0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz 5000 TL kredi cektikte hala ödeme yapmamisiz mesaj geldi bana icra falan diye sizde durumlar ne odene yapmayanlar var mi

18 Cevaplar

+2 oy
(644 puan) tarafından
Madem ödeyemiyordunuz niye kredi cekiyorsunuz  insan ödeyemecegi borcu niye ceker anlsysmiyorum simfi diyeceksiniz ki mecburiyetten mecburiyet dshi.olsa borcunu vermeyen haramdir
tarafından
Doğru diyorsun tabi haramdır ama bugün basliyacaz taksitleri
(644 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun ne diyeyim
-Reklam-
0 oy
(691 puan) tarafından
Odemezseniz icraya verirler maaşınız varsa 4 te birini her ay keserler.ama tabii bu durum ileride kredi kullanmanizi zorlastirir
tarafından
Maaşımiz yokta bugün baslayacz zaten kredi vermeye
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Neden ödemiyosunuz ki..ödemediginiz sürece ödemeniz gereken tutarın kaç katını alırlar sizden 
tarafından
Şimdi 200 TL gelmiş uzerine
(9,626 puan) tarafından
Canim icralık olduğunuz için muhtemelen kırmızı çizgi yediniz kredi notunuz düştü ve 5 sene boyunca hiç bi bankadan kredi alamazsiniz keske ödemeye calissaydiniz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ödemeniz gerekiyor. Bizim de bazı akrabalar devlet siler dedi ama öyle birsey yok geçen birine icra geldi hiç beklemiyordu şok oldu 
tarafından
Silmez vala onu biliyorum ödeyecez bizde
0 oy
(10,354 puan) tarafından
Maaşınız var mı belirli varsa maaşa haciz gelir 
tarafından
Maaş yok
(10,354 puan) tarafından
Eşyaya haciz olayı uzun vadede bildiğim kadarıyla Helena var burada icra memuru ona bir sor
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Bankalar acımıyo canım. Bir an önce ödemeye bakın. Taksidi ödemediğiniz için şimdi icradan parayı toplu alacaklar. 
tarafından
Evet canim vala doğru diyorsun bugün gidecez yatiracaz
0 oy
tarafından
Öyle yazmışsın ki odenmemesi gerekiyormuş gibi 
tarafından
Keşke odemesek ama mecbur odemeliyiz bugün basliyacaz :)
0 oy
(2,679 puan) tarafından
10 aydır ödüyoruz daha 20 ay var bizimde 
tarafından
Bizim daha hız başlamadık ama bugün basliyacaz
0 oy
tarafından
Çok şükür hiç kredi kullanmadık ihtiyacıniz yoktu demeyin kızlar yeri geldi herseyimizden kıstik yinede başvurmadik çünkü harcaması kolay odemesi çok zor Allah nasip etmesin bize 
tarafından
Evet valla ihtiyaç oluyor cekebiliyoruz bazen bizde hayatımızda hiç kredi cekmedik ama bunuda yaptıracaz bugün basliyacaz yani
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ödenmezse faiz biner icra olur maaş kesilir kara listeye girersiniz birdaha kredi alamazsınız
tarafından
Maaşımiz yok kesemezler :)  ama bugün gidip basliyacaz taksitleri
0 oy
(868 puan) tarafından
Canım onu bizde çektik şuan ödüyoruz geçen ay maaş geç yattı 10 gün geçti diye 300 tl fazla ödedik 10 gün gecikmeyle Bu kadr faiz geldiyse sizinkini düşünemiyorum 
tarafından
Vala bilmiyorum canım bugun gidip bakacaz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kredi çekip ödememek neden
tarafından
Bazen evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor ama biz tamamen ödemeyecez demiyoruz sadece erteledik aman bugün gidip ödeyecez baslayacaz
(3,729 puan) tarafından
Zaten tamamen ödememe gibi bir lüksünuz yok banka kuruşuna kadar alır. Allah yardımcınız olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Banka tek kurusu bırakmaz alır. En iyisi bir an önce ödemeye başlayın ki daha da faiz artmasın.
tarafından
Evet cnm bugün gidecez zaten baslatacaz
0 oy
tarafından
Biz ödüyoruz aylık 100-150 arası bişey ödemeyecek bi miktar değil ki
tarafından
Evet odenmeyecek bi miktar değil ama bu bizim işler biraz rast gitmedi ondan ertelendi ama bugün basliyacaz
tarafından
İnan ki ekmek almaya para bulamadığım zamanlar oldu iki ay ödemediğin zamanlar oldu sonra düzenli ödemeye başladım çok şükür Allah yardım etsin hepimize
tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Şuan bankalar icra açamıyor. Pandemi girince hiç açamıcaklar. Durumunuz yoksa erteleyin
tarafından
Ya acarlarsa
(10,354 puan) tarafından
Kadın icra memuru bacım ya açarsa diyon işin ehli o
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Biz ödüyoruz Aralık'ta başlamıştık madem odemeyecektiniz neden çektiniz ki günah 
tarafından
Ödeyecektik canım işler rast gitmedi ama bugün gidip basliyacaz
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Icraya verilirse otomatik vekalet ücreti eklenecek dosyaya masraf yaparlarsa uzerinizdeki mallara banka hesaplarınızı herseye el koyarlar calisiyorsaniz maastan keserler kacariniz yok malesef
tarafından
Evet dün aradim zaten bugün bankaya gidip yapılandırma yapacaz cnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 516 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu