0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bu modeli son çıkan ve aşırı güzel bir model videolu izledim içinde fırça var saç vs topluyor dönerek sıkıyor suyun içinde köşelere girmek içinde katlanıyor ama baya bir pahalı ve tek site satıyor türkiye de kullanan var almak istiyorum değer mi o fiyata fiyatı 470 ömürlük kullanıyorum bu tarz şeyleri o yüzden iyi birşey istiyorum 

image

image

16 Cevaplar

+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Buna 470 lira vereceğime 2 bin lira veririm robot süpürge hem süpürür hem siler 
tarafından
Onlar üstün körü yapıyor canım süpürmek için robotum var benim ben  kendim silmeden rahat edemiyorum diye ihlas aldim
(3,729 puan) tarafından
Zaten hiçbir ürün elle silinmiş gibi yapmıyor ki canım.
tarafından
Elle de artık silemiyorum kuzum valla kolum çok ağrıyor artı oğlum yapamıyorum inan
(3,729 puan) tarafından
İşte o yüzden buna bu kadar para vermeye değmez bence ben mop kullanıyorum günlük temizlik için yeterli bence yavrum. Ama tabi arada elle silmek iyi oluyor
tarafından
Bakalım canım olmadı rosmanda elle silme gibi bez takiyorsun birşey var 50 TL ilk onu deniyim herkes memnun oda olmazsa bunu arasittitirim biraz çok sagol
-Reklam-
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Bence baya pahalı canım yaa
tarafından
Baya pahalı canım işte teredutte kaldım ama içim de gitti
0 oy
tarafından
Kuzu değmez bence ya .Al anam babam usulü klasik bir vileda .Ucunu degistir degistir kullan.Bunun da ucu kirlenecek sonucta .Ayni sey.
tarafından
Silme gücü çok güzelmiş canım ama çok pahalı işte degmezse yalan olur
tarafından
Kuzu kesinlikle degmez yani .Onun yerine robot al kendine daha mantikli.Ama bu asiri asiri pahali.Vileda yani sonucta .Ne gibi ozelligi olabilir .Ben 100 tlye bi tane aldim .İnfluencerla paylasiyordu .Onu bile aldigima asiri pisman oldum ve asla kullanmiyorum.Su skmali ve cevirmeli viledadan kullaniyorum
tarafından
Kuzum benim ihlas robotum var ben silme için arıyorum iyi birşey hepsinden aldım ama gel gelelim takintiliyim memnun değilim siliyorum içime sinmiyor
tarafından
Anladim kuzu.Sen bilirsin o zaman .Bilemedim
tarafından
Sağol canım ♥️
0 oy
tarafından
470 TL mi bence çok gereksiz pahalı benim fikrim tabi 
tarafından
Değer mi işte tereddutteyim
0 oy
(827 puan) tarafından
Canm kullanisi guzel gorunuyo ama biraz pahalı bence herkesin butcesine gore tabi onu bilemem
tarafından
Ah hep aynu canım hep
(827 puan) tarafından
Hic bitmiyor canm yap yap aynı
tarafından
Ev işi nankör bacım
(827 puan) tarafından
Ay sorma kuzum temizliyorum arkamı donuyorum yine ayni hic temiz kalmıyor benim biraz takintim vqr temizlik konusunda
tarafından
Bende aynı canım kendimi maf ediyorum arrik
0 oy
tarafından
Oww bunu biliyorum ben. Hiç güzel degilmis. O başlık kovaya bile oturuyormuş. Alan bin pisman. Ayrıca bez çok ıslak kalıyormuş. Ve sadece laminant parke temizliği için uygunmuş. Tirt yani Buse. Boşuna amazona bulaşma :)
tarafından
Var bende vip Ahmet bacım ondanda memnun değilim ben aha
tarafından
Bu amazondan hemen gelmez ki. Yok eğer beğenmezsen iade işiyle nasıl ugrascan. Yurtdışı ürünü bu
tarafından
Yurt dışı mi kız Amazon bilmiyordum.ohoo başıma is alcam desene
tarafından
Almanya kuzum günaydın :)
tarafından
Kaç güne gelir acep ya
0 oy
(48,683 puan) tarafından
sen zaten titizsin gunluk temizlik yapiyosun evin oyle cok kirlenmezki normal viledalar her türlü isini görür
tarafından
