+1 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Banyo köşeligi, bulaşık sepetim pas tutuyor porcoz falan kullanıyorum ama bir müddet sonra yine oluyor kalıcı çözüm varmı acaba biktim artık temizlemekten göze hoş gelmiyor hiç deterjan degil de kalıcı bişey varmıdır acabaa??

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yokmu bir çözümü kızlar 
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Galiba sürekli kurulamak ıslak bırakmamak. Benim esim biraz bu konuda pimpirikli  lavabo banyo sonrası hemen tezgahı kurular bende mecburen kuruluyorum yoksa coknkiziyor bı damla su olmamalı o yüzden hiç ne krec ne pas tutmaz bizim evde.
tarafından
Kız biri banyo köşeligi nemli kalıyor sürekli diğeri de bulaşık sepeti haliyle ıslak bulaşıklar üzerinde kuruması lazım sürekli kireç ve pas sökücü kullanıyorum ama yine oluyor ona verecegim parayla yenisini alırım valla
(1,403 puan) tarafından
Bulaşıklar kuruduktan sonra sepetinde sen elinle bezle kurulayiver kireç birikmez üstünde. Banyo koseliginide işte biz hep kuruluyoruz evde ıslak kalan biyer yok o yüzden yani hangi ürün iyi gelir bilemiycem :D ama kurulamak en iyisi banyo parıl parıl sanki yeni alınmış gibi musluklar bir tane nokta kireç goremezsin :D
tarafından
Ayy bu temizlik ne nankör bişey yaparsın yaparsın ama hiç fayda etmez:D
0 oy
tarafından
Bendede oyle amma ben her banyadan sonra kuruluyorum yoruluyorum amma yapacak bir sey yok. Bazen esim 2 defa dus alir komple temizlerim yine. 
tarafından
Neler kullandim sirkeli su yumusatici por çor her sey. Bas edemiyorum
tarafından
Aynı durumdayım canım acaba kimyasal bişey yokmu yaa bi daha hiç olmasalar
tarafından
Yag pas cozucu yumusatici bulasik tableti parlaticisi ne bulduysam o hepsini denededi. Cozum yanliz kurulamak birde plasmas olan esyalardan kullanmak. Yoruyor her seferinde kurulamak mecbur yapiyorum. Cozum bulursan buraya yazarsin yada post acarsin. Bende arasdiriyim nasil onlenir diye
tarafından
Araştıracam inşalalh bulurum canım söylerim sanada inşallah gerçekten çok kötü bişey ya
tarafından
İnsallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 210 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Fatmanur yıldız (283 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 103 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde clk38 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 402 göst.
0 oy