0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Herkez diyor emzirilirmi diye soruyor bu sorunun cevabı evet emzirilmez ama çok zor durumda kalırsan yıkayıp emzirilir diyorsunuz bende öyle biliyorum 

Benim soruma gelince onla alakalı değil kaynanam doğumdan sonra bana şöyle bisey dedi ilişkiden sonra bebegin seni görmesi günah seni ne onu görmen günah yüzü ört dedi emziren bile görmesin ört dedi bu arada emzirmiyorum sadece size soruyorum sizede dediler mi yada asli varmı  (sadece 15 gün emdi beni bazı sebeplerden dolayı kesildi ) 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hiç duymadım böyle bir şeyi... 
(1,219 puan) tarafından
Bende kaynanim bana dediği konusunda soruyorum cnm bende bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yok artık o kadarda değildir sanmıyorum ya 
(1,219 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum belki duyanbvardir diye soruyorum
(1,250 puan) tarafından
Yani tamam cenabetlik iyi bisey değilde onu yaşamakta hak yani günah işlesen neyse dicem bence saçma
(1,219 puan) tarafından
Bencede çünkü biz adetliykende cunupuz şimdi bi aklimdanda o geçiyor
tarafından
adetliyken hayiz oluyor canim cenabet olmuyor
0 oy
(845 puan) tarafından
Evet onu bende duydum o haldeyken çocuğa bakmiycakmissiniz iyi değilmiş 
(845 puan) tarafından
Öyle yap canım en azından kafa karışıklığı olmaz o konular çok detaylı konular çünkü
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm cunku tam o sırada ağladığı uyandığı zaman oluyor sallamak zorunda kalıyorum susturmak için kucağa bile almak zorunda kaldığım oluyor
(845 puan) tarafından
Bizimde oluyor ama yüzüne bakmiyoruz günahmış yani ne kadar doğru bilemem ama öyle duyduk bizde
(1,219 puan) tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim bilgin için
(845 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bende duydum onu eşim cok bakiyo maalesef
(2,931 puan) tarafından
Aynen ehil birine sormak lazim
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm çok teşekürler cevabın için
(2,931 puan) tarafından
Pek bilgi veremedim ama rica ederim :)
(1,219 puan) tarafından
Olsun cnm cevap vermen yeter:)
(2,931 puan) tarafından
Tisikkirlir :D
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Günah olacağını düşünmüyorum..öyle olsa herkes bilirdi..böyle birşey yaygın bir bilgi haline gelirdi..

Ama uygun olmayabilir... Sonuçta mahrem bı durum.. dikkat edilmesi ve bebeğe en temiz hal ile yaklaşılması daha uygun..zamanla adaba uygun olmayan haller günah diye değişiyor. 
(3,187 puan) tarafından
Zaten namazın kazası olmaz..yani vakti vaktine kılınmali.. o yüzdende namazı kaçırmamak için gusül geciktirilmez...ayrıca zaruri olmadigi sürece gusül almadan yemek içmekte mekruh :)
(1,219 puan) tarafından
Evet cnm biliyorum teşekkür ederim cevap verdiğin için çok dikkat edilmesi gerek ama bazen illa uyamadigimiz anda oluyor elimden geldiğince dikkat ediyorum :)
(3,187 puan) tarafından
İnsanlık hali oluyor elbet..mühim.olan azami dikkati göstermek.. :)
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm iyi geceler :)
(3,187 puan) tarafından
Sizede  :)))
0 oy
tarafından
Kayinvalidemin komsusu.derdi cunupken çocuklarımın yuzune bakmazdim diye
(1,219 puan) tarafından
Anladım cnm tesekur ederim
0 oy
(348 puan) tarafından
Ya bunun ne dinde ne topkumda yeri var cahil kafali insanlar eget anne cunupse o an yikanamazsa goguslerini 3 er kere  besmele cekerek temizliyep bebegini emzirir diger soruda vallahi cok sacma dinde yeri yok bu seyin
(1,219 puan) tarafından
Banada saçma geliyor ama bende anladım işte millet biseyi çıkartıyor sonra tut ucunu tutabilirsen
0 oy
tarafından
Ilk defa duyuyorum 
(1,219 puan) tarafından
Tamam cnm saol

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 486 göst.
0 oy
12 cevap 215 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 609 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (13 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...