0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından

Kızlar kızım 20 aylıktı emziriyrom sadece anne sütü alıyordu ek gıda hiç yenmiyordu sabaha kadar  açık uyurdum artık uykularım haram olmuştu yatağında yatmazdı sabahlara kadar tepemde üstümde uyurdu bir sabah uyandım ve artık bu çile bitsin dedim emzrimmek cokgüzel bi r duygu evet ama artık bana azap gibi geliyordu  ksemye niyet ettim ve 3 gün içinde unuttu iki gece sabaha kadar ağladı şimdi 4 gün oldu hiç uyanmıyor dün gece sabaha kadar uyudu çok mutluyum çok inanabikiyromisjn biri anlatsaydi inanmazdim ama kızım yemek için ağlıyor Şuan ellerimden yemek leri çekiyo gelip ağzını açıyor sizinde çocuğunuz büyümusse ve vakti gelmisse deneyin derim ama çok ca sabır gerekiyor ben bir gün boyunca ağladım kucağıma alıp öpmek istedim ama meme ister diye uzak tutuyordum ama şimdi bolca sarılıyorum en önemlisi yemek yiyor:D:):P

5 Cevaplar

0 oy
(9,330 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına :) darısı bana

Eylulde 2 yaşına girecek hala emiyor ve en kötusu de emerek uyuyor ;/
(376 puan) tarafından
Çok çok zor ah
(9,330 puan) tarafından
Bi anda mı kestin canm? Azaltarak mı?
Bide senin ki de memede uyuyir muydu uyku vakitlerinde
(376 puan) tarafından
Evet canım bi anda kestim annem dediki bi anda 3 günde unutur ama kademeli kesersen 2 haftayı bulur
(9,330 puan) tarafından
Doğru ben azaltarak kesmeye bile razıym aamma cesaret edip başlayamadim bi turlu :/
-Reklam-
0 oy
tarafından

15 aylik gebe olduğum için mecbur kestim bende 2 hafta oldu arada vizikliyor memmee diye onun yerine de 2 yasa kadar mama ile beslensın dedim ve acikiyor geceleri mama veriyorum gündüzleri de yemek yiyor memeyi bıraktığı an kilo almaya başladı kendini belli etti yani :) 

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Karşılıklı mutluysaniz ne güzel. Benim kızım 2 yaşını doldurdu fakat ben kesmeyi düşünmüyorum
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Benşm oğlumda yemiyor ne yaparsam yapayım yemiyor. Ama küçük daha 9 aylık açamam
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Gözün aydın canım

Bende 18 aylıkken kestim

Senin halinden beter halimiz vardı

3 günde unuttu bmmkıside şükür 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 301 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Napcanadimi (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 296 göst.
2 Eylül 2023 Moda kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

382,448 soru

11,450,060 cevap

35,025 kullanıcı

...