0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar dun hastaneye gittim cocugum kanala girmis nisanimda geldi erken gibi geldi kilosuda 2 bucugun uzerinde dedi doktor kasilmalarim var dun gece cok belim ve karnim agridi adet olacakmisim gibi bebegimin haraketlerini hissediyorum cok sukur suyuda iyi dedi doktorum sknti yok haftada 1 kontrole gel dedi 25 de orda gidicem ntsye baglamadi karnimda dusmus ilk hamileligim korkuyorum aslinda erken mi dogum olur 36 haftaligim yoksa normalmi kizlar dunden beridir uykularim kacti bilgi verin dogum olsa bebegim kuveze alinirmi simdiden cok sagolun uzun oldu hakkinizi helal edin

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah bir avazda kurtarsın cnm bebegin durumuna bağlı kuveze koyup koymamak 
(55 puan) tarafından
Hii bebek kanala girdigi icin dogum yakinmi olur peki merakimi hosgorun bilmiyorum nasil olur o yuzden sormak istiyorum bu arada sagolun insallah Rabbim bi avazda kurtarir
tarafından
Yani cnm zaten son haftalarda doğum kanalına girer bebek belki seninki erken gelir cnm haftanda iyi merak etme
(55 puan) tarafından
Bakalim insallah sagliklica gelir kucagima alirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de nisanim dogumdan 2 hafta önce geldi. Göbeğim doğum esnasında bile düşük değildi. Benimde çocuğum 2 hafta kanalda bekledi. Yani bunlarin hiçbiri doğum belirtisi değil canım. Sabret daha erken doğsa sağlıkli.dogar ama yine de anne karnında ne kadar kalırsa o kadar iyi. 
(55 puan) tarafından
Insallah cnm sagol biraz daha beklesin istiyorum dogmasin istiyorum bisey olur diye kucuk ya bakamam diye korkuyorum
tarafından
Bakarsın canım benim. Bu sana bahsedilmiş bir güç. Her koşulda bakarsın ama bu pandemi sürecinde kuvez ihtimali var şuan doğarsa  girmeye de bilir bilemeyiz inşallah en azindan bu iki hafta daha bekler bebiş
(55 puan) tarafından
Insallah 2 hafta daha beklese iyi olacak vallha ;)
tarafından
İnşallah canım. Doğmasını istemiyorsan şuan doğumu tetikleyecek şeylerden kaçın. Göğsünü uyarma. Cinsel birlikteliğe ara ver. Çok eğilip kalkma 2 hafta dikkat et. 38 oldun mu artık iyi bir açılma yaşamak için uğraş gelmeye hazır oluyor çünkü
(55 puan) tarafından
Zaten iliskiye girmiyoruz ara verdik son zamanlar diye bisey olmasin diye gogusumude uyarmiyorum;) ;) ama asiri is yapiyorum yardim edecek insanim yok cunku evi temizlemem gerekiyor bide esimin ailesi geliyor surekli bi rahat koymuyorlar o yuzde mecburum esimde arada yardim ediyor cok degil gelenlerde hic yardim etmiyor surekli egilip kalkiyorum yani anliyacagin insallah bisey olmaz olursada Rabbim yardimcim olsun
0 oy
tarafından

Bebeğin durumu solunm sıkıntısı yoksa küveze koymzlr

İlk bebeğim 38 haftada 2 bucuk kilo dogdu 20 gün küvezde kaldı 

Benm doğumum zordu sezeryn gerekiyodu normal dye tutturdm ondn bebeğm küvezde kaldı

İnş sağlıkla kucağına alırsın miniğini

(55 puan) tarafından
Amin insallah cok sagolun
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Canim korkma bnm  bebegimde 32.haftada girmisti kanala ama 38+1de geldi öncelikle  sancilarin duzenli mi emin ol dus al uzan dinlenince geciyorsa yalanci sanci kasilmalardir ama duzenli 5 dk da 1 ise sklasıyorsa dogum sancilaridir nisan gelmesi herkeste degisir geldikten bi kac gun veya daha sonra  da dogum baslayabiliyor bende aksam 7 de flan geldi  tam 10 da sancilarla hastaneye gittim  dogum  baslamisti acilmam 5 cm olunca suyumu orda patlattilar bu sekilde ilerledi kuveze alinip alinmama konusunda bilgim yok cnm ama yapman gereken sancilarini iyi gozlemle
(55 puan) tarafından
Gece uyurken belim falan agridi sanci geldi ama ben o dakka kac dakkada bir geldigini bakamadim sonra kalktim geri yattim bidaha kalktim agriyla dedim gercek olsa siddetli olur heralde
(1,741 puan) tarafından
Suan biseyin yoksa yalanci sancidir cnm soyle soyleyim 3.4 dk sonrasi bi sanci giriyor kivrandiriyor sonra geciyor normal yasama donuyorsun 3.4 dk sonra  bir daha hep bu sekilde olmustu bana dedigim gibi dus al uzan dinlen buna ragmen 3.4 5 dk da tekrarlıyorsa dogum sancilari olabilir
(55 puan) tarafından
Benim ole 2 3 dakkada bir gelmiyo satte bir 2 saatte bir yalanci sanci heralde normal sanci boyle olmaz sanirim yinede cok sagolun
(1,741 puan) tarafından
Normal sanci degil o zman cnm rica ederim hayirla kurtul
(55 puan) tarafından
Amin insallah cnm
0 oy
tarafından
7.aydan itibaren kanala inip 9 ayını dolduran arkadaşım var canm endişelenip böyle şeyler düşünme bence  ağrılar cok cok normal yalancı agri diyoruz hatta 40 haftasını doldurup kuveze giren bebekler de var   kendini ne kadar sıkıntıya koyarsan bebegin de o kadar hisseder
(55 puan) tarafından
Cok sagolun rahatlattiniz beni ;)
tarafından
önemli değil canm rabbimden hayırlısını iste hep :)
(55 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm
0 oy
(1,720 puan) tarafından
35 haftadan sonra doğan bebekleri genelde bi sıkıntısı yoksa kuveze falan almıyorlar canım kilosu İki buçuğun üzerimdeymiş korkmana gerek yok iyi düşün iyi olsun sağlıcakla gelsin yavrun
(55 puan) tarafından
Amin cnm insallah sagolasin
0 oy
(85 puan) tarafından
Kanala girmekle erken olmaya bilir bnm de kuzımda erken girdi kanala 35 haftalıktı sonra 39+4de dogurdum oda baya uzadı 40 hafta yani korkma erken olsada kilosu iyi oluna almazlar kuveze
(55 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm sagolasin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Taze_anneee1 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asel_12 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...