0 oy
124 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (530 puan) tarafından
16 aylik ne uyur ne yemek yer hep mizmiz yemek yedireyim derim eliyle iter agzini kitler

Uyutayim derim saatlerce sallarim uyumaz en uzun 40 dk uyur

Düzelmiyor.napcam ben ya

2 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Aksam 9 du we su saat oldu uyutmaya calisiyorum yildim artik tukendim
(4,698 puan) tarafından
Bazı bebeklerin karakteri bu aşkım 6 aylık olunca düzeliyor
(530 puan) tarafından
Bende 11 den beri salliyorum tam uyuyor yatrayim derken geri kalkyo
(530 puan) tarafından
Beden dili 16 aylk hâla duzelmedi
(4,698 puan) tarafından
Yanına anne karnı sesi veya süpürge sesi açıp öyle yatağına koymayı dene
(4,698 puan) tarafından
16 aylık mı canım büyümüş artık hiç doktora götürdün mü
(530 puan) tarafından
Ninni dinler genelde surekli ninni soyleyerek yatiririm ama yok
(530 puan) tarafından
Goturdum 3 yaşa kadar normal dedi
(932 puan) tarafından
Yawrum cok zotlaniyorum ya hani yarim saat biri baksa balkonda 10 dakka hawa alsam onada raziyim cok bunaldim artik bak sabah 7de kalkcam daha bu beyefndi uyucak. Aksam ymk yapmaya niyet ettim bu saat oldu daha yapicam waz gectm artik ekmek peynir yemktn dogumda almadigim kiloyu 1 aysa aldm nasil olcak bilmiyorum :(
(4,698 puan) tarafından
Bilemedim ne diyeceğimi ben hiç sallamadım süpürge sesiyle uyuttum 6 ay sonrasında karanlıkta uyumaya alıştırdım çok şükür gece 1 defa uyanır emziririm tekrar beşiğine koyarım uyur oğlum 15 aylık
(4,698 puan) tarafından
Aylin sen çok yalnızsın bu yüzden dinlenemiyorsun buda bebeğe yansıyor keşke annen 1 günde olsa gelse yanına uyusan o gün sadece bir emzirmek için uyansan çok iyi olur senin için
(530 puan) tarafından
Benim süt icer geceleri 4 kez kalkar malesef
(4,698 puan) tarafından
Selda senin bebeğin için birşey diyemiyorum alışmış artık açlıktan değil alışkanlıktan uyanıyor
(530 puan) tarafından
Aylin ayni durumdaydim senle kimse yoktu yanimda eşimde işe gidiyodu cok zor bilirim.insan 1 tabak corbaya muhtac kaliyor
(530 puan) tarafından
Öyle kuzum aliskanlk bide dişleri kabarmş calpolda verdim
(4,698 puan) tarafından
Selda bebeğini uyumadan önce yor oyna spor yaptır müzik aç oynat zıplat ben gece uykusuna geçmeden önce böyle yapıyorum
(530 puan) tarafından
Ah yerinde duruyomu sorsana hep koşturur kendisi hareketli ama neden uyumuyor. blmyorum
(4,698 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(530 puan) tarafından
Amin kuzum alştm ama bazsn sinirleniyorum
(4,698 puan) tarafından
Zor valla tek büyütmek bende tek başıma büyütüyorum bir zaman ölü gibiydim yeni yeni yaşadığımı anlıyorum
(932 puan) tarafından
Kizlaarrrr ne konusmussunuz heeee :D yaa askim annen yaninda kalsa yazmissin 1 gece anam tmizlige gidio sabit 1 ewe onunda bebesi war annem.onada bakio kadn izin wermio dogumumda 1 gece izin werdi sadece
(4,698 puan) tarafından
Keşke yakın olsaydık ben bakardım bebeğine çayını çobanı yapardım senin
(932 puan) tarafından
Ayy cnm bnm allah razi olsun. Kiz bi saat biri baksa warya gine az isimi yaparim ya. Esimim kizi 24 yasinda is guc beklemiom ay gelince az bebeye bak bn yapim diom gelio yatio ::(
(4,698 puan) tarafından
Geçer bitanem bu günlerde geçecek ama kimse benim onda çok hakkım var diyemeyecek tek başına büyüttüğün için kimse laf edemeyecek
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
cocuklar zaten hep hareketlidir onların enerjisiyle 7kere dünyayı gezermissin o derece evde yorulmaz çocuklar dışarı çıkar bırak gezsin koşsun yarım saat 1saat benimkide aksam gec uyurdu simdi aksam sahil var burda sahile çıkarıp 1 2 saat birakioz kosturuo bizde yanında tabi parka fln gidioz aksam küt diye uyuyo dene ozmn nolcak bakalim yemek konusunda kendi haline bırak ben öyle yaptım biyandan sıcak canlari istemiyebiliyo bide çok ayırıyorlar eline çatal kaşık ver kendisi yesin ozmn daha iştahlı yiyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.