+1 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
    Benim çoook oldu ? ??? ..........

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aa yemek yansı diye evi mi terketti yani
(3,895 puan) tarafından
Aynen birde bağırıyor beceriksiz hicbir iş yapmiyorsun diye ben 2 cocukla kosturuyorum beceriksizmişim..
tarafından
Allah merhamet vicdan versin kocana ya kaç yıllık evlisiniz hep mi böyledir
(3,895 puan) tarafından
4 yıllık.Hep böyle huyu budur.
tarafından
O zaman sana da sabır versin kardeşim. Valla pis bir huy çünkü ya
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Olabilir ne demek yemek yandı diye evi terk etmek karin doyurmak değil mi bu peynir ekmek ile de doğar aksiligi değil eşini bi sorgula bence
(3,895 puan) tarafından
2 cocukla koşturuyorum birde  beceriksiz diyor.
(4,290 puan) tarafından
Beceriksiz otursun kendisi yapsın sacmalamasin
0 oy
tarafından
Coook geldi hatta eşim bizim sonumuz senin mutfak kazaların yüzünden olacak diyo :))
0 oy
tarafından
Esinede bahane cıkmış  oldu
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Evi terketmek için bahane aramış herhal de eşin canım 

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Evet geliyor tabiki bağzen dibi tutuyor bağzen tadını beğenmiyor ama bu kadar asırı eve terketmeyi gerektircek bi sebep olamaz ya yemeğin yanması en kötü bi ekmek arası yaparsin makarna yaparsın bi yemek için kalp kırmanın anlamı yok yani 
0 oy
tarafından
Geliyor tabii ama evi teretmek nedir yaa
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Esim oyle yapsa yemegi ruyasinda gorur ki ben cocukla ugrastigim icin cogu zmn yakarim yemegi en ufak bi keske yakmasaydin dese cinnet geciririm sonucta beynim doluyo tum gun ev cocuk 
(3,895 puan) tarafından
Kız normalde dikkatliyim küçük yiruyor onu uyuturken uyuklamışım unuttum eşim de evdeydi ama
(2,630 puan) tarafından
Kalkip baksaymiş o zmn uste cikmis bence
Ben olsaydim 2 dakika uyudum bi yemege bakamadin mi doye trip atardim yani
(3,895 puan) tarafından
Onunda işi vardi ama çikabilirdi aynen.
0 oy
(313 puan) tarafından
İnsanlık halı canım bunda ne var bende bir kere yaktım ama benim ki çok kötüydü az kalsın evi yakicaktim her yer simsiyah oldu üstelik evi de yeni almistik taşınalı daha yeni olmuştu ona rağmen eşim Allah korudu diyip çocukla beni annemlere gönderdi biz orda kaldık eşimde evi havalandirip  temizledi heryeri silmiş iki gün sonra evime gittik insanız herşey bizim için olabilir yani Allah'ım beterinden korusun bunda sinirlenicek birşey yok 
(3,895 puan) tarafından
Senin gibi yapsam terkeder heralde tencerenin dibi tutmuş diye bağırdı.
(313 puan) tarafından
Yok canım benim ki tutma ben bildiğin az kalsın evi yakiyordum heryer simsiyah mutfak dolaplarım renk değiştirmişti resmen evde dumandan birbirimizi goremiyorduk düşün nasıl dalmışım çocuğa oturma odasını sonradan sardı koku geldi öyle farkettim yinede verilmiş sadakamız varmış Allahim korudu çok sukur
(313 puan) tarafından
Eşinde bunun hiç kizilir mi napalim yani
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Cok basima geldi kaza bu sonucta ne olcak yanabilir tuzlu olablr aci olablr  bunlar dert edecek seyler degl belki is yerinde cok yorlmstr belki morali bozuktur oda uzerine gelnce sizi yakn gordugu icin size kizmis olablr canm bazen esler cok stresli oluyor isyerlernde sornlar oluyor uzulmeyin
(3,895 puan) tarafından
Oyle tuzlu aci yaptigimda da bağırıyor yemiyor.
(1,986 puan) tarafından
Uzme k3ndini canim belkide dogasi boyle yapacak bisey yok degistiremeyizde eslerimizi
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kimin başına gelmiyor ya bende birgün uykuya dalmışım eşim kapıda zile basmış duymamışım yaptığım yemek ocakta yanmış kızdı tabi ama dedim haklısın dikkat etmem gerekirdi dışarıdan söyledik konu kapandı eşim sinirlenince ben susarım demem birşey bu psikoloji kitaplarındada yazar biri size öfkeyle bağırdığında sakin ve sessiz konuşursanız karşı taraf kendini suçlu hisseder ben hep uyguluyorum bu aslında eskilerin deyimiyle ateş ve su olmak gibi eş ateşse sen su oluyorsun sen ateşken eş su oluyor 
0 oy
tarafından
Esin niye evi terk ediyor ki  evet vi tencere nohutu yaktım tencere de yandı hemen eşimi aradım yemek yandı diye hemen beni sordu sen iyi misin diye bende evet dedim ben akşam yemek getiririm sen iyi ol yeter dedi 
(3,895 puan) tarafından
Şu 4-5 yillik evliligimde toplasan 4 kere yemek yaptim taşmasina bile kızıyor korkarak yemek yapıyorum.
0 oy
(945 puan) tarafından
Bence aksilik eşinin yaptığı. Yemek yandı diye evi terk edeni de gördü bu gözler , bakalım daha nelere şahit olacağız
0 oy
(48,833 puan) tarafından
esinde utanmasa bosanacakmis olur insanlik hali
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Yemek için evi terk eden adama kapı niye açıyonuz bacım sanki ev yanmış anasını satam maksat karın tokluğu ekmek peynir de yeter ona 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Evden gidesi varmış seninkinin yemek bahanesi olmuş 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 260 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 1995m (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 689 göst.
0 oy
10 cevap 487 göst.
0 oy