0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Dikişleri göremiyorum 13 gün oldu yan çok az oturuyorum dikiş falan görünmüyor ama elime bir kabarcık geliyor makat tarafında ama  ayna ile ayırıp oraya bakmıyorum onu geçtim vajina içi görünüyor ilişki de problem yaşayacağım diye çok üzülüyorum çünkü malefki aldatılan kadın olmuştum daha önce ki o zaman çocuk yoktu alt tarafım iyiydi şimdi az önce baktım ayna ile ağlıyorum allahın gücüne gitmesin ama çok üzüldüm inşlh  düzelirim arkamı ayıramıyorum sanırım  düzel nem çok zor gibi memeler leke oldu karnım deseniz çatlak şuan çok üzgünüm dünyanın en güzel şeyi anne olmak ama bu tarz şeyler oluyor lohusa piskolijimi bilmiyorum kendimi çok ezik hiisediyorrum 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Seni aldatan bir adam için mi vücuduna üzülüyorsun sağlıklı bir çocuk getirdin mi dünyaya bnce günaha giriyorsun bu düşüncen ile doğum yapmmş kadınlar aldatıliyor herşey vücut mu senin vücudun bozuldu diye üzülcğne karşı taraf karektrsx olşuna üzülsn lüzümsz isyan 
(5,406 puan) tarafından
Katılıyorum sana canımm.. ayrıca aldatan zaten yapar vücudun bozulmuş vs ne farkeder. Karakterli adam başına ne gelirse gelsin sever vazgeçmez.
tarafından
Aynn öyle sevgi kuşum ꒰⑅ᵕ༚ᵕ꒱˖♡ yazık kadın kendini haline üzülüyor eşinin ağzına edeceğine
(5,406 puan) tarafından
Aynen aşkım. Ama işte lohusa olduğu için de bu kadar kafaya takıyor.
(179 puan) tarafından
Kızlar tabikide ağzına ettim merak etmeyin bu sorun olalı 2 yılı geçti ama ben takıyorum aldatma derken açık video izlemiş film izlemiş öyle şeyler konuşma vs değil ama şuan evde magazin bile izlesek odadan çıkıp gidiyorum takıntılıyım siz düşünün ordaki kadınlara bakıyorum yani ben lohusa iken ordaki bikinili kadınlar beni delirtiyor eşim TV bile açamıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım düzeliyor 40 güne 6 ayda da eskisi gibi hemen hemen
(179 puan) tarafından
Ay çok sağol kuzum
0 oy
tarafından

Daha dur bismillah 13 gün olmuş 40 güne toparlarsın hem aldatmayla onun ne alakası var yapacak adam fıstık gibi popon oluncada yapar sakin ol bebeğine odaklan tatlım :) 

