0 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde (876 puan) tarafından
Babam pazartesi maaş alacak ve şuan hiç paraları yok ben ekmek alıyorum oğluma süt alıyorum karttan eşim babanın parası yok mu sen niye alıyorsun diye laf etmeye başladı annem kızım hakkını helal et pazartesi maaşı alınca vercem para dio eşimin o dediği o kadar zoruna gitti ki annemde alındı ister istemez :'(

29 Cevaplar

+4 oy
(437 puan) tarafından
Eşin çok kaba ve hadsiz kendi anasında kalsaydın dünyaları alsan tek kelime laf etmezdi. Ekmeğe mi laf etmiş çok ayıp.
(876 puan) tarafından
Ve bana da ettirmezdi asla yani
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş gerçekten. Babanın parası olsa bile insan babasına bişey ödetir mi. Kendi tarafı da olsa bu lafı eder mi? 
(876 puan) tarafından
Etmez işte kendi tarafinin parası olsa bile gider kendi alır
(1,292 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyeyim evladından gördüğünde aklı başına gelir ama iş işten geçmiş olur.
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Esin cok biliyorsa yaninda goturseymis ozMN ailene aldiign ekmegin lafinimi ediyor ya 
(13,824 puan) tarafından
Adam parayi dusunuyor o zaman sen ailende kaliyorsun yani ailenin parasinolsa bile eve bir seyler alabilirsin tabiki annemi uzecek bu konuda bir de
tarafından
Annen nerden duydu
(876 puan) tarafından
Görüntülü konuşuyorduk bugün para harcamissin ne aldın dedi bende ekmek ve süt aldım dedim niye sen aldın babanın parası yok muydu dedi
(13,824 puan) tarafından
Ya birkere sen ben yapan adam bu para sizin yani daha aileni benimsemmemis bu adam benim.ailemi benimsemeyen beni de benimsemesin
tarafından
Aaaa yuhhh yani eşin ne kadar görgüsüz bu söylenir mi birde görüntülü çok ayıp etmiş ben İslam agsna s.
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Ay ne olmuş aldıysan sanki dediği lafa bak oda anan baban oluyor gecen eşim yaptı annemlere pazarı annemin parasi olmasına rağmen oda benim annem diye..
(876 puan) tarafından
Helal olsun valla enişteye
0 oy
(246 puan) tarafından
Esiniz çok büyük terbiyesizlik yapmış gerçekten annenize çok üzüldüm.
(876 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm gerçekten:(
0 oy
(314 puan) tarafından
Eşin paranın lafını yapıyorsa isin gerçekten çok zor 
(876 puan) tarafından
Aynen öyle çok zor :(
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Annenin bundan niye haberi oluyoki ayrica alirsin alabilirsin ben aileme gitsem neye ihtiyac varsa kafama gore alırım oyle sey mi olur esin kendi ana babasina oyle mi yapıyo ne hayirli evlatmis
(876 puan) tarafından
Görüntülu konuşurken duydu annem:((
(2,705 puan) tarafından
Kotu olmus kadin nasil kirilmistir. Sanki sen gitmesen gecinemeyeceklerdi kocan da oyle bi laf etmiski. Şimdi bunu diyen yarin bigun anan baban elden ayaktan dusse ben bakamam mi diyecek masraf edemem mi diyecek
0 oy
tarafından
Benim esimde tam tersi yük olma der iki ay önce memlekete gittim babam şehir dışına çalışmaya gitmişti annem tek vardi ne ihtiyacımız varsa gizliden gidip alıyordum annem kızıyordu alıyorum diye ama bende yuk olmayı sevmiyorum 
(876 puan) tarafından
Annemde kızım Paran yanina kalsın harcama der ama paraları yok kalmadı :(pazartesi maaş alacaklar bi ekmek almışım çok mu yaa:((
tarafından
Eşin ayıp etmiş
0 oy
(9,173 puan) tarafından

E ailen hem sana ve çocuğuna baksın hemde bir kuruş harcama olur mu öyle şey.. eşin cok ayıp etmiş kendi teklif etmesi gerekiyordu karttan harca veya para göndereyim mi diye.

Annene neden anlattın ki eşinin bu yersiz hareketini
(876 puan) tarafından
Anlatmadım ki annemin uzulcegini bile bile niye anlatayım canım görüntülu konuşmada duydu
(9,173 puan) tarafından
Çok pis sinir oldum eşine ya ne kadar bencilmiş
0 oy
tarafından
Aaaaa pardonda eşin öyle diyorsa sende kalk kendi ebine git evinde nasıl ihtiyacınızi alıyorsunuz orada bir zahmet nezaketen bişeyler alsın o ne cimrilik benim kocam doğuda görevdeyken kendim alıyordum sormadan eşime söyleyince bana kızıyordu sende yap onalara odetme diye 
(876 puan) tarafından
Evde asla tek kalamiyorum geceleri okusam bile korkutuyolar anneme geldim mecbur o yüzden
0 oy
tarafından
E sen niye eşinin söylediğini annene hemen yetiştiriyorsun
(876 puan) tarafından
Yetiştirmedim ki böyle bir şeyi nasıl söylerim anneme uzulcegini bile bile
tarafından
E annem alındı bu lafa diyorsun
(876 puan) tarafından
Görüntülü konuşurken duydu annem
tarafından
düzenlendi
Eşinde densizlik etmiş annenin duyacahini bile bile
(876 puan) tarafından
Eşim para harcamissin bugün dedi bende ekmekle süt aldım dedim niye sen aldın babanın parası yok muydu dedi
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Eşinin dedıgını annen nerden bılıyor neden soyluyorsun kı

ayrıca esınde ayıp yaptıgı kendısı yok siz orda yatılı kalıyorsunuz durumları yoksa o an ıcın sen bunu dedıgınde esının demesı lazım sen hallet dıye ne ayıp yaptıgı 
(876 puan) tarafından
Görüntülü konuşurken duydu annem :((
(1,575 puan) tarafından
Annenın yanında mı konusuyordun yanı goruntulu konusmada ses acıkken esının bunları demesı ayrı bir ayıp bayagı bilerek yapmıs gıbı asla ezılme kendını ezdırme tasarruf olsun dıye gelmedım ben aıleme ne var ıkı ekmek ve sutun lafını mı yapıyosun de dik dur
0 oy
(195 puan) tarafından
Eşinin ayıbı olmuş o nasıl laf ya evdeyken gitmiyor mu para insan demeye çekinir, herkesin durumu iyi olmaz keşke annene yansitmasaydin. Benim ağrıma gitti ne yalan söyleyim seninle aynı durumdayım bazen bende şehir dışına ailenin yanına gidiyorum böyle bişey olsun istemem
(876 puan) tarafından
Ben anneme demedim ki '(( görüntülu konuşurken duydu
(195 puan) tarafından
Tüh kötü olmuş cnm aileni ezdirme eşine karşı o anda eşine kizsaydin Yafa telefonun sesini filan kizsaydin annenle baban ne üzülüyodur eşinin yüzüne ayıp etmiş cidden
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Anneniz nasıl duydu ya kıyamam :( erkekler neden böyle kendi annesine dünyaları alır bir ekmek sütun lafını eder bizimkilere 
(876 puan) tarafından
Görüntülü konuşuyordum eşimle :( bugün para harcamissin dedi evet oğluma süt aldım bide ekmek aldım dedim niye sen aldın babanın parası yok mu dedi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Katkida bulunmuyormusun hic yanlarinda kaliyorsan zaten yardimci olman gerekir.ekmegin lafini etmesi hic hos degil.bende kaliyorum suan tüpte aliyorum elektrigede yardim ediyorum.bise eksilince aliyorum.olmasi gerkeen bu.
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Eşin ailenden bekleyeceğine senin cebine para koyup kimseden isteme kimseye muhtaç olma mahçup olma diye çabalasın 
0 oy
(851 puan) tarafından
Hadi eşin dedi niye annene söylüyorsun o zman gelsin alsın seni ailende kendine göre yer içer 
(876 puan) tarafından
Ben söylemedim canım eşim görüntülu aradı annemde yanımdaydı bugün para harcamissin dedi bende evet ekmekle süt aldım dedim niye sen aldın babanın parası yok muydu dedi
(851 puan) tarafından
Var bi sürü parasi var sonuçta burdayım tabiki Alcam deseydin
0 oy
(48,531 puan) tarafından
ailenin yaninda kalıyorsan aksine seninde alisveris yapman lazim esinde tam bir bencil 
0 oy
tarafından
Annene eşinin dedıgını nıye soyledın kı?
(876 puan) tarafından
Ben demedim canım görüntülu konuşuyorduk para harcamissin ne aldın dedi ekmek süt dedim niye sen alıyorsun babanın parası yok muydu dedi
tarafından
Ay cok ayıp bırsey ya babamın parası var da senın paran yok mu desene? Bende esım egıtıme gıttı aılemın yanında kaldım 1 ay 4-5 bın harcamısım cocugumun bezini sutunu aılem nıye alsın ya, cocuk bızım cocugumuz
0 oy
(5,742 puan) tarafından
Çok ayıp. Hem ailenizin yanında kalıyorsunuz hem de 1 ekmeğe laf ediyor eşiniz çok ayıp. Tamam o evin kızısınız, torun da onların ama insan ailesinin evinde istediği şeyi alabilmeli. Kimin evi olursa olsun hatta nasıl misafirliğe giderken elimiz boş gitmeyiz onun gibi bir şey. Kendi anasının evinde olsaydı bu durum onda da niye para harcıyorsun babam niye almıyor diyecek miydi acaba?
(876 puan) tarafından
Demezdi ve dedirttirmezdi
(5,742 puan) tarafından
İşte bu ayıp ve yanlış

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 739 göst.
0 oy
14 cevap 177 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.