0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Kızlar benim 1,5 yaşında bir kızım var, birde üst komşum var ikiside bekar bayan ama yaşları büyük tabi. Benim üst komşumla konuşmuşlugum yoktu yeni tasinmislardi. Kayinvalidem bize geldiği zaman aşağı sitenin önüne inip oturuyorduk. Sonra kayinvalidem üst komsularimla samimi olmaya başladı, ee bende yanında olduğum için benimle de konuşmaya başladılar. Benle olan komşuluk ilişkileriyle bir sıkıntım yok ama kızımı kucaklarına alıyorlar gelişi güzel öpüyorlar. Biliyorum çok seviyorlar ama bu hastalık zamanında çok rahat davranıyorlar, hastalığı geçtim böyle kötü bir zamanda çok rahat davranıyorlar. Bende  büyüklerimdir sonuçta çocukları yok kirmayayim diye hep düşündüm. Ama ben birşey soylemeyince onlar daha da rahat davranmaya başladılar.Birgün kızımı dışarı çıkartacaktim, üst komşununda bende kasesi kalmıştı, vereyim kaseyi ordan aşağı ineyim diye düşündüm. Gittim kapıyı çaldım kaseyi verdim, kızımı aldı kucağına götürdü içeri dedi kardeşime götüreyim sevsin, ben orda dona  kaldım, hiçbir şey diyemedim. Birkaç defada kızımla sitenin önünde vakit geçirirken komsularda yanimizdaydi, kızımın birkaç tane fotoğrafını çekmiş izinsiz. Gördüm moralim çok bozuldu, şimdi ben nasıl davranacam onlara karşı yada gereksiz yere mi takılıyorum onların böyle davranmalarına

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır demeyi bilmiyorsun. Hoşuna gitmediği bir şey olunca müdahale et sonra onlarda çeki düzen verir kendine. Ama hayır demeyi öğrenmen lazım.
(333 puan) tarafından
3 ay içinde anne, dayı ve kizkardeslerini kaybetmişler acılı aile diye bende kırmak istemedim başta
tarafından
Hayır demek kırmak değil ki. Bır yere gideceksin tabak götürmeye gittin kızını içeri aldılar. Sesleniceksin. Kızımı verebilir misiniz acelem var daha müsait bir zamanda seversiniz diye . Bunu söyleyince kırmış olmuyorsun hayır demiş oluyorsun.
(333 puan) tarafından
Haklısın canım
tarafından
kolay gelsin canım
(333 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından
Asla asla benden izinsiz bebeğime hel2 Hele bir kız çocuğuma akraba bile olsa el sürdürtmem kadın erkek farketmez devrin pisliğine bakarmısınız.. Asla izin vermeyin dile getirin
(333 puan) tarafından
Haklısın ama deseler noldu niye sevdirtmiyorsun ne diyeyim o zaman
(176 puan) tarafından
Alerjisi var dr uzak tut falan de yada direk de hastalık var kusura bakmayın ama istemiyorum de boşversene şunları
(333 puan) tarafından
Öyle diyecem çünkü başka yolu yok
0 oy
(924 puan) tarafından
Komşum varda yok kafam rahat kimseyle gereksiz samimiyet kurmuyorum bence mesafe köy mesafe herzaman iyiidr haddini aşan olmaz yerini bilir
(333 puan) tarafından
Canım ben sitede yaşıyorum herkes birbiriyle konuşuyor ama mesafeli bir şekilde bu kadar samimi değil, bir tek bunlar çok rahat davranıyorlar
0 oy
tarafından
Yakın etme canım nolur nolmaz bu devirde kimseye güvenilmez
(333 puan) tarafından
Burda bazen okuyorum, onlarında böyle rahat davrandıklarını görünce içime kuşku düşüyor
0 oy
tarafından
Direk söylemezsen üzülürsün.
(333 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(367 puan) tarafından
Canım fazla abartılacak bişey değilde nazikçe öpmeyin hastalık var malum ne olur ne olmaz desen yada hiç gozukme fazla onlara olmazmı
(333 puan) tarafından
Canım iniyorum aşağı hemen beni çağırıyorlar, diyorum ki kızı salıncağa bırakacağım diyorlar getir biraz sevelim sonra götür
(367 puan) tarafından
Bence çekinme konuş o zaman alınırsadalar yapacak bir şey yok çünkü evladının sağlığı daha önemli
(333 puan) tarafından
Tabi ki canım evladımı yerde bulamadım sonuçta
(367 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(530 puan) tarafından
Valla aynisini yaşadim gorümcem oglumu öyle bi ısırıp öpüyoduki hic bebek gormemis gibi davraniyodu kendi ogluda var oysaki

