0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Biz 2.bebeği istiyoruz ilk oğluma 1aya hamile kaldım 2.çocuğa karar vereli de 2ay olucak daha bişey yok baklm sorum şu olucak ilk bebek hemen oldu 2.hemen olmuyo diyenler çok etrafımda böyle bi durum söz konusu mu ilki hemen oldu diye Buda hemen olucak diye bişey yok tabiki ama insanlar kafamı karıştırıyo yaşayan varmı 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim önceki postlarima bak ilki 15.gunde tuttu ikincisi 4.ayda tuttu yani vücut kendini anca hazırlıyor
(106 puan) tarafından
Cnm okudum bende sen gibi çok sitres yapıyorum ya ilki hemen oldu bu olmuyo diye sen nasıl bi yol izledin bana da anlatır mısın
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Yahu sen millete ne bakıyorsun millet yatın doğur ister gürbüz bebek ister kızın varsan oğlan olsun ister

İlk bebeğime 3. Ayda 2. Bebeğime 5.ayda 3. Bebeğime ilk ayda hamile kaldım 1 yıl olmayanlar bile var stres yapma olursa olur olmazsa durur

Aman hamile kalırım diye korktuğun günleri hatırla ve zamanın tadını çıkar 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ben Allah isdeyince olur derim bu kadar
(1,022 puan) tarafından
Cok haklısın bnm 3.senemde kendiliginden oldu hic umudumu kaybetmedim cok şükür nasip edene..
0 oy
(3,446 puan) tarafından
İlki ilk gece oldu.

İkinci hiç bilmiyom hangi gece oldu bı baktım 6 haftalık hamileyim üstelik korunurken.

Demem o ki geleceği varsa ,yazilisa snein gün saymana gerek kalmıyor:)
(775 puan) tarafından
Bilmiyorum hangi gece oldu :) :) :)
(3,446 puan) tarafından
Ahabaha he walla aynen öyle:D
Kocama geçenlerde 3. Şakası yaptım videosunu cekseydim tıklanma rekoru kirardi ,:D

Adam bı anda kekeme oldu kim yaptı ne zaman oldu ben kabul etmiyorum diyordu:dfagsgsgw

Diyor baba oldum ama nasıl oldum nen bile bilmiyorum:D
(775 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(152 puan) tarafından

Valla canim bunu allah tan başka kimse bilmez nasip :angel:

0 oy
tarafından

Evet bizzat yasayan biri olarak dogru diye biliyorum bu arada ilki zor olup ikinciye hemen hamile kalanda var :)

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Valla Allah verdikten sonra hemen bile veriyo ben kazayla hamile kaldım oglum 7 buçuk aylıkken..kimisi 3 5 aylıkken kaliyo
0 oy
(72 puan) tarafından

İstemeyin gelmeyin buralar çok fena buralar feciiii buralar bol ağlamalı bol isyanlı buralar  Bol gerilimli not 2 bebeli anne yaş aralığı 2 buçuk :):D:P

(165 puan) tarafından
Deme öyle deme öyle :) tam da kızım 2 buçuk yaşında ve biz ikinciyi istiyoruz daha doğrusu herkes istiyor biz deniyoruz bakalım :))
(72 puan) tarafından
Kendini hazır hissetmeden yapma benimkiler oğlan bir dk oturmaz yerinde durmaz tiplerden dün evi 6 kere supurdum diyim sen anla
(165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun be diyeyim öyle böyle büyüyorlar
(72 puan) tarafından
Aynen öyle çok şükür sağlıkları yerinde iş her türlü tutulur
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Valla benim ilki 1 sene sonra oldu ikinci istedikten 1 ay sonra hemen oldu :)
0 oy
tarafından
İlki düşük oldu hemen oldu ikincisi geç oldu 
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Ayni durumdayiz canim. Ilki hemen oldu ikinciye karar verdik ama henüz test pozitif degil. Bende hayal kirikligi yaşiyorum. Olur inşallah. 
0 oy
tarafından

Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur

0 oy
tarafından
İlk bebeğime evlendikten sonra 1 kere adet olup o ayki yumurtlamaya hamile kalmıştım. 2. Bebeğime de bişey olmaz diye bı sefer korunmayip hamile kaldım. Ve bu 2 bebek arasında birde dış gebelik var. Hepsi toplam 3 yılda oldu. Önemli olan yumurta gününe denk gelmesi sanırım
0 oy
(1,022 puan) tarafından

Bnm ilki 3.senede oldu ikinci kac senede olur:D hayırlısı olsun inşallah..

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla İlk ki 1 sene sonra oldu ikinci 16 ay sonra oldu doğum da sonra
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm arayı çok mu açtın bide korunurken ilaçla mi korundun.
(106 puan) tarafından
2sene açtım arayı cnm doğal yolla korunduk
(671 puan) tarafından
Cnm korunmalı bırakalı yeni oldu galiba. İsterseniz öncesinde bı doktora gidin. Bı hormonlariniza ve rahminize baktirin. Ona göre  hareket edersiniz.
0 oy
tarafından
korunma yontemlerinden dolayi ikinvi zor oluyo d
0 oy
(165 puan) tarafından

Zihnimden geçenleri sormuşsun kızım 3 yaşında bizde ikinci istiyoruz artık bakalım adet olacak mıyım hemen olur mu olmaz mı kafamda deli sorular okuyayım bende yorumları :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defnesu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defnesu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde SelvaDurgun (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.