0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bez dolap kullanan memnun olan varmı almayı düşünüyorum ama raf yerleri pek saglam degil diyolar 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızlar kullanan yok mu yaaa 
-Reklam-
0 oy
(3,372 puan) tarafından
Aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama yıllar önce öğrenciyken almıştım. İllet bişey. Dünyanın en kötü şeyi. Kurması bile gıcıktı
tarafından
Evet canım bez kıyafet dolabı kullanışlı degilmi
(3,372 puan) tarafından
Yok yok. Bişey alırken sallanır,yıkılır.içindeki kıyafetlerle baştan kur. Ayy verilen paraya yazık. Şimdi iyileri çıktıysa bilemem.benim bahsettiğim en az 11 yıl önce:) ama değmez
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bben öğrenciyken kullanmıştım çok biise içine koyunca yamuluyor.
0 oy
(59 puan) tarafından
Canım ben tayin olayından dolayı evlenirken aldım çok memnundum tayin olurken anneme bıraktım kullaniyo hala çocuk oldu dolap ihtiyacı oldu yine aynı aldım bir yıldır kullanıyorum çok memnunum Trendyol markası ve satıcısı prado bir arastir derim saglam ve yıkılmadı hiç
(59 puan) tarafından
(59 puan) tarafından
Pardon satıcısı mavi paketmis kullandığımin ikisininde linkini attım canım ben kullandım taşınırken bölüp anneme verdim tekrar kurdu yine bir şey olmadı memnun üç yıl oldu alinali hala kullanır çocuk için aldım bir yıl oldu ondanda memnunum tavsiye ederim
0 oy
(945 puan) tarafından
Aslında çok kullanışlı ama, fazla yükleyince yamuluyor. Bir de kurulması zor ve karışık. 
0 oy
(256 puan) tarafından
Aklima nedense gardrop fuat geldi sjshsjsjssj
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Eşmn kardesine gecici aldım canım ben geçenlerde. Üstte raf altı askılık. Aman aman esya tabki almaz ama suan cogu işimizi halletti diyebilirim. Ve güzel aldığım bez dolap.
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bu yeni çıkanlar güzel görünüyor ama eski ust tarafta büyük tek raf olanlar yetmiyor ama kullanılıyor ya hemde uygun fiyatlı 
0 oy
tarafından
kaynanam kullanıyordu dedigin  gibi bi zaman sonra çöküyor bence hic boşuna para verme ona üzerine az daha koyup iyisini al uzun ömürlü olsun
0 oy
(679 puan) tarafından
Ogrenciyken kullandığımızdan bahsediyorsan kesinlikle alma onu cok kotu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
28 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 528 göst.
2 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde °°~MERYEMİRAY~°° (2,679 puan) tarafından soruldu

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı

...