Ben onun bebegini öpmem bile

En son dayannamadim mesaj attim oglumu isirma ben öpmeye kiyamiyorum diye

Küsmüs bana ugurlar olsun
(333 puan) tarafından
Galiba komsuda bana kusecek
0 oy
tarafından
Yaşları buyuk diyosun iki oksur tiksir yüzlerine dogru yalandan hapsir hatta haketmisler çünkü sabaha kadarda kustum de kendileri cekilir zaten herkese kendi canı tatli gelir :)
(333 puan) tarafından
Kız iyi fikir hatta gözümün altına birazda kahverengi far süreyim hasta süsü vereyim ama peki ya sonra ne olacak
tarafından
Diyeceksinki bi akrabamda virus çıkmış gecen ordaydik cocugada yanasip duruyolardi yapmayin da diyemiyodum valla artık babasina bile duş almadan opturmicem annemlerede soyledim onlarda uzak duracak de ha biz genciz ama onlar yaşlı hastalik siz yastakiler icin tehlikeli de onlar bu konusmadan nasibini alir zaten
(333 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ah yaa bu konu beni de o kadar geriyor ki. Eşimin ailesiyle aynı yerde yaşıyoruz biraz babası öpmeyi seviyor ama eşim de kayınvalidem de pek fırsat vermiyo sagolsunlar. Ama mesela geçen bir kafeye gittik, orda çalışan kadını tanıyoruz ama oraya gittikçe konuştuğumuz biri onun dışında hiçbir tanisikligimiz yok. Geldi işte kızımla konuşuyor falan sonra seni öpeyim mi falan diyo ama gerçekten opecegi hiç aklıma gelmedi. Şap diye öptü bebeğimi. Eşim de ben de kaldık öyle. Kadın da ya izin almadan öptüm ama falan dedi ben de ee yani der gibi biseyler yaptım. Şuan maskesiz gelmiyo masamıza. Ama tekrarlasa açık açık söylerdim herhalde. Keşke insanlar biraz düşünceli olsa ya 
(333 puan) tarafından
Hiç düşünmüyorlar ki canım
0 oy
(149 puan) tarafından
İnsan yeri geliyor aılesınden sakınıyır cocugunu komsu nedır ya . Pedofoli almıs basını gidiyorken pandemı var ken ya bunlar hıc olmasa bile komsu kım kı benım cocugumu opsun kucagına alsın Allah askına ya hayır demeyi bılın söz konusu cocuk sa gerekir se muhattabı kesın o tarz ınsan lar dan ortalık kötü hep benım basıma gelmez diyenlerin basına gelıyor 
(333 puan) tarafından
Haklısın canım ama kaçmıyorum ki onlardan bir türlü iniyorum aşağı hemen beni çağırıyorlar diyorum ki çocuğu salıncağa bırakacağım diyorlar ki getir biraz sevelim sonra götür
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ck iğrenç bence canım ya. Böyle bir zamanda hele. Daha geçen gün bayan bir akraba bebeğime uzandı baya ısrarla sevmek için abla lütfen bak korona devam ediyo dedim kadın bozuldu sakinan göze çöp batar dedi bende tedbir benden taktir Allah'tan dedim
(333 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Senemerken (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 722 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
14 cevap 562 göst.