0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
benim 1 yıl oldu ama hala alışamadım bekarken çok rahat hızlı bir hayatım vardı evlenince büyük  uyum problemi yaşadım siz hemen alıştınız mı

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cocuk olunca tam oturdu
-Reklam-
0 oy
(700 puan) tarafından
Benim çok kolay oldu çünkü istediğim insanla evliydim yaninda olmak istedigimle ama evlilik sandığım gibi olmadi cok zor gunler yasatti baana yaninnda olmak istediğim aman bosver .
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Dahada alışamadım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evlendiğim gün alıştım zor olmadi
0 oy
(190 puan) tarafından
Benim alışmam çok uzun sürdü.ben doğudan batıya gelin geldim.cok fazla hasretlik çektim.hamileyim diye giremedim.herseyi herkesi o kadar çok ozluyordum.hergece rüyalarıma giderdi.anne Baba kardeşlerin olduğu filimleri görünce oturtup saatlerce ağlardım.. çok kötüydum.aklima geldi yenne ağlıyorum.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
1 yıl sürdü adapte olamadım birde çalışıyordum bekar gibi işten sora arkadaşlarımla dolaşıyorum eşim Benden önce eve gelip yemek yapıyordu birgün çok ağır tartıştık o an kafama dank etti bu kezde eşim işten sonra eve gitmek istemediğimi düşünüp iş çıkışı a gelip beni gezdirirdi eve saat 12 de gelir uyur sabah işe gidip iş çıkışı gezmeye giderdik hamile oldum yine aynıydı eşime dedim artık yeter yoruluyorum oda sen sıkılma pişman olma evlendiğine diye yapıyorum dedi seni çok seviyorum hiç pişman olmadım ama gezmekten yoruldum dedim sonra evle ilgilendikçe evliliğimi anladım işten de çıkmıştım hamileliğimi prenses gibi yaşadım doğum yaptım yine gezmeler gezmeler bu sefer de kocama ben kızdım bir tartıştık şimdi ben istersem dışarı çıkıyoruz istemezsem evdeyiz çok şükür kocam sağ solda takılmaz işten eve evden işe 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim alışmam tam yedi yıl sonra oldu sekiz yıllık evliyim
0 oy
(774 puan) tarafından
3 yıl oldu halen eşimle uyum sorunu yaşıyorum tam alıştım sayılmaz 
0 oy
(308 puan) tarafından
Bizde öyle olmadı aslında ya tam bir birimizi bulmuşuz gibi oldu 4 senedir beraber cok eğlendik dedik evlenelim eğlenmeye öyle devam edelim sevgiliyken saat sıkıntımız oluyordu :D artık hiç bir problem yok 
0 oy
(432 puan) tarafından
3 yıl oldu hala alışamadım anneme giderken annem arkamdan ağlar heep :) günün 10 saati annemle konuşurum aileme düşkünüm sadece benim de hayatım çok hızlı oldu ama yaşadım bitti asla özlemiyorum herşeyi yaşadım her yeri gezdim   içim de hiç keşke kalmadı sonra evlendim. Atandım memur oldum yemek yapmayı öğrendim temizlik yapmaya alıştım alışveriş yapmak ne öğrendim ve bir meleğim var 5 aylık :))) 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bende aynılarını yaşadım. Evlenince sorumluluklar oluyor. Tek başına hareket edemiyorsun. Önce evlendiğini bir yuva kurduğunu evini odanı benimsemen gerekiyor. Sonradan zaten alışırsın.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,476 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 137 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Baharkiz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu

379,146 soru

11,349,482 cevap

34,814 kullanıcı

...