(179 puan) tarafından
Zaten fıstık gibi popom varken gitmiş saçma sapan şeyler izlemiş
0 oy
tarafından
Lohusasın şuan bakıp ağlaman normal merak etme kendini toparlıcak bakıp inceleme sadece doğum sonrası kontrollerini ihmal etme 
(179 puan) tarafından
40 çıksın muayeneye gel dedi doktor başka bişey demedi
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Lohusa pskolojisi. Merak etme geçiyor ve alışıyorsun onlar sana meleginden hatiraalar. Ayrica vajinanin tooparlamasi icin biraz uzun bi sureye ihtiyacin var. Yeni doğum yapmissin oradan koca bebek çıktı kolaymı oyle hemen toplamasi canini skma bebeginle mutlu olmaya bak. Seven adam seni catlaklarinlada sever merak etme sevmiyorsa eski halinlede aldatir. Benim vucudumu gorsen oh elhamdulillah dersin o derece catlak dolu ve sezeryan doğumdan sonra sarkik bir karın. En azindan gobegin benimmki gbi sarmamistir dizlerime indi resmen bi dünya spor yaptim zayifladim ama o sarkiklik gitmedi  anne olmak kolay degil
(179 puan) tarafından
Haklısın korse tak sende kuzum
(1,253 puan) tarafından
Ohoo ne korseler aldim taktim pek faydasini gormedim orada boş bir deri var sanki
(179 puan) tarafından
Spor yap bol bol pes etme kuzum inşlh geçer
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Lütfen yapmayın ezmeyin böyke kendinizi içinizden bir canlı çıkmış hani sizi bu durumda hor görenler bir canlı dünyaya getirsinlerde bakalım nasıl oluyor
(179 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(152 puan) tarafından
Koy kiz yapacak **. herturlu yapar. Neyine bakip bakip ağlıyon doğum yaptin gidip bi yerde yirtmadin tövbe ya zamanla düzelir korkma bu kadar . Altın icin yüzün icin senle olan adam hic olmasin daha iyi hayatinda. Sen ona cocuk vermişsin dünyanın en büyük şeyi daha ne olsun izmis yaraymis neki
(179 puan) tarafından
Doğru
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Lohusa psikolojisi şuan seninki tabiki düzelecek ama bence şuan bebeğinin keyfini çıkar aldatan dünya guzelinide aldatır Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
(179 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Merak ettıgım tek sey aldatılan bı kadın olmayı kabul edıp senı aldatan bı ınsandan neden cocuk yaparsınkı. Oncesınde aldatan snrasında aldatmıycagının garantisi var mı . Evlılıgım duzelsın evıne baglansın dıye yaptıysan en buyuk hatayı yapmıssın . Kusura bakma senı uzmek ıstemem . 
(179 puan) tarafından
Aldatmaktan kasıt bişeyler izlemiş yani açık şeyler bakmış birisi ile konuşma yada başka bişey değil ama kötü şeyler izlemekte aldatmak oldugu için benimde diğeri kadar kötü değil diye sabır ettim birde 8 yılışık sevdiğim
tarafından
Isterse 18 yıllık sevdıgn olsun . Demekkı burda ters gden bısyler varkı oncesınde ızleme gereksınımı duymus. Ne bıleyım bana bıraz sacma gelıyo ya  srnı aldatan bı ınsan ıcn burda kendını uzuyosun yok duselmezse delan dıye  duzelır sadece zamana ıhtıyacın var ama ınsallah oyle aldatma vs durumunz olmaz rabbım yuva bozgunlugu vermesın hıc kmseye
(179 puan) tarafından
Amin sağol aldatma derken videp izlemiş o bile öyle oldugu için aldatma saydım sonra olmadı
0 oy
(2,578 puan) tarafından

Rabbım Başka dert vermesin 4 tane çocuk doğurdum eşim hic birindede sorun yaratmadı ki zaten beni bu yüzden aldatacaksa çokta tın aha kapi aha sapı :D

(179 puan) tarafından
Orası öylede
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Lohusa oldugun için daha cok dikkatini cekmistir bende hamileyim hızla kilo alıyorum saglikla doğum yapınca inşallah kilo vermeye çalışırım napm bnmde göğüslerim hep catladi enim boyum bir olacak gbi esim diyor yakinda yuvarlanarak gideceksin:)) takma bu kadar canm can sağlığı olsun inşallah gerisi hallolur.
(179 puan) tarafından
Orası öylede inasınız işte kuzum takıyoruz
0 oy
(775 puan) tarafından
Sen hiç dert etme zamanla her şey düzelir vucüdün toparlar bebeğin büyür Rabbim eşine de hidayet versin 
(179 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Doktorum demiştiki bu vücudun 9 ayda bu hale geldi iyileşmesi de 9 ayı bulur fakat vajina kendini vücuduna göre çabuk toparlar kegel egzersizi yap dedi. Çok sorun yapma. Bende doğum yaptım korse bile takmadım. Karnım doğumdan sonra asagı sarkmıştı ama doktorun dediği gibi rahim toparlandkça karnım da toparlandı. Kahverengi çizgiler beyaz oldu ve yok gibiler. Vajina da eski halini aldı. Çok şükür üzüldüm bende ama bebeğimin yüzüne baktıkça umrumda olmadı. Yok eşim ilgiszmiş yok vücudum bozulmuş umrumda olmadı. Bunların hepsi gecici ama bebeğinle gecirdiğin zamanlar bir daha asla geri gelmez 
(179 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 308 göst.
0 oy
11 cevap 275 göst.
0 oy
6 cevap 339 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fnkrn (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...