0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Çok bunaldım dertleşmek istiyorum hanımlar

5 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Dertlesek bacım be
(41 puan) tarafından
Ahh ben  kaynanam öyle değil dedim iyi kadın dedim ama yok herşeye karışması beğenmememsi yetti en sonra altinlari alınca dedim tamam. Bebeğim var iş başı yapicam ona baktirmicam ilerde ben baktım ettim der diye istemiyorum.  Asla kız kardeşime baktircam burda da tasincam kafama koydum yasamam ben o kadınla bitti huzurum kalmaz.
(1,021 puan) tarafından
Valla dedi siz bana muhtaç olup bebek olunca geleceksiniz ama eşimle ortak karar anneme taşındık ve son ayım doğumdan sonra biraz ben bakıcam ve sonra annem bakacak ben zaten güvenmeyeceksin bana şuan asla diyemezlerki biz sana şunu yaptık şükürler olsun hiçbirşeyimde emekleri yok
(41 puan) tarafından
İşte benim kaynanam o kapasitede bir kadın benim sayemde benim emeğim var demesini istemiyorum buna izin vermicem. En iyisini yapmışsın inşallah bende öyle olucam
(133 puan) tarafından
Aynısını benim kide yapiyo Allah canımı aliyo onun için beni millete muhtaç ediyo
(41 puan) tarafından
Ahh bu Kaynanalar varya :(
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Buyur aç sen kapıyı ben geliyorum kahve de yap ama
(41 puan) tarafından
Sen gel kahve köpeğin olsun canimmm
0 oy
tarafından
Gel dertlesek
(41 puan) tarafından
Vallahi çok istiyorum
tarafından
Neyin var bacım derdini söylemeyen derman bulamaz
(41 puan) tarafından
Kaynanamla birlik oturuyorum düğünde bilezik yaptı bana oda oğluna destek için geçen altınları istedik kendi yaptıklarını  benim onlar dedi . Evi terketti şimdi oğluyla barıştı geri gelicek biliyorum inanin suratını görmek dahi istemiyorum o kadar nefret ettim zaten çok karışır beğenmedi hicbirseyi bide bu oldu bitti gozumde
0 oy
tarafından
Niye bunaldin bacim noldu bukadar 
(41 puan) tarafından
Kaynanamla birlik oturuyorum düğünde bilezik yaptı bana oda oğluna destek için geçen altınları istedik kendi yaptıklarını  benim onlar dedi . Evi terketti şimdi oğluyla barıştı geri gelicek biliyorum inanin suratını görmek dahi istemiyorum o kadar nefret ettim
tarafından
Oglunun tavirlari anasiyla beraber degisirmi sence sana karsi bi cephe alinirmi bu dusuncedemisin peki
(41 puan) tarafından
Yok asla ama ben o varken mutlu olamam
tarafından
Ozaman fazla barindirma tavrini al esine de ufaktan belirt madem size yamukk yapti evladiyla kustu ustune ona gore hareket etsin kocanda
(41 puan) tarafından
Aynen öyle istemiyorum artık yada biz gidelim burdan vallahi tek göz oda olsun benim olsun huzurum olsun
0 oy
tarafından
Nerden başlayalım ki
(41 puan) tarafından
Aynı evdeyiz kuzum keşke boşver olsa yüzünü dahi görmek istemiyorum sesinden dahi nefret ediyorum sen düşün Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah kuzum
tarafından
Amin sağol cnm rabbim senin de yardımcın olsun ne yapacn esin iyi olsun da
(41 puan) tarafından
Amin inşallah öylede ben kötü olunca bizi etkilicek bide bebeğim var
tarafından
Maşallah cnm bebeğine bak keyfini çıkar onu takmamaya çalış kuzum Rabbım bebisini sana bağışlasın inşallah
(41 puan) tarafından
Amin inşallah meleğim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 360 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 853 göst.
7 Kasım 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Neslis (727 puan) tarafından soruldu