0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Hiç inandırıcı gelmiyor kaynanam ve kaynım yazıldı yüksek peşinatla kaç sene oldu cikmadi

4 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Ben fuzulevden aldim canim 40 bin pesin verdim 120lik eve girdim 5.ayda aldim evimi 
(695 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim benm senin isinmis zaten bize laf dusmez :)
tarafından
:) kız biz alıp satmaya değil yapmaya bakıyoz hiç fiyatlardan haberim yok ama inşallah iş bulurum da gerisi kolay
(695 puan) tarafından
Isin icndesin cnim sonuçta asıl fiyat kısmını mutahit kısmını cevre yaptıkça öğrenirsin
Hayırlısı kuzum
(695 puan) tarafından
Ben bile sağlıkcıym her daldan hastam oldu çevrem acayip şekilde tülcuden tut avukata emlakcidan polise her tür arkadasim oldu :)
tarafından
Evet canım haklısın işte şu an daha çalışmadığım için bilmiyorum pek çalışsam dediğin gibi olur :)
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yazildiklari  projeye bagli canim biz gecen yol rmaazan bayraminda yazildik esimle. Altinlarimi bozdurup pesinat olarak verdim. Aylik 350 tl taksit odedim 6. Ayda ikinci kurada cikti sukurler olsun. Araliktaki kura ikinci kuraydi . nisan ayina cikti kurada adimiz. 30 nisanda teslimat olacakti.Virus sebebeiyle aksaklik yuzunden 5 mayista teslimatimiz yapildi . suan 1000  tl kira oder gibi taksidimizi oduyoruz.. Biizm girdgimizde kampanya vardi.  Kuradan cikmasa bile 36. Ayda teslimatimiz yapilacakti.Yani ben zaten kuradan adimiz cikar diye yazilmadim. 36. Ayda gecerim duyerek yazildim. Biyerden baslamak lazim diye. Sukurler olsun rabbim yuzumuze guldu ve evimizdeyiz suanda :). Rabbim isteyen herkse nasip etsin inşallah.
(1,326 puan) tarafından
Bu arada birevimdi benim :)
(909 puan) tarafından
Emin evim mi peşinat ne kadardi
(1,326 puan) tarafından
Bir evim canim
(1,326 puan) tarafından
Ne kadsr verirsendi yani. Sen belirliyosun tkasitleri falan . aylik ne kadar odeyebilirsin. 46 bin para verdim 30 bi. Pesinat sayildi. 14 bin de hizmet bedeli alindi cnim. Kusurati ds varda aklimda degil suan
0 oy
tarafından
Komşunun oğlu eminevim e katıldı  peş peşe hem ev aldı  sonraki sene de araba aldı 

Bizde kaydolduk düzenli yatırıyorduk  sok 1 ay kaldı kura hakkı  bizimdi araba seçecektik maaşa sıkıntı olunca yatıramadık ve kaldı 
0 oy
(3 puan) tarafından
Sakin ama.sakin bulasmayin biz yazildik pişman olduk oyalamaca başka hiç bişi değil 8 bin organizasyon ücreti alidilar o para gidiyo alsanda almsanda.2 sene oldu çıkmadı ve kura cekilyo denilyo her ay aynı isimleri msj atiyolar bı kisiye çıktı die oyalamaca başka bişi değil bizde ayrilmayi düşünüyoruz ama 8 bin çöpe gitcek napcaz bilmiyoruz
(449 puan) tarafından
Hangisi eminevimmi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,138 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 328 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
0 oy