozunun onunden ayirma

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 785 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 203 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Pervn (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.