0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 yıl önce evlendim şimdi bir aylık kızim var çok şükür eltim de 7 yıllık evli 4 yıldır çocuğu olmadı tedavi ile oldu erkek çocuğu olmuş şuan 3 yasında bana hava atıyor beni görünce paşam oğlum diye bağırıyor ne yapmayalım eşim kızımı çok seviyor çok şükür ama onun öyle yapması çok gıcık oluyorum 

33 Cevaplar

+11 oy
(15,890 puan) tarafından
Saçmalamayın hani paşam diye hernoglunu seven hava mi atmisnolur bende paşam diye seviyorum belki de senin için kötü  4 yıl sonra çocuğu olmuş eminim ki hava atmak yerine dört yılın hasreti ile seviyordur bebeğini bu kadar kötü düşünme 

Hem erkek kız ne fark eder ki b
tarafından
Bu kör cahiliyet asla değişmiyor yil olmuş 2021 oğlan da kız da aynı yapmayın lütfen millet anne baba olmak için ne kadar uğraşıyor ne mücadeleler veriyor
Kafanda kurma lütfen bırak kadın istediği gibi sevsin sen de bağıra bağıra prensesim diye sev o zaman
tarafından
3 yılın hasreti ile bende oğlumu pâsam diye seviyorum   bu hava atma değil  bayanan kalbi bozuk   çok doğru yazmışsın cnm ❤️
tarafından
Keşke çoçuga paşam oğlum demesine değilde dövmesine tepki göstersen
tarafından
Ne kadar doğru dövdüğü Cnm kıskançlık krizine girip uydurulmuş birşeyde olabilir   yorumlarda doğulu olduğunu ve erkek bebeğe düşkün olduğunu belirtmiş  bayan
(10,831 puan) tarafından
Hesabını kapatmış 3 dk önce yeni bir hesap açılmış ne tesadüf ki o hesapta da ilk eltiler ile aranız nasıl diye sorulmuş. Takıntılı kimisi ya cidden
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Bence hava atmıyor sen kiskaniyorsun ben bunu çıkardım onun oğlu var senin kızın var diye. Allah akıl fikir versin nedir bu insanları cekememezliginiz yani seviyorsa seviyor sanane evladıdır istediği gibi sever. Diyorsun beni görünce öyle seviyor sen yanında yokken öyle sevmediğini nerd n biliyorsun. Evine kamerami taktırdın  
(4,698 puan) tarafından
Kimsenin çocuğunu nasıl sevdiğiyle ilgilenmem ama post sahibi bencede kıskançlık yapıyor
tarafından
Fazlasıyla kıskançlık
(4,698 puan) tarafından
Kızlar post sahibi hesabını kapatmış
tarafından
Yeni hesapla gelmiş cnm eltilere kafayı takmış belli
tarafından
Post açmak için açmış başka laf olsun dolu boş fark etmez.  Yani elti olunca ne oluyor benim bir tanıdığım iki yakın arkadaşlar aynı eve gelin geldiler ama yüzük takılınca elticilik oynamaya başladılar daha diğer yeni gelin eve girmeden kiskanclik başladı Allah'tan eltim yok ben gelemezdim böyle seylere
+2 oy
(355 puan) tarafından
Belki oğlunu seviyo sen yanlış anlamışsındır 
tarafından
Yok önceden öyle değildi beni görünce öyle yapıyor
(355 puan) tarafından
Tm da 4 yıl çocuğu olmamış sevme şekli oyledir belki
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Sadece paşam oğlum diye sesleniyor diye mi böyle düşünüyorsun
tarafından
Yok daha çok şey var ama önceden öyle değildi beni görünce öyle yapıyor durum yapıyor oğlum babasıyla geziyor diye yani çok şey var ama yaz yaz bitmez
(4,089 puan) tarafından
Ne bileyim bana bunlar normal geldi her annenin bebeğiyle yapacağı şeyler
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Erkek çocuğu var diye mi hava attığını düşünüyorsun. O değilde bence sende cinsiyet ayrımı yapıyorsun.. herkes çocuğunu istediği gibi sevsin.
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Böyle olmuyor pipisini de ye bari de sjsjjs
tarafından
Hahaha görmemişin çocuğu olmuş tutmuş cukunu koparmış derler burda
tarafından
Güldürdün beni Allah razı olsun :)
(3,148 puan) tarafından
Bu milletimiz gerçekten çok değişik ya erkek olmuş kız olmuş ne fark eder ikisi de evlat candan can ne gerek var Allahın verdiği ile millete hava atmaya ya
tarafından
Evet ama görsen neler yapıyor çok kıskanç bir insan ilk başlarda bana diyordu ilk çocuğun erkek olması çok önemli diye
(3,148 puan) tarafından
Bazı düşünceler hala geri kafa erkek oldu diye kendini garantiledi sanıyo yazık
