0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Memlekete taşınacaktık ya ev için anlasildi satılacak gibi alıcı çıktı ama güzel ailsmin yanında olacam eşimin iside orda hazır kızım için kararsızım kızım özel bir çocuk fizik hocasını çok seviyor tedavileri burda yapiyoruz git gel yapabiliriz kaynanamın evi burda ama hocası çok iyi kızım onu oda hocasını çok seviyor nasıl ayiracam bilmiyorum orda fizik okulu var ama tedavisi fiziği herşeyi burda kararsız kaldım sizce naosam eşim bana bakıyor ama onun fikri bır sene kalıp öyle gitmek burdan kiraya gidelim bir sene sonra tasinalim diyor

3 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Kizinin durumu nedir bilmem ama 1 yilda iyileşemmezmi
tarafından
Yok kuzum onun fiziği ömür boyu olacak ama bilmiyorum hocasını çok seviyor hocasida onu eşimde onun gibi hoca zor bulunur diyor memlekette de var fizik hocası ama bu hoca gibi iyi mi bilmiyorum
(530 puan) tarafından
Belki 1 ylda daha cok gelisme kaydedersiniz o zamanda haftada 1 gelirsiniz
tarafından
Fiziği haftanın iki günü 24saat yol fizik için gelemeyiz ama iki ayda bir falan hastanesi için gelebiliriz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım başta çocuğunu düşünerek hareket et sonra eşinden fikir al öyle karar ver 
tarafından
Tedavileri için gidip gelebiliriz orda sıkıntı yok ama fizik hocasını çok seviyor eşimde bir sene bekleyelim kiraya geçelim sonra gidelim diyor ama çocukla daha kiraya ordan memlekete çok zor olur yine bir sene sonra hocasından Ayrılacak aynı olacak
0 oy
tarafından
Rabbim sağlık versin canım sen git gel yapazmısın çoçukla
tarafından
Sağol kuzum fizik okulu ordada var hastane için git gel yapabiliriz ama zaten kontrolleri iki üç ayda bir ama işte hocasını çok seviyor kıyamıyorum ayırmaya memleketteki fizik hocaları da çok iyi ama kızım bunla başka bir bağ kurdu gördüğü gibi kendini kucağına atıyor çok seviyor onu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 482 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 336 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 408 göst.