İşte bacım en son kafayı yedim ben temizlik diye diye her çeşit mop var evde
(48,683 puan) tarafından
o zaman bir doktora.git sen ☺️ tuvalet egitimini naptin bu takinti o zaman daha zor oluyo. ben titiz degilim ama bazi takıntılar zorluyo elini surme dokunma yika diye diye çocuğu bunaltiyorum
tarafından
Ara verdim canım bekliyorum Kayra beyin keyfini aha
0 oy
tarafından
500 liraya annem aldı canım gayette memnun ama ben vermem şahsen ;Dd
tarafından
Ne kadar sürdü gelmesi kız onun
tarafından
Interntten almadiki bizim burda değirmenci kardeşler var bu oz sanal tarzinda ordan aldi 250 250 iki taksit fark bile almadılar canım baya satiliyomus annemin ev fayans canim ustune cok sey yapisiyo beyaz bide baya güzelmiş daha göremedim ben goruntulu konusurken gostermisti
tarafından
Kız bu Almanya ürünü. Amazon sitesi satıyor sadece. Senin dediğin ayrı birsey
tarafından
Canim sadece amozinda var Türkiye de yok bile başka almıştır annen
tarafından
Yok kuzum aynısı hadi aynısı degil desem 500liraya almis 2taksit tanıdık diye :)
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ben viledanin döner basliklisinj kullaniyorum cok memnunum bunu bilemicem
tarafından
Onları sevmiyorum ben canim
0 oy
(12 puan) tarafından
Buharlı yüzey temizleyici alın daha iyi. Ben kullanıyorum çok memnunum. Bı arastirin hijyen takintiniz varsa benim gibi en iyisi onlar. Benim kullandığım ALF marka 
tarafından
Var bacım oda var onu da beğenmedim duruyor evde yapıştırıyor oda kiri
0 oy
(12 puan) tarafından
Buharlı yüzey temizleyici alın daha iyi. Ben kullanıyorum çok memnunum. Bı arastirin hijyen takintiniz varsa benim gibi en iyisi onlar. Benim kullandığım Alf marka
0 oy
tarafından
Gereksiz bende normal vileda kunlan daha iyi
tarafından
İçime sinmiyor öyle işte
0 oy
tarafından
Pahali be canim, gerek yok bence bi viledaya o kadar paraya. Ben sprey mop kullaniyorum icine batirip silme derdi yok, sildigim yuzeye hep temiz su sıktığım icin cok icime siniyor onu da 100 e almistim
tarafından
Ondan da var bacım bende hepsi var ama vekalin memnun olamiyorum
tarafından
Haydaaaa :)))) kiz koleksiyon mu yapiyon kullan birini iste :) yazik gunah o kadar paraya... Valla ben hic cevremde kullanan gormedim bunu ondan sana fikir veremiyorum yorumlarina falan bak
tarafından
Diyorum ya bu konuda  çok takintiliyim ben buharlı var tablet var elde sıkmalı tablet var sprey var ama gel gelelim beni memnun eden yok içlerinden sorun bende :)
tarafından
Hey allahim yaaaa :)))) ne diyeyim bilemedim simdi :))) neyse en azindan kendini biliyosun bu da onemli bak :D
0 oy
(276 puan) tarafından

Bunlar güzel degil cnm. Bu güzel cok büyük norlalleriden büyük

image

tarafından
Var bacım bundan da emin ol hepsinden aldım ama içime sinmiyor
(276 puan) tarafından
Ozaman bu hic icine sinmez o ne el kadar paspasi var bizim gelin almisti hic begenmedik. Ben titizim illa büyük bez olacak dizlerinizn üstüne cöküp silmek gibi benim paspasim valla cok seviyorum
tarafından
Elle de yapamıyorum canım kolum da sıkıntı var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bi milyoncuda 60 tl ye almayanı dövüyolar la 7 senedir kullanıyom aynı seti tık demedi bu ne la böyle harcama bingo paranı :D 
tarafından
Selo çok aklım kaydı çok bacım ahah
(48,683 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
15 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu

379,998 soru

11,375,240 cevap

34,859 kullanıcı

...