0 oy
tarafından
Niye hava atmak oluyor ki ? Ne farki var kiz evlat , erkek evlat .Sanmiyorum kuzu .Niye cinsiyetle hava atsin ki?
(5,272 puan) tarafından
Var kuzum öyleleri bnm kaynanam mesela çok cahil 5 tane oğlu var hicbir yaninda degil ama hala akillanmadi
tarafından
Haydaaaa .Tovbe yarabbim.Benim annem ve kaynanam da kizim olsun istiyordu :D oglum olacak ama umrumda mi degil djjsjs
(5,272 puan) tarafından
Benim cahil kaynanmda bi erkek torunu oldu eltimden her aratiginda yok pipisini yerim şunu yapti bunu yapti gın getiriyor o yüzden pek aramam...birde ben doguma girmisim artik neredeyse kizim dogucak dua ediyor inşAllah erkektir diye eşime bi bağirdim sustur anneni diye küstü gitti çokta fiffi
tarafından
Cok sukur kizin olacak .Eger oglun olsaydi o kaynanan tam bir sapik haline getirirdi cocugu .Pipini yerim ne ya ! Sen kizini cok guzel yetistir , ozgur , ayaklari ustunde duran .Hic bastirma cocugunu .Ozguvenli yetistir .Kaynanana ilerde lafini esirgemesin.Bak benim anneme de cok zorluk cektirmisler .Ama simdi gorsen hepsine nasil laf sokuyorum .Cekiniyorlar , korkuyolar benden .Hic bir sey diyemiyorlar .Ne dersem tamam.Annemi aglatan gorumceleri bile .Anneme hala laf soylemeye calisirlar ama ben varsam asla bir sey diyemezler .Hemen lafi yapistiririm sustururum.zalim insanlara tahammulum yok .
(5,272 puan) tarafından
Kızıma kurban olsunlar ben asla susmam o yuzden bna karismazlar her zamn kizimin arkasindayim bi oglum olsada ona o yolu vermem
0 oy
(546 puan) tarafından
Bu sana hava attigini gostermezki.belki sen erkek cocugunun degerli bir yeri oldugunu dusunup kendi kendine kuruyor olabilirsin.benimki karnimda daha ama simdiden oyle seviyorum cunku.kimsem de yok yanimda bu arada.
tarafından
Biz doğuluyuz burda erkke cocuga daha düşkünler
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ben bunda bir hava atma durumu göremedim tam aksi onu sevmediğin için her hareketi batıyor sana belli ki
0 oy
(62 puan) tarafından
Sende ona hava at kızım büyüyünce annesine arkadaş olcak Kızımla gezicez iyiki kızım oldu falan :D
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Zorla sahib olmuş normal yani ben çok görmem   
0 oy
tarafından
Görmemişin çocuğu olmuş derdim ne derdim. Neden takıyorsunuz size üstten bakmaya çalışanlara ben sadece acıyorum:D
0 oy
tarafından
Sende birtanem prensesim her kadın kız doğurumaz şansım diye sev takma bu kadar kafana erkek çocuğu doğurmak bir ayrılacılık mı 
0 oy
tarafından
Eşimin bi akrabasi erkek çocuklarıyla o kadar hava atıyordu ki Rabbim onu evlatlarıyla imtihan etti iki oglu var 17 18 yaşlarında ikiside kas hastası yatalak utanmadi gitti kuma getirdi karısının üstüne kızı oldu sonra oğlu oldu o oğluda közune boyaa kacti suan iyi görmüyor o yüzden verende alanda Alemlerin Rabbidir çok günah hava atmak 
0 oy
(14,120 puan) tarafından
Canim sende kizini prensesim , sultanim diye sev. Demekki onun sevme şekli o. Hic vazgecmiyoruz ataerkil toplumun erkek cocuk diretmesinden. 
0 oy
(44,802 puan) tarafından
4 yıldan sonra olmuş ama yaa normal değilmi sencede
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hahha elti çatışması enn sevdiğim !
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Neden hava attığını düşündünüz annem de kız kardeşlerime ve bana prensesim der erkek kardeşime paşam der hava mi atıyor oluyor bence sen alınganlık yapıyorsun
0 oy
tarafından
Kızlar eltimi ben tanıyorum ben anlıyorum niye böyle yorumlar yapıyorsunuz ki eğer ben kıskansaydim derdim benim oğlum olmuyor diye 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Amaaaannn isterse sultan sülümanım desin bosveeerrr takma kafaya o kafayı sıyırmış
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 326 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,164 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 382 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu