0 oy
485 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bugün kızım güzelce uyudu. Menüde pilav patates püresi ev yapımı köfte vardi.

Pilavla pureyi yaptim tereyağ ile tereyağ bozuk cikti bi koku aldim ki yemekler leş gibi kokuyor pureyi pilavi çöpe attim. Pilavı yeniden yaptim. Köfteye okadar uğraştım pişirdim ici çiğ kalmis 1 2 yedim anladim çiğ olduğunu esim ac geldi yedi mecburen ben yemeyi bıraktım. Kızıma çorba yaptim sevmedi yeniden yemek yaptim. Yani saatlerce uğraştım yemekler ziyan oldu çöp oldu esim ac geldi çiğ çiğ köfteyi yedi kızım yemedi moralim çok bozuldu ya zaten evde hic bi is yapamıyorum bütün enerjim sıfır oldu bi anda.

Böyle talihsizlikler yaşadınız mi sizde hic?

10 Cevaplar

0 oy
(15,970 puan) tarafından
Oluyor bazen öyle aksilikler canım. Olsun uğraşmışsın en azından yine de eline sağlık 
-Reklam-
0 oy
(17,755 puan) tarafından
Olmaz olurmu canim yorgun olunca is güc yapasim gelmez ama cok sükur yemeklerim çöp olmadi acemiliğimde olmustu bi kac kez sende yorgunsan ondandir hep mükemmel olucak değiliz :)))))
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ya hiç sorma benimde öyle kuru fasulye ve bukgur pilavı yaptım baktım bulgur meğer biceklenmis yapmıştım bide neyse döktüm onu eşim ise gidecek 6da 5te sofrayı kurdum ama baktım pismisti yemeği yemeğe basladik baktık pismemeis biraz salata attı ağzına gitti inşallah diaardan biseler alıp gitmiştir ise çok aksilik yaşadım ya çocuğa da mama yaptım çok katı olmuş yenecek gibi değil gittim onu sulandirdim biraz daha öyle yedi bugün herkes aynı sorunu yaşamış galiba 
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım böyle talihsizlik yaşamadım ama yaşayabilirim yaşanabilir bazen insanın enerjisi düşük negatif oluyor ve aksilik yaşanabiliyor bence sen enerjini düşürme sağlık olsun 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Olmaz olur mu be canim gebelikde unutkanlık vardi yemeklere tuz attigimi unutup ha bire git gel tuz atmisim afedersin tadina bir bakdim şap gibi olmus hic bozuntuya vermeden esim gelmeden kat kat poşete koyup atmistim :) esimede bugun hic halim yok gelirken ufak tefek hazir yemek al demistim :) oluyor boyle seyler ne kafana takiyon 
0 oy
tarafından
Yeni evlendigim zamanlarda kurufasulyenin önceden ıslatılıp başlandığını bilmiyordum soğan fasulye kavurup yapmaya çalıştım pişmesi saatlerce çok ağlamıştım o zamanlar pek bu YouTube falan popüler değildi eşim diri diri yemişti 
0 oy
tarafından
Her evde olan seyler canim bunlar sıkma canını. 
0 oy
(1,521 puan) tarafından

Olmaz olur mu be canim gebelikde unutkanlık vardi yemeklere tuz attigimi unutup ha bire git gel tuz atmisim afedersin tadina bir bakdim şap gibi olmus hic bozuntuya vermeden esim gelmeden kat kat poşete koyup atmistim :) esimede bugun hic halim yok gelirken ufak tefek hazir yemek al demistim :) oluyor boyle seyler ne kafana takiyon 

0 oy
tarafından
Olur bazen ya takma kafana 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 679 göst.
+1 oy
18 cevap 622 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 756 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 362 göst.
19 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gamzeeeeeeee (283 puan) tarafından soruldu

379,643 soru

11,364,588 cevap

34,841 kullanıcı

...