0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

Alt tarafım yani arka taraf pişik oldu çok canım yanıyor fena halde doktor bana krem yazmadı batikon duydum hep onunla pansuman ettim 14 gün hala götümün üstüne oturamıyorum artık fena oldum anlayacağınız alt tarafı 2 dikiş var dedi doktor ama bana öyle gelmiyor bence her gün ağlıyorum taharet suyu duyudum onu yaptım birde batikon pişik neden oldum acaba bide kabız oldum gibi yada arkası yara oldugu için zor çıkıyor onun içinde ilaç tavsiyeniz varmı ishal yapan ilaç  bu ilacı içtim eczacıya  sordum da emziriyorum dedim iç bişey olmaz dedi 

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Doğumdan sonra veriyorlar bunu kabiz olma diye içmeye devam et bişey olmaz pişik yeri de kurula güzelce bebeğe aldığın kremden kullanabilirsin
(179 puan) tarafından
Sağolasın
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Orkit taktigin icin oluyor sanirim pisik kremi sur canim ben oyle yapmistim dikislere de batikon surdum
(179 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Duphalac iç canım 2 yemek kaşığı içtim ben öyle fayda etti kızımda da kullanırım doktor yazdı banada birde kayısı ye isal yapar pişik icinde sürekli değiştirip farklı şeyler surersen pişik daha çok uzar iglesmez medasol travazol hematen bu 3 kremi karıştır pisigine sür hemen etkisini göreceksin tecrübeye sabit söylüyorum kremleri alırken ecznaeden kap iste 3 kremi aynı kaba koy karıştır sür bebegine de pişik olunca sürebilirsin benim kızım pişik oldu herşeyi denedim bildiğin herşeyi kaç doktorra gittim kaç bez değiştim düzelmedi en son gittiğim doktor bunu yazdı 2 günde geçti çocuğumun popusu kuzum benim ciğer gibi olmuştu
(179 puan) tarafından
Saolasın canım
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Önüne verdiğin pedi değiş ondan da olabilir çok geçmiş olsun 
(179 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
tarafından
Kuzum yag sür zeytinyağı yada normal yag hatta krem ile karıştırıp da surebilirsin hemen kurutur altına iç çamaşırı giyme gece yatarken  bol bir etek giy onunla yat yagladiktan sonra geçer inşallah ben öyle yapıyorum pişik oldukça 
(179 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(734 puan) tarafından
Eski çarşaf yada atlet parçası varsa pet gibi kes ütüle öyle kullan.Hazir pedler normal zamanda bile pişik yapıyor.Batikonu her WC sonrası kullan
(179 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Bağırsak düzenleyici kullanıyorum ben emziriyorum bebeğe de faydası olur dedi doktorum hatta. Debridat ismi 
(179 puan) tarafından
Tamam sağolasın
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Pişik olan yere sarı kantaron yağı sür hemen geçer inşallah
(179 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 486 göst.
0 oy
12 cevap 322 göst.