+6 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Büyü hakkında kimsenin mağdur olmamasını istediğim için post açıyorum çünkü bu postlara çok denk gelmeye başladım. Karşılık olarak duaniza talibim :) 

Bir kişi büyü yapılmış kanaatine varırsa kendinde, kişinin en iyi rukyecisi kendisidir. Gittiğiniz Hacı hocadan daha çok onlar değil siz  kendinize fayda sağlarsınız. Bakara suresini ve Rukye ayetlerini açın Felak nas ayet-el Kürsi okuyun . Allah'a dua edin ve tevekkül edin. İlla birine gitmek istiyorsanız işi maddiyata dökmeyen birini bulun. Onların samimiyetine daha çok inanıyorum. Gittiğinde üfürük tükürük yok al şunu iç falan böyle saçmalıklara inanmayın. A unutmayın büyü yapan sihir yapan kafirdir dinden çıkar bir sürü hadis var bununla alakalı. O kişilerden uzak durun. İslam devleti olsa had cezası vardır o kişilere. Ayrıca eğer cinle alakalı bir probleminiz varsa Size Rukye ayetlerini açarak Rukye yapın. Aynı şekilde Felak nas okuyun. Evde çıplak gezmeyin, harabe yerlerde gezmeyin, sabah akşam zikirlerini okuyun ( özel dualar var internetten bulabilirsiniz)  Allah'a dua edin. Cinler aciz varlıklardir siz tedbirinizi alın... Ayrıca üç harfli diyerekte dikkat etmenize gerek yok gerizekalı değiller anlıyorlar :D  Not: cin ile alakalı Rukye yaptığınız zaman yanınızda biri olsun. Muska Cevşen falan bunları Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem yasaklamıştır o tür şeylerden de uzak durun. Rabb'im size bu durumlarda ne yapacağınıza dair kuranda nasihat etmiş, resulune Vahiy indirmiştir. Onlara uyun onun dışında bir şey yapmayın. Selametle

7 Cevaplar

+1 oy
(327 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Zaten hepimiz peygamber efendimizin (sav) yaptığı gibi her gece 3 İhlas 3 nas 3 Felak ve Ayetel Kürsi okuyup avucuna üflerse ve uvucunun içiyle bütün vücudunu mest ederse inşaallah hiç bir şey olmaz..
tarafından
Evet canım ondan bahsetmeyi unutmuşum. Başa sabitliyorum. Oda kendine yapılan bir rukyedir. Hatırlattığın için sağolasın
(327 puan) tarafından
Ne demek canım biz eşimle sürekli gece yaparız şuan bebeğimiz var eşim ona da okuyup üfler avucuyla bebeğin başına sürer ve gerçekten çok güzel bir uyku uyuruz
tarafından
MaşaAllah. Bebeğime okumuyordum ben. Çok güzel nasihat verdin bana. İyiki bu postu açmışım. Sağolasın
(327 puan) tarafından
Sen de sağol canım. En ufağı bebeğimi görüp maşallah bile demeden sevenler oluyor büyüyünce çok yakışıklı çok tatlı olacak diyorlar ben Eve gelir gelmez oğlumu emzirirken bunların hepsini okuyup üflerim vücuduna ve gerçekten de çok faydasını görüyorum elhamdülillah
tarafından
MaşaAllah barekAllah:)
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Güzel bilgiler için teşekkürler canm. Bende cin demekten korkuyorum sanki 3 harfli diyince ne oluyor :) 
tarafından
Rica ederim kuzucuk. Geçmişten günümüze ağızlarda kalan bir şey canım üç harfli kelimesi. Bir avantajı yok gereksiz bir şey.
(196 puan) tarafından
Adının anıldığı yere gelir derler ya o yüzden cin dememek lazımmış diye biliyorum
tarafından
Kapı eşiklerinde bile var o yüzden Bismillah deyip içeri giriyoruz. Herkesin bir cini vardır zaten:) Resulullah ında cini vardı müslümandi :)
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Tşk ederim canm 
(5,272 puan) tarafından
O da rukye yapmak mi oluyor
tarafından
Evet canım
(5,272 puan) tarafından
E nolcak simdi korktum kiz anlatsana gebeler okumayım lütfen
(5,272 puan) tarafından
He peki ben rukye duasini acmimi
tarafından
Kız nasıl anliyosun laflarımi :D Eger cin şüphen varsa içinde ben kendime rukye yapacağım diye bir yere uzanırsan yanında biri olsun . Onun dışında dualarını falan oku . Otobüste oku yolda oku mutfakta oku. Ama kendine rukyeci abiler gibi Rukye yapmaya kalkışırsan yanına birini al
0 oy
tarafından
Allah razi olsun kuzum guzel bilgiler veriyosun ❤️❤️
tarafından
Amin canım dua et bana. Duana talibim
tarafından
Rabbim cumlesine herseyin hayirlisini versin kotu insandan kotu nefisten uzak etsin insallah herkese duamdir ❤️
tarafından
Sağolasın canım. Rabb'im tevhidi yaşayıp canımızı müslüman olarak alsin.
0 oy
(4,700 puan) tarafından

İslam'a göre nazar, korku ve hastalık için sûre, ayet, hadis ve dualarını yazıp bir yere asmak caiz kabul edilmiştir. ... Bu şartlara uygun olarak yazılan muskaları kullanmak ve taşımak caiz olup İslam dini açısından herhangi bir sakıncası yoktur. Bu şartlara uymayan muskalar ise haramdır.canim bunlar için olanlar ama güvenilir yerlere yapılanlar haram değil benim eşim korku için hem bana hem çocuklarıma yazdı mümkün mertebe sürekli yanımızda bende aşırı korku oluyodu Allah'a şükür geçti

tarafından
Muska ayrı onun hükmü başka. Ama  duvarlara hatırlayıp okumak için asılan dualarda bir problem yok. Ama altını çizerek söylüyorum sırf gözünün önünde olsun sürekli okuyayım bu duayı diye astığın şeyler caiz olur kuzucuk
0 oy
(561 puan) tarafından
Ap.tal ap.tal sorular yerine boyle şeyler paylaştığın icin allah razi olsun canim gözümüz gönlümüz açıldı ya (alkış alkış alkış)
tarafından
Sağolasın canım. Dua et bana
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Üç harfi dediğimizde anladıklarını nerden biliyorsun cin komşuların falan mi var aran iyi galiba
(1,667 puan) tarafından
Yine bir aydinlatici sorularrrrr.bu kadar seyden bunu mu anlayip cikardin sen tebriklerrrrrr

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 266 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 356 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 386 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 445 göst.