0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar kullanan bilgi verebilir mi nasıl kullanılıyor ürünleri göndermek almak ücretlimi kargosu yani nasıl oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet dolap senden komisyon kesiyor. 
(309 puan) tarafından
Peki satışlar nasıl
tarafından
Düzgün iş görür şeyler satarsan hızlı gider.  Fiyatını da çok yüksek tutma
(309 puan) tarafından
Tamamdir teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ürünleri yükle kategoriye göre seç 

Satmak istediğin fiyatı giriyorsun ama tabiki hizmet bedeli var koyduğun fiyata göre değişiyor kargoyu alıcı ödemeli yaparsın karşı taraf öder 

Ürünlerin satılırsa kargo seç özelliği var oraya kod gelir o kodu kargocuya verirsin bu kadar ☺️ ürün karşı tarafın eline geçince de para hesabına yatar 
(309 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.peki parayı uygulamamı yatırıyor hani karşıdaki kişi alıp seni kandırma durumu olursa diye
(4,875 puan) tarafından
Karşı taraf zaten senden ürünü aldığında satın almış oluyor yani parasını ödüyor dolap hesap havuzunda bekliyor o para ürünü onaylamazsa bile karşı taraf 1 gün sonrası para yatar öyle kandırmaca vs olmaz
(309 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(20 puan) tarafından
Ne tür birşey satacaksın. Kıyafet kolay satılmıyor ama evde az bulunan eşyalar mesela yatak Dolap sandalye yürüteç bebek arabası gibi şeyleri uygun fiyata yüklerseniz hemen satılır. Dolap komisyon kesiyor, kargo bedeli de oluyor. Alıcı tarafıda düşünerek fiyat belirle, çünkü senin koyduğun fiyatın üstüne alıcıya hem komisyon hemde kargo bedeli çıkıyor haliyle alıcıda sıfırı ile kıyaslıyor. Dolap uygulaması bence evden fazlalığı kaldırmak için kullanılan uygulama, çöpe atmaktansa üç beş kuruşa gitsin diye düşünebilirsin. Ben orada Bez sattım, yarı fiyatına koydum öyle satıldı. Puset, baston sattım ama kıyafetlerim satılmadı :) 
(309 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim bende daha çok kıyafet satmayı düşünüyordum ama şimdi emin olamadım
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Dolap satıcıdan komisyon,alıcıdan hizmet bedeli kesiyor. Alırken de kargo parasını da ödüyorsun. Bişey satılmıyor ama. Satılması için çok çok ucuza yüklemen lazım. Oyuncak falan yükledim duruyor hep
(309 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bende beceremem sanırım zaten
(1,320 puan) tarafından
Denemekte fayda var hesap açarsan karşılıklı takipleselim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 204 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
25 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu

381,